Jump to content
Guest Simo

Facebook

Recommended Posts

To ja mam takie pytanie, bo szukałam tego i nie mogłam znaleźć... Czy da się jakoś ustawić gdzieś, żeby osoby będące na liście "dalsi znajomi" miały możliwość komentowania i publikowania postów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wercia, zaproszenie poszło. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^ Zaproszenie potwierdzone ;). Chciałam na chwilę zobaczyć czy nikt przypadkiem nie odpowiedział. I dokładnie w tym samym czasie odpowiedziałeś :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usunęłam ze spisu nieaktywne konta (może konto zostało usunięte, a może po prostu zmieniliście nazwy użytkownika). O niektórych zmianach wiem, ale nie wprowadzałam ich, bo nie powinnam za was podejmować decyzji. Oto czyje konta są nieaktywne:

Invidia

Agnees

Sami

Ares

Dark

Snow

 

Jeśli chcecie nadal dzielić się swoim fejsbukowym adresem - podajcie tu nowy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba zbliża się koniec świata, albowiem Emi założyła fejsbuka. Żeby znaleźć ludzi ze swojej nowej klasy w LO. Na razie fejsbuk Emi jest pusty i samotny, nie ma na nim nic oprócz odrobiny zalajkowanej muzyki i southparkowego arcydzieła w profilowym. Więc ten, pomóżcie mi uczynić samotność mniej samotną a pustkę mniej pustkowatą :) https://www.facebook.com/emimaginative

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wierzę !!! APOKALIPSA... :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piekło właśnie zamarzło :)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałam, że ono zamarzło, gdy Kosa założyła insta ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz to Szatan idzie zbudować sobie igloo albo kupuje bilety na południe, bo u siebie już nie wytrzymuje, tak zimno! :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedny... Przygarnęłabym go w sumie, ale nie wiem, co na to inni domownicy :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zasugeruj użytkownikowi Emilia znajomych

Czy Emilia zna kogokolwiek z Twoich znajomych? Pomóż jej ich znaleźć. " :D

A pierwsze 7 osób to sami forumowicze :) dalej to samo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Weszłaś Emi na nowy level nołlajfienia :D To "największy" pożeracz czasu, a w zasadzie przecież nic się prawie nie robi :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko uważaj, żeby cię nie wessało. Co jak co, ale niektórzy forumowicze postanowili zadbać o fejsowy kontakt :D A przeca luzować się nożna na forumowym czacie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.