Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Jestem z woj. Śląskiego (nie mylić z dolnośląskim). Zajmuję się gł. pracą umysłową i na niej zarabiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że dział jest lekko opuszczony i wieje opustoszeniem, jednak może moim skromnym przywitaniem uda się go ożywić. Przede wszystkim to nie przepadam za słowem 'witaj' itp, więc napiszę tutaj po ludzku, czyli Dzień Dobry. Na imię mi Gaudenty i chętnie rozejrzę się nieco po waszym forum. Interesuję się pradawnymi wierzeniami, historycznymi epokami, niekiedy nieoczywistą muzyką, no i oczywiście samym zespołem Nightwish. W wolnej chwili często zdarza mi się pisać dłuższe, czy krótsze wiersze. Pisząc je staram się nie poprawiać żadnej kwestii, bo zakładam, że wtedy będą jak najbardziej z serca. A na tym mi zależy.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum i baw się dobrze :)

Jak już się trochę rozejrzysz, to może też podzielisz się z nami swoją twórczością? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień Dobry Gaudenty! Fakt, ostatnio większość forów potrzebuje ożywienia min. w postaci nowych userów. Fajnie, że dołączyłeś mając na uwadze ten wpis:"Interesuję się pradawnymi wierzeniami, historycznymi epokami, niekiedy nieoczywistą muzyką". Myślę, że możesz rozpocząć dyskusje w powyższych tematach i liczę na to, że wątki zaowocują? Życzę Ci udanej zabawy z nami na DE:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam nowych użytkowników forum i zapraszam do odkrywania naszej nightwishowej krainy  :)! Na portalu znajdziecie mnóstwo ciekawych wątków związanych nie tylko z zespołem. Będziecie mieli co czytać i oglądać. Nasza społeczność to również fanpage Nightwish PL i grupa Nightwish PL Dream Emporium na Facebooku. Życzę Wam miłego odkrywania forum, bawcie się dobrze i zostańcie z nami! Przy okazji zachęcam Was do udziału w konkursach, które na naszych łamach będą gościć co miesiąc, aż do listopada. Do wygrania atrakcyjne nagrody, płyty i ciekawe gadżety związane z Nightwish  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie było mnie tutaj prawie rok, więc uznałam, że ten wątek najlepiej się nada aby się znowu przywitać.

Także ten. Cześć wszystkim! Nowym i starym. Dobrze Was widzieć/(czytać?).

Trochę się przez te miesiące u mnie działo i w ogóle nie miałam głowy do forumowania. Ale stwierdziłam, że jednak mi tego, kurczę, brakuje. No to jestem. Mam sporo do nadrobienia, będę powolutku sobie Was gonić ^^. Teraz powiem tyle: It's good to be back! ♥

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Arabesque! Przyznam, że na co dzień brakuje mi tutaj takich sprawdzonych userów, ale wiadomo: priorytety...życie! Cieszę się bardzo, że trochę tęskniłaś- bo jest do czego;)pozdrawiam:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam z powrotem Aniu! Miło Cię widzieć/czytać :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, to ja Gabi. Pamiętacie mnie? Pewnie dziwiliście się, czemu tak długo się nie udzielałam, ale wredny Google wylogował mnie z forum i wstyd przyznać, ale potem już zapomniałam o tym. U mnie wszystko w porządku. Witam Was po raz drugi ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Gabi, jasne, że pamiętam ;) Fajnie, że do nas wracasz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj ponownie! Super, że nie zapomniałaś o nas- zobacz ile zmian i szykują się kolejne:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę dużo zmian, z czego bardzo się cieszę. Szkoda tylko że niektóre wątki leżą odłogiem i jest w nich praktycznie 0 % ruchu, a inne zyskują zawrotną popularność. Może by tak odkurzyć stare tematy? Taka nieśmiała sugestia z mojej strony...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dobie portali społecznościowych i licznych grup, fora stają się mniej popularne. Niemniej jednak my cały czas wierzymy w naszą "tratwę na morzu" Internetu - parafrazując Maestro ;)

Fora mają szansę przetrwać, ale muszą też iść z duchem czasu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gabi oczywistym jest, że user po to wchodzi na forum żeby pogadać- odświeżaj wątki- może właśnie Twoja "magiczna różdżka" zadziała- powodzenia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I Lucyfer na chwile przyleciał ;)

Mawiają: "trwaj chwilo, jesteś piękna" ;) Tylko proszę, nie zabieraj mojej duszy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich nowych i powracających :) Udzielajcie się i odkurzajcie tematy ile się da. Ja też zaniedbałem swoją aktywność tutaj, za co przepraszam. Postaram się poprawić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Kochani! Wreszcie odnalazłam swoje wymarzone forum, bo jestem oddaną fanką NW. :) Jak się macie?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello Arlena! Witaj na forum :)

Cóż, boleśnie odczuwam zmiany pogody (a ta jest bardziej zmienna niż pora roku przewiduje), ale staram się temu nie poddawać ;)

Od jak dawna słuchasz NW? Twoje ulubione utwory/albumy? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Arlena? Napisz coś o sobie: skąd taki nick, skąd jesteś, czym się zajmujesz, jak wpadłaś w sidła Nightwish?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Arena :)! Witaj w nightwishowej krainie! Miłego odkrywania naszego forum...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.