Jump to content
Sign in to follow this  
pawel27g

Marilyn Manson

Recommended Posts

Marilyn Manson amerykański zespół rockowy, słynny z kontrowersyjnego wyglądu i tekstów.Grupa powstała w 1989 roku jako „Marilyn Manson & the Spooky Kids”

Marilyna Mansona który uważany jest za jeden z najbardziej znanych i kontrowersyjnych wśród współczesnych zespołów oczywiście wszystko dzięki Brianowi Warnerowi chyba nie lubi zbytnio chrześcijaństwa jak i Polityków (za to go lubię)

Trzy ich płyty uzyskały status platynowej, a trzy inne złotej. Cztery płyty debiutowały w najlepszej dziesiątce, w tym dwie jako numer jeden. W czerwcu 2003, Jon Wiederhorn z MTV.com określił Marilyna Mansona jako „jedynego dziś, prawdziwego artystę.

Zespół ma na koncie 8 albumów podobno ich ostatni "Born Villain" jest do rany przyłóż ja tam w to nie wierze ponieważ dla mnie jest świetny.

 

A tu ich piękna Ballada

http://www.youtube.com/watch?v=Yb7xAG64Ghg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od czasu do czasu posłuchać... no niech mu tam będzie, patrzeć na niego nie lubię. I nie chodzi tu sceniczny image, tylko o to, że jest w nim coś obleśnego co mnie odstręcza. Dodatkowo ma u mnie ogromnego minusa za porzucenie swojej żony, a mojej ulubienicy - Dity von Teese.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wywoływanie skandalów dzięki Brianowi jak i wygląd Monsona dodaje im fanów, ale taki ma klimat ta muzyka.

I nie chodzi tu sceniczny image, tylko o to, że jest w nim coś obleśnego co mnie odstręcza.

Wiele zespołów ma taki Image np: Gorgoroth ale to już mroczna muzyka.

Dodatkowo ma u mnie ogromnego minusa za porzucenie swojej żony, a mojej ulubienicy - Dity von Teese.

Ja w życie osobiste sie nie wtrącam, dla mnie muzyka jest ważna, nie to że np: ćpa, czy robi coś co nie powinien.

A niektóre piosenki są naprawdę niezłe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wywoływanie skandalów dzięki Brianowi jak i wygląd Monsona dodaje im fanów, ale taki ma klimat ta muzyka.

I nie chodzi tu sceniczny image, tylko o to, że jest w nim coś obleśnego co mnie odstręcza.

Wiele zespołów ma taki Image np: Gorgoroth ale to już mroczna muzyka.

Proszę cię!!!

W ogóle nie o to mi chodzi. Nie mam tu nic do Gorgorotha ani innych black'owych tudzież daeth'owych kapel. Manson jest po prostu obleśnym facetem samym w sobie. I to nie ma nic wspólnego z imagem. Taki Filth na przykład, choćby nie wiem zakrwawiony, pomazany i obsceniczny mnie nie zniechęca. Kwestia osoby nie stylistyki.

Dodatkowo ma u mnie ogromnego minusa za porzucenie swojej żony, a mojej ulubienicy - Dity von Teese.

Ja w życie osobiste sie nie wtrącam, dla mnie muzyka jest ważna, nie to że np: ćpa, czy robi coś co nie powinien.

A niektóre piosenki są naprawdę niezłe.

Te, które mi się w miarę podobają to i tak covery :P

A w kwestii życia osobistego: niby nie, a jednak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obleśnego? Hym może i tak nie zwracam większej uwagi, dopóki nie muszę sie z nim widzieć :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie chciałabym mieć z nim tête-à-tête... Na żadnym poziomie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To na wszelki wypadek nie idź na koncert :P Jeszcze mu w oko wpadniesz, czy coś ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha na koncert z przyjemnością się wybiorę. Ale wolał bym mu nie wpadać w oko. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

mhm, jeden z tych, do których często wracam i bardzo lubię. bez żadnych wyjątków. moim zdaniem wspaniały i genialny w tym co robi :) i tu również ogromny plus za teksty. tego nie słucha się bezmyślnie. przynajmniej większości utworów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od czasu do czasu sobie włączę jakąś piosenkę, ale nie jestem jego wielką fanką. Nie przepadam za jego osobą, nie lubię typu kontrowersji jakie on wywołuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo lubię jego piosenki, szczególnie te ze starszych płyt. Miałam przyjemność być na jego koncercie i nie jest aż taki straszny :) Mam wrażenie jednak, że czas jego świetności powoli mija oraz nie szokuje już tak bardzo jak kiedyś.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dłuższy czas byłam fanką, więc sentyment został. jednak nie poszłabym na koncert, bo podobno podpalił perkusistę, bo nie podobało mu się, jak on grał... D: piosenki fajne, sam wykonawca... no nie przypada mi do gustu.

zadam takie... delikatne pytanie. czy to prawda, że wyciął sobie dwa żebra, by sobie samemu... ujmę to wprost: "robić loda"?

przepraszam za słownictwo, ale na wielu stronach piszą, że to prawda, a na innych, że nie. wiecie coś na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem. szczerze mówiąc nie interesuje mnie jego prywatne życie. wiadome jest to, że lubi robić wokół siebie dużo szumu. bo to działa. tak się zyskuje popularność. wydaje mi się, że raczej jest to tylko plotka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej to plotka, wątpie żeby aż tak mu odbiło. Nawet o tym nie słyszałem więc wątpię.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś lubiłem Marilyn Manson, w szczególności "This is the new shit", "Personal Jesus", "Sweet dreams". Zauroczenie trwało dość krótko.

Poznałem ich na niemieckiej stacji Viva wiele lat temu, wtedy konkurował z Evanescence "Going under" o pierwsze miejsce na liście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to wiadomo kto wygrał że MM bo MM bije Ev :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To było takie randomowe, raz Ev, raz MM ale przez większość czasu Ev górowało

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Powiedzie o tym krótkim Filmie Marilyna Mansona? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dłuższy czas byłam fanką, więc sentyment został. jednak nie poszłabym na koncert, bo podobno podpalił perkusistę, bo nie podobało mu się, jak on grał... D: piosenki fajne, sam wykonawca... no nie przypada mi do gustu.

zadam takie... delikatne pytanie. czy to prawda, że wyciął sobie dwa żebra, by sobie samemu... ujmę to wprost: "robić loda"?

przepraszam za słownictwo, ale na wielu stronach piszą, że to prawda, a na innych, że nie. wiecie coś na ten temat?

 

On nie wyciął żadnych żeber to debilni dziennikarze nie maja o czym pisać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co Powiedzie o tym krótkim Filmie Marilyna Mansona?

 

Do mnie nie przemawia zupełnie. Co prawda, nie udało mi się wsłuchać w tekst, ale sam klip w moim odczuciu promuje sadyzm i przemoc. Niektóre momenty są bardzo nieprzyjemne dla oka, wywołują wstręt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam ten występ ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.