Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj na forum i baw się dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Gabi witaj na forum śmigaj do woli po zakamarkach forum a także zapraszam do mojej galerii oraz do mojego tanatologicznego tematu POST MORTEM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojej jakie miłe przywitanie! Sorry że dopiero teraz przeczytałam Wasze komentarze, ale myślałam już, że nikt nie czyta ostatnich stron wątków, zwłaszcza jeśli tyle tych stron jest. Dziękuję bardzo Wam wszystkim za tak wielką życzliwość.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Gabrysia ::) Baw się u nas dobrze ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej! Na imię mam Helena i mniej więcej od dziesiątego roku życia jestem fanką muzyki rockowej. Metal często przeplatał się z tą muzyką, ale do mniej więcej końca 2015 roku to rock dominował. Po koniec 2015 również postanowiłam, że spróbuję posłuchać czegoś nowego i padło na Nightwish. Pierwszą ich piosenką, jaką usłyszałam było "Elan", chociaż pamiętam, że mając może siedem lat, mój tata puścił mi utwór "Walking in the air" w wykonaniu NW właśnie. Jednakże wracając do grudnia 2015... Kupiłam wtedy płytę EFMB i się zakochałam w tym zespole :D Poza tym słucham również Apocalyptiki, Metalliki, Epiki, Skillet, Guns N' Roses czy nawet The rolling stones.

Poza tym lubię czytać książki, chociaż ostatnimi czasy trafiam na same nudne powieści, które nijak mnie nie wciągają. Gustuję przeważnie w fantastyce.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z teledysku Nemo :D No co ty, nie poznałeś? Pamiętam jak miałam sceny z tego teledysku na tapecie, kiedy chodziłam do gimbazy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Helena ,miłego buszowania na forum ,um Avek ciekawy który wygląda jak oko Tarji na koniec teledysku do Wish I Had An Angel ,zapraszam do mojej krainy śmierci w temacie Post Mortem i do mojej galerii w Fan Art

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, zwą mnie Michał od urodzenia ;)

Poszukiwałem zorganizownej społeczności fanów cięższych brzmień (nie tylko NW) więc korzystając z odrobiny czasu i leniwej niedzieli postanowiłem sie tutaj zalogować.

Zespoł Nightwish poznałem w 2004r. Obejrzałem na MTV teledysk do Nemo i zaczęło się. Wcześniej mój gust ograniczał się jedynie do Theriona. Mój ulubiony utwór NW? Trudne pytanie. Chyba Ghost Love Score.

Obecnie słucham niemal wszystkiego co jest związane z kliimatycznym, melodyjnym metalem. Lubię rozmach, chórki, riffy, bogate brzmienie, różnorodność instrumentów. Moim konikiem jest metal symfoniczny ale nie stronię od folku czy klasycznego heavy.

Całkowicie unikam jedynie brutal death metalu ze względu na agresję i tematyke.

Bolą mnie podziały wśród metalowców. Dla wielu NW i jemu podobni to pop a nie metal - muza dla męskich niewiast :(

 

PS. Nik/login wziął się od jednej lepszych płyt Theriona tj. albumu Theli z 1996r. Nazwa ta oznacza również smoka (Sefer Jecira - księga stworzenia).

Pozdro all :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zespoł Nightwish poznałem w 2004r. Obejrzałem na MTV teledysk do Nemo i zaczęło się. (...)

Obecnie słucham niemal wszystkiego co jest związane z kliimatycznym, melodyjnym metalem. Lubię rozmach, chórki, riffy, bogate brzmienie, różnorodność instrumentów.

To zupełnie jak u mnie. Usłyszałem Nemo i zaraz zacząłem sprawdzać co już wydali i stopniowo kupować wydane już płyty :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Michał! Skąd jesteś, czym się zajmujesz? Zapraszam do aktywnych dyskusji na forum a tematów jest sporo:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.