Jump to content
pawel27g

Pogadalnia

Recommended Posts

Guest Simo

Maggie, co się z Tobą dzieje ... Nie poznaję Cię... Napisałaś na fp, teraz robisz z siebie legendę ... Cholera, czym jesteś i co zrobiłeś z Maggie ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Userzy' date=' nie spamujcie tak w tej pogadalni! Wasze forum od tego dostaje czkawki [/quote']

Bot żyje :o ?

 

Jak mozna nie słuchać disco?!

Pisząc "disco" miałam na myśli jakieś aktualne pseudotwory, disco z lat 80 lubię :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kto nie śpi? Kto ma chęć do pisania :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Rodzinka chce mi się dobrać do włosów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi rodzice usiłują mi się dobrać do włosów już od ponad roku. Oni to mają marzenia :D. Włosów nie zetne, nie ma takiej opcji. Dobrze, że jeszcze tylko przez rok będe z nimi mieszkać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Również chcą mnie ściąć :D To znaczy moje włosy :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A próbuję właśnie namówić kolegę, żeby zapuścił włosy. Na razie bezskutecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Powiedz mu, że inaczej Szymek zje jego duszę :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi rodzice usiłują mi się dobrać do włosów już od ponad roku. Oni to mają marzenia :D. Włosów nie zetne, nie ma takiej opcji. Dobrze, że jeszcze tylko przez rok będe z nimi mieszkać.

 

U mnie tak samo. Jak byłam mała, ścinali mnie na chłopaka. Ostatni raz był taki, że mama przekonała mnie, że "będzie ładnie" (miałam jakieś 6 lat). Jak potem spojrzałam w lustro to się poryczałam i już nigdy więcej nie dałam się ostrzyc na krótko :P Teraz mam do połowy pleców :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jakiś czas temu usłyszałem argument nie do przebicia: '' bo chlopak powinien mieć krótkie włosy!''. Cóż idąc tą teorią kobieta powinna mieć długie, a włosów mej rodzicielki długimi nazwać się nie da :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie powinni mieć długie włosy. Do headbangingu. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jakiś czas temu usłyszałem argument nie do przebicia: '' bo chlopak powinien mieć krótkie włosy!''. Cóż idąc tą teorią kobieta powinna mieć długie, a włosów mej rodzicielki długimi nazwać się nie da :D.

 

bo wiesz... kiedyś było tak, że kobieta faktycznie powinna mieć długie. ale panienka. a mężatki już włosy miały pochowane pod chustami. teraz obcinają na krótko :P ja to widzę tak, że każdy powinien mieć takie włosy w jakich mu wygodnie, ale bez przesady. długie, krótkie - są ok, ale jakby mi przyszedł nastoletni syn z półmetrowym zielonym irokezem na głowie i chciałby tak iść do szkoły, to w nocy podczas snu dopadłabym go z maszynką xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Moje siostry planują ściąć i pomalować.

Nie mogą przeżyć, że jestem jedyną osobą w domu, która ma naturalne.

Gdy ostatnio posłuchałam rady siostry i ścięłam, przez 3 lata czekałam, aż odrosną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie powinni mieć długie włosy. Do headbangingu. :P

 

dokładnie *q*

kocham długie włosy, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet c:

ja swoje włosy miałam długie do łopatek, ale dwa lata temu coś mi odwaliło i je ścięłam na krótko. do tej pory żałuję D: zapuszczam, mam do połowy pleców, choć mi każą ludzie ścinać "no chociaż końcówki!", bo mam rozdwojone ._. nie tknę ich, do póki ich nie będę miała do pasa ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam prawie do pasa, zależy czy stoję czy siedzę :P.

 

Zapuszczam do kolan, a przy mojej gęstości to się zastanawiam jak ja je będę myła i czesała :happy:. W sumie jak ja teraz daję radę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"kocham długie włosy, zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet","mam do połowy pleców, choć mi każą ludzie ścinać "no chociaż końcówki!", bo mam rozdwojone ._. nie tknę ich, do póki ich nie będę miała do pasa"

- to jakbym ja pisała:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Moje są do pasa. 5 lat omijania fryzjera się opłaciło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ścięłam pierwszy raz tak około 13 lat miałam i z długich do pół pleców, no może tak tuż za łopatki, do bardzo krótkic. Od tamtej pory mam takie fazy – 1-2 lata zapuszczam, potem mnie szlak już trafia, że mam za długie i mi przeszkadzają i znów ścinam XD Teraz się noszę ze ścięciem już kilka miesięcy i znów mi urosły – no jak na wasze standardy to teraz są dość krótkie, ale mnie już zaczynają denerwować :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chcę mieć do pasa *.* Rodzice marudzą, że ładniej mi w upiętych w koczek i że włażą mi do talerza, ale ja lubię jak one są rozwiane, im też należy się trochę wolności... :D Ogółem, długie włosy u płci brzydszej są śliczne (u pań też, ale ja się zwykłam zachwycać panami :P) ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Moje są często atakowane przez krzesła. Zaczepiają się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To moje 24/h siedzą w warkoczu, czasami w koku. W rozpuszczonych chodzę raz na jakieś 3 miesiące, no i wtedy gdy muszę je uczesać. Przez tego warkocza na jednym ramieniu dostaję skoliozy :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pół życia przechodziłam w warkoczu i mam go dosyć, więc jeśli moje włosy są już na tyle długie, że muszę je wiązać, bo zaczynają mi wszędzie włazić, to je ścinam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.