Jump to content
beatag60

Co sądzisz o tym utworze?

Recommended Posts

Mafia uwielbiam kocham ten numer :D Jest super Corey ma świetny głos :D

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... Rammstein jakoś nigdy do mnie nie przemawiał. Znam co prawda nieliczne numery, ale i ten do mnie nie trafił. Nic ciekawego dla mnie w tym nie ma. Cóż - gusta są przeróżne ;)

__________

 

http://www.youtube.com/watch?v=M0j7PAIOL_I

 

Ach ta gitara :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzw. "dobra firma", zespół który bardzo dużo wniósł do gatunku jaki reprezentuje, i tak dooomając co tu by napisać więcej, to przychodzi mi do głowy, że wpasowuje się w melancholijny nastrój, a że jest to dość delikatny numer, myślę, że nie przestraszy tu nikogo.

 

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Początek ciepły i przyjemny, potem nawet fajna elektronika, choć chyba wolałbym żeby to szło bardziej w stronę klimatyczną niż taką powiedzmy klubową. Nie wiem czy się zasugerowałem clipem, ale chyba dobre do jazdy samochodem, nocą na autostradzie a wokół wszechświat, przestwór nieba, gwiazdy (jeśli kabriolet) itp

 

 

Trochę zapomniany na tle klasyków z lat 70-tych i 80-tych, późniejszy kawałek pewnego niewielkiego pana o wielkim głosie.

http://www.youtube.com/watch?v=XCb7NN2eQXg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem, czy taki zapomniany, Dio dałabym raczej do klasyków :P

Osobiście wolę go w utworach z większym powerem, ale ten też jest całkiem przyzwoity.

 

Apropo poweru... co powiecie na temat "symfonicznego metalu" w wykonaniu zespołu rockowego :P ?

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wokal brzmi mi trochę jak Rhapsody of Fire. A piosenka ciekawa, lubię takie eksperymenty :) I teledysk, z przymrużeniem oka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam pojęcia, zostawiam Wam wolną rękę, wybierzcie coś, niech ktokolwiek wybierze cokolwiek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To moze ja jak pozwolisz Sami? :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

KoRn w wersji un...nie brzmi, brak mocy dynamiki i jakoś taki płaski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm Beatko czy ja wiem czy nie porywa ,mnie porwało uwielbiam połączenie smyczków z Metalem ,fajnie się tego słucha ,a ja mam taką propozycję ,kto powiedział że aby bawić się z publicznością podczas koncertu trzeba śpiewać ,Joe Satriani robi to grając [video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny utwór fajne solówki i wprawia w pozytywny nastrój :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, koncertówki potrafią być świetne! Widać tę energię, jaką tłum otrzymuje od kapeli, jak się bawią, prawie czujesz ten piach w płucach! Normalnie nie przepadam za tego typu graniem, ale słysząc to na żywo... Po prostu wchodzimy na nowy poziom :D Takiej wersji jak najbardziej mogę słuchać ;)

 

Skoro już jestem w fazie niekończącego się NINa...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak. Wersje koncertowe są najlepsze. Energia niemal przenika na słuchającego. Tłum ma zawsze duże znaczenie. Same oklaski, krzyki powodują pojawianie się ciarek na plecach.

NIN - coraz więcej tego w moim życiu :) Dzięki tobie! Kolejny genialny utwór.

 

Korpiklaani - też ich za dużo słucham. Muszę to ograniczyć.

https://www.youtube.com/watch?v=OIc4VHxU7iM

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, Korpiklaani uwielbiam! Lekkie i przyjemne. Takie po prostu do posłuchania z ogromną dawką pozytywnej energii!

 

Nie wiem czy już to wrzucałam w ten temat (bo gdzieś na forum na pewno!), ale skoro mowa o wykonaniach live... To się nie powstrzymam - moje ulubione. R+.

http://youtu.be/dHbsYstuL2s

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo lobię ta piosenkę R+, to moja pierwsze piosenka ich jaką poznałem. :)

A ja ostatnio słucham tej piosenki mi się podoba a wam? ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Like it! Klasyk i absolutnie rządzi pełna, dziewięciominutowa wersja z krążka :-D

 

Pozostając w klimacie, jednak nieco złagodzonym (z metalu na rock gotycki) i wzbogaconym o Dr Avalanche XD Również klasyk.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typowy jak dla mnie kawałek "siostrzyczek", świetny dla lubiących rocka gotyckiego- ja cenię:)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beato, trafiłaś w mój gust uwielbiam Deathstars. :)

A to piosenka ode mnie mam nadzieje, że się spodoba. Moja ulubiona. :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka 'radiowa' piosenka. Jakby leciała gdzieś w tle, to by mi nie przeszkadzała, właściwie nie zwracałabym na nią uwagi. Ale nie włączyłabym sobie jej specjalnie. Nie mam pojęcia o czym jest i w sumie mnie to nie ciekawi. Szału nie ma, ale tragedii też nie xD Już nawet zapomniałam o jej istnieniu ; P

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne, nie znałam tej strony Anneke. Tylko wywaliłabym tego gościa, psuje cały efekt. Może gdyby nie śpiewali jednej melodii, tylko on dorobił drugi głos, brzmiałoby to lepiej. A tak nie słychać ani jej ani jego... Idę na YT odkrywać poboczne projekty Anneke.. :)

 

kto się pisze na elektro? :)

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.