Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj, Aniu, mam nadzieję, że pozostaniesz długo na forum. :) A tak w ogóle, ja też lubię pisać. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Aniu! Lubisz czytać, ja też. Tylko co? Wymienisz kilka tytułów? A tak poza tym - baw się dobrze na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piszesz? Lubię Cię. Witaj w wariatkowie :) *wręcza Ani kaftan bezpieczeństwa* Tylko nie zgub! To jest nasze firmowe forumowe wdzianko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę to czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce. Ostatnio trochę więcej klasyki. Kocham "Dumę i uprzedzenie", zaczęłam też "Przeminęło z wiatrem". Oczywiste oczywistości jak "Władca pierścieni", "Gra o Tron" też goszczą w mojej biblioteczce. A jesień planuję taką bardziej kryminalną, czeka już na mnie Millenium i Sherlock :D Lubię też poezję, szczególnie Leśmiana.

 

Ano, piszę :D Dziękuję! *z dumą przyjmuje kaftan* Spokojnie, będę dbać o ten skarb :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o, Ania! Witaj na pokładzie i baw się dobrze!

 

Poza tym uwielbiam piec ciastka i różne słodkości i stąd moja dzika fantazja' date=' żeby kiedyś poczęstować zespół moimi ciachami xD [/quote']

My tez lubimy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałam się zapytać. Jakie są Twoje ulubione piosenki i płyty Nightwish'a? Jakie są Twoje ulubione zespoły muzyczne? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Ania witaj w naszym gronie, życzę Ci miłych chwil na forum.

Liczymy na twoje jakieś opowiadanie, sam trochę piszę opowiadania fantasy dla samego siebie.

Czytasz Władca Pierścieni już Cię lubię. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż za wyczerpujący opis! :) To rzadkość w tym temacie, dlatego tym bardziej mam nadzieję, że nie zmyjesz się po paru postach, tylko zostaniesz z nami na dłużej ^^

 

Życzę szybkiego zadomowienia się ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Ania! Baw się dobrze, i zostań u nas na dłużej. (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aniu na naszym forum i oby czas spędzony na nim był dla ciebie jak najlepszy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Edyto i Aniu ,miłego buszowania po forum i zapraszam na czat forumowy ,chętnie z wami pogadami i poznam was lepiej oraz zapraszam do mojej galerii modeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Ania, to nasza anulka ma ciasteczkową konkurentkę;) Podoba mi się Twój nick - skąd właśnie taki? Pisz kochana o sobie, swoich przemyśleniach i ulokuj się wygodnie w fanart ze swoim pismakowaniem;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aniu! Masz już u mnie ogromnego plusa za Władcę Pierścieni. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aniu, miłego pobytu na forum. Dużo postów!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie moją imienniczkę:)!

Aniu, cieszę się, że odnalazłaś naszą nightwishową krainię! Czytaj, zwiedzaj, oglądaj i odkrywaj. I pisz oczywiście!

Podobnie jak Ty lubię piec i gotować! Moja specjalność to babeczki i rogaliki oraz domowa szarlotka. Sezon na jabłkowe przysmaki się zaczyna, więc mamy pełne ręce roboty:) Życzę wielu miłych chwil spędzonych na naszym forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapomniałam się zapytać. Jakie są Twoje ulubione piosenki i płyty Nightwish'a? Jakie są Twoje ulubione zespoły muzyczne? :)

 

Na pierwszym miejscu oczywiście Imaginaerum, bo to od niego zaczęłam. Dalej ex aequo Oceanborn i EFMB (nie potrafię między nimi wybrać). A utwory... Wybiorę spoza wymienionych albumów, bo z nich uwielbiam wszystkie. Escapist, Bless the Child, Last Of The Wilds oraz The Poet and The Pendulum.

Zespoły: The Beatles, Guns N' Roses (wraz z NW tworzą moje podium). Oprócz tego jeszcze Arkona, Żywiołak, BVB, Rammstein a od niedawna też Sonata Arctica. A! No i David Garrett :D

 

 

Adrian, a jakie lubicie? Zróbmy sobie kiedyś wielką, ciasteczkową ucztę :D :D :D


Podoba mi się Twój nick - skąd właśnie taki?

 

Szukałam pseudonimu do opatrzenia opowiadania na konkurs, a że uwielbiam Arabesque Nightwish'a... :D A skoro pod takim nickiem udało mi się wygrać to uznałam, że jest szczęśliwy :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokażesz nam może to opowiadanie? Musi być niezłe, skoro wygrało konkurs :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aniu :) baw się dobrze na forum. Mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoją twórczością ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lubisz "Guns N'Roses"?! Ja też! Jakie są Twoje ulubione piosenki?

Nightrain, Used to love her, Don't Cry (taka stara demówka z 1986 chyba)

 

Jeśli chcecie to podzielę się twórczością, ale... Zazwyczaj sama siebie oceniam o wieeeele niżej niż powinnam (tak mówią, ale ja tam nie wierzę ;_;). Jakoś w weekend postaram się ogarnąć to opowiadanie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem tu nowy, więc wypada się przywitać. :)

 

Na imię mi Bartek. Mieszkam w pięknej krainie, co Górnym Śląskiem się zowie. ;) Moja przygoda z Nightwish zaczęła się jakoś 3 latka temu, kiedy to słuchając Sałatonu kliknąłem w "proponowane" na "JuTubie". I tak oto trafiłem na "Bye Bye Beautiful". :) Od tamtego czasu, Nightwish towarzyszy mi każdego dnia. Oprócz tego, interesuje się lotnictwem, trochu motoryzacją i literaturą. To by chyba było na tyle. Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj czas i poznam ciekawe osoby. ;)

 

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę udanego dnia! :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.