Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Magda! Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Magda miłego buszowania na forum ,zapraszam do mojej galerii w wątku Fan Art ,i do mojej krainy umarłych w Post Mortem w dziale Hyde Park

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Magda :)! Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do naszej społeczności! Miłego odkrywania forum, baw się dobrze i zostań z nami jak najdłużej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Magda miłego buszowania na forum ,zapraszam do odwiedzenia mojej galerii w dziale Fanart ,oraz do mojego królestwa umarłych Post Mortem w dziale Hyde Park ,w przeciwieństwie do realnego życia tam trafiasz żywa a nie martwa i można wyjść po przeczytaniu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Magda ;))

Czuj się u nas jak u siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej wszystkim :)

 

Mam na imię Martyna. Jestem studentką informatyki stosowanej i informatyka to mój kierunek. Bardzo dobrze czuję się programowaniu, nie narzekam również, gdy czasami muszę pomóc znajomym przy stronach internetowych. Lubię pobawić się od czasu do czasu grafiką lub filmami. Jestem molem książkowym, czytam bardzo dużo książek. Moje ulubione, to książki fantasy. Moja przygoda z tym typem książek rozpoczęła się od "Opowieści z Narnii". Czytałam książki Tolkiena, Sapkowskiego, Rowling i wiele, wiele innych. Zawsze znajdzie się coś co mnie zainteresuje. W internecie szukam stron związanych z książkami, lubię dzielić się moimi spostrzeżeniami na ich temat, a także dzięki temu mogę odnaleźć książki, których nie czytałam. W czerwcu zostałam prefektem na jednej ze stron o tematyce potterowskiej, w tej chwili jestem tam profesorem (klik). Dzięki tej stronie rozwinęłam się w pisaniu, a także miałam okazję sporo się nauczyć. Bardzo lubię słuchać muzyki, ostatnio jest to muzyka musicalowa. Jestem wielką fanką siatkówki, a także Skoków i Biegów Narciarskich. Sama również trenuję siatkówkę :)

No to chyba na tyle ;p

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Martyna, dobrze trafiłaś jest tu garstka moli książkowych- miłych dyskusji na DE:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.