Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj, duszyczko :) *wręcza forumowy kaftan bezpieczeństwa*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Kasia :) my się akurat znamy (przynajmniej to ja znam Ciebie) :D miłej zabawy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kasiu w tej wspaniałej Najtłiszowej krainie. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Kasiu! Pisz dużo i często odwiedzaj forum. Miłej zabawy :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Kasia :D

 

Baw się dobrze u nas ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Kasia! Jak napisałaś, że nie lubisz ludzi, którzy nadużywają wulgaryzmów, to poczułam się przegrana... Ale potem przypomniało mi się, że kiedy piszę - w przeciwieństwie do mówienia - jestem kulturalna i mało przeklinam.

...a poza tym: podobno skłonność do wulgaryzmów jest cechą ludzi inteligentnych. ;)

 

W każdym razie: baw się u nas dobrze. ^^

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Kasia! Jak napisałaś, że nie lubisz ludzi, którzy nadużywają wulgaryzmów, to poczułam się przegrana... Ale potem przypomniało mi się, że kiedy piszę - w przeciwieństwie do mówienia - jestem kulturalna i mało przeklinam.

...a poza tym: podobno skłonność do wulgaryzmów jest cechą ludzi inteligentnych. ;)

 

W każdym razie: baw się u nas dobrze. ^^

 

Hej, haha :D To znaczy zależy jak, bo jeśli są ludzie którzy mają wąski zasób słów, a ich co drugie słowo to "ku*wa", to wstyd :) Ogółem mnie samej też się zdarza, aczkolwiek to muszą być sytuacje tego warte xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Kasia! Jak napisałaś, że nie lubisz ludzi, którzy nadużywają wulgaryzmów, to poczułam się przegrana... Ale potem przypomniało mi się, że kiedy piszę - w przeciwieństwie do mówienia - jestem kulturalna i mało przeklinam.

...a poza tym: podobno skłonność do wulgaryzmów jest cechą ludzi inteligentnych. ;)

 

W każdym razie: baw się u nas dobrze. ^^

 

Hej, haha :D To znaczy zależy jak, bo jeśli są ludzie którzy mają wąski zasób słów, a ich co drugie słowo to "ku*wa", to wstyd :) Ogółem mnie samej też się zdarza, aczkolwiek to muszą być sytuacje tego warte xD

Chyba aż tak ze mną nie jest źle, skoro wczoraj mnie za moje "za*ebiście" nie zabiłaś. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej! :))

Mam na imię Kornelia, mam 29 lat, pracuję w korpo.

Odkąd pamiętam gustowałam raczej w trochę cięższej muzyce, a miłością do Nightwish zapałałam od "Ghost Love Score" :).

Najbardziej uwielbiam Tarję - moim zdaniem największą magią, która przyprawiała mnie o dreszcze, łzy w oczach i uczucia, które ciężko opisać słowami, był operowy głos Tarji (błagam, wróć!) w połączeniu z muzyką chłopaków.

Mimo zmiany wokalistki, Nightwish wciąż jest dla mnie najcudowniejszym i oryginalnym, wyróżniającym się zespołem pośród innych grających tego typu muzykę, którego twórczość chłonę każdym kawałkiem swojego ciała :).

 

Pozdrawiam :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum, Kornelio! Życzę miłej zabawy DE! A skoro poruszyłaś temat Tarji (którą chyba większość lubiła najbardziej), to co myślisz o naszej nowej Floor? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kornelia:) Miło, że w końcu przemówiłaś;)- bo gościsz u nas już dłuuuuugo:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A skoro poruszyłaś temat Tarji (którą chyba większość lubiła najbardziej), to co myślisz o naszej nowej Floor? :)

 

Hmm, Floor... Według mnie dużo lepiej śpiewa niż Anetka (da się jej słuchać na żywo ;)), a także prezentuje się i porusza na scenie, więc zmiana zdecydowanie na plus. Jednak niestety brak tej magii, którą wprowadzała Tarja swoim śpiewem, czegoś mi zdecydowanie brakuje.

 

Witaj Kornelia:) Miło, że w końcu przemówiłaś;)- bo gościsz u nas już dłuuuuugo:)

 

Tak, to prawda, rejestrowałam się już jakiś czas temu :).

Dziś sobie od rana słucham starych kawałków Nightwish'a i postanowiłam w końcu zapoznać się z fanami - najwyższy czas :).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o, Kornelia! Baw się dobrze na forum! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei hei ^^

Baw się u nas dobrze ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Kornelio! Skąd jesteś? ^^

 

Hej :). Jestem z Łodzi. Czy ktoś na forum również mieszka w Łodzi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Kornelio! :) Jaki jest Twój ulubiony album Nightwish'a? Jakie są Twoje ulubione zespoły oprócz NW? Czym się interesujesz? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Kornelio! :) Jaki jest Twój ulubiony album Nightwish'a? Jakie są Twoje ulubione zespoły oprócz NW? Czym się interesujesz? :)

 

Hej, hej :).

Jeśli chodzi o ulubiony album to trudno mi powiedzieć... Wszystkie według mnie są cudowne, na każdym z nich znajdą się momenty, które bardzo mnie poruszają. Chociaż raczej bardziej skłaniałabym się ku tym najstarszym, na których śpiewa Tarja.

Poza NW słucham Kivimetsan Druidi, Closterkeller, Moonlight, Within Temptation, Rammstein oraz niektórych utworów Tarji.

Kocham zwierzaki, wszystkie bez wyjątku, chociaż największą słabość mam do kotów, jak zresztą chyba sporo osób z tego forum :) - mam dwie kochane kociczki. Poza tym interesuję się fantastyką (filmy, książki, gry) i lubię też gotować / piec.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kornelia to jesteś bardzo "moja- nasza"- pisz mi ino biegiem o swoich mniejszych przyjaciołach?:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

C6MONTR9W2

Kornelia to jesteś bardzo "moja- nasza"- pisz mi ino biegiem o swoich mniejszych przyjaciołach?:)

 

Bardzo chętnie!

Mam dwie schroniskowe kotki, Kocia i Iriss. Dla pierwszej miałam być domem tymczasowym, jednak jak tylko ją zobaczyłam to wiedziałam, że zostaje na zawsze :). Drugi kotek został adoptowany dwa lata temu przed Świętami. Jednak rację mają ci, którzy mówią, że nigdy się na jednym kocie nie kończy :D.

Obie są moimi oczkami w głowie i są niesamowicie kochane i przytulaśne, zwłaszcza Kocia, która często zachowuje się bardziej jak pies niż kot :). Codziennie wracając z pracy pierwsze co wyskakuje jak otworzę drzwi to jej główka i awantura od samego progu czemu tyle godzin mnie nie było ;). Ale naprawdę długo by opowiadać... Zwierzaki ze schroniska są naprawdę pełne wdzięczności, którą okazują na każdym kroku.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.