Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Hej wszystkim! Kilka dni temu założyłam konto na tym forum. Z muzyką Nightwish jestem związana od 5 lat. Słucham wielu podgatunków rocka i metalu. Oprócz rocka i metalu lubię również muzykę gotycką,ambienty,dark cabaret oraz wokalistki takie jak Sarah Brightman,Katherine Jenkins i Sarah McLachlan :) Kocham muzyczne wędrowania. Dzień bez muzyki jest w moim mniemaniu dniem straconym :D Codziennie przekopuje youtube w poszukiwaniu nowych,ciekawych artystów. W wolnym czasie piszę wiersze i opowiadania oraz,słucham muzyki oraz czytam książki :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na imię mi Kasia :) Nie lubię zbytnio swojego imienia i posługuję się ksywką Satu. A jak Ci na imię Wishmasterze :)?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Satu! Jakie są Twoje ulubione książki, bądź autorzy? A co do zespołów metalowych - co oprócz NW słuchasz?

Poza tym - dobrej zabawy na forum! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam książki Barbary Rosiek (tematyka dosyć ciężka,uzależnienia,choroby psychiczne itp) Jacka Higginsa (najlepsze książki sensacyjne jakie czytałam!) oraz Katarzyny Bereniki Miszczuk (Pani Miszczuk nie pisze książek,które zaliczają się do jednego gatunku. Na swoim koncie ma książki fantastyczne,kryminał,science fiction) Oprócz prozy czytuję także poezję. Moimi ulubionymi poetami są Różewicz,Stachura oraz Szymborska. Słucham Arch Enemy,Iron Maiden,The Agonist,Tristania,Epica,Katatonia,solowa Tarja,Delain,Xandria,ReVamp,After Forever,Therion,Leaves Eyes,Theatre Of Tragedy,The Gathering,Eluveitie,Apocalyptica i pół miliona innych :D Wymienienie wszystkich wykonawców których słucham zajęłoby mi ze dwa dni jak nic :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postaram się być jak najbardziej aktywna :) Widzę,że jest tu naprawdę sporo wątków poświęconych nie tylko Nightwish i to mnie cieszy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj :) czuj się jak u siebie i oczywiście zapraszamy do dyskusji we wszystkich interesujących cię wątkach :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Satu :)! Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej społeczności! Miłego odkrywania forum, baw się dobrze i zostań z nami jak najdłużej :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Satu! Brawo za wymienionych wykonawców/Twoich ulubieńców a największe za Sarah Brightman:) Życzę miłego czasu w dyskusjach na forum:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezmiernie miło mi jest słyszeć od Was tak ciepłe słowa :)! Widać,że nasza polska społeczność fanów Nightwish jest jak wielka rodzina :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kasia na pokładzie okrętu zwanego DE ,czuj się jak u siebie w pokoju ,my się z FB znamy heh ,i zapraszam do nawiedzenia moich wątków

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czesc, jestem Magda, trafilam na to forum i stwierdzilam, ze warto sie zarejestrowac, bo z checia poznam ciekawych ludzi do rozmow na tematy wazne i mniej wazne, a skoro metal mi w duszy gra tak jak i Wam to juz jest jakas nic porozumienia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Magda! W takim razie rozgość się i baw się tu dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Magda, napisz coś więcej o sobie: co robisz na co dzień? Twoje ulubione kapele/artyści?czy i co czytasz? czy masz swojego zwierzaczka? skąd jesteś?-zapraszam do rozmów:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, baw się dobrze! :)

PS polskie znaki nie gryzą... zazwyczaj xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Magda! Witaj i baw się dobrze na forum! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hejka wszystkim!!!

 

Mam na imię Gabi i już tak krótko przedstawiłam się w temacie o naszych kolekcjach gadżetów związanych z Nightwish. Tu przedstawię się obszerniej.

 

Trzeba zacząć od tego, że nie zawsze słuchałam rocka i metalu. Zainteresowanie taką muzyką przyszło dopiero w 5 klasie podstawówki, gdy na jakimś kanale muzycznym usłyszałam Guns N' Roses. Wcześniej nie słuchałam rocka, ponieważ był dla mnie za głośny i zbyt agresywny. Gdy zaczęłam słuchać Gunsów, nie słuchałam jeszcze metalu, bo metalowcy kojarzyli mi się z satanistami (teraz już wiem, że nie każdy metalowiec jest satanistą). Wszystko się zmieniło, gdy koleżanka poleciła mi Iron Maiden.

 

A jeśli chodzi o Nightwish... Pierwszą ich piosenką, którą poznałam, było "Sleeping Sun". Wokal Tarji bardzo mi się spodobał. Potem chciałam poszukać innych ich utworów - najpierw natknęłam się na Bye Bye Beautiful. Wtedy już siedziałam w metalu, więc piosenka nie przypadła mi do gustu. Szukałam czegoś cięższego. Najpierw poznałam kilka starszych utworów i mi się podobały.

 

Oprócz Nightwish interesuję się w ogóle muzyką rockową, historią starożytnego Rzymu i Egiptu oraz filmami przygodowymi. Moje ulubione filmy to "Igrzyska Śmierci" i "Gladiator".

 

Uff, trochę się rozpisałam, nie wiem, czy będzie Wam chciało się to czytać ;)

 

Do następnego razu!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.