Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Jak zwykle, witam w wariatkowie, Kate! :) Nie przestrasz się nas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Kate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka wszystkim nowym ludkom powodzenia w pisaniu, cieszcie się forum i śmiało się w nie wkręcajcie. wybaczcie, że tak ogólnikowo, ale widzę, że dużo mnie ominęło eheh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siema wam. Od dziś jestę Dave :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, pisywałem niegdyś na page of wishees (lata temu...). Po zmianie wokalistki NW jakoś tak odwróciłem się od nich (zmianie z Tarji na Anette) - przyznaję się bez bicia.Muzyka dalej mnie zachwycała w przeciwieństwie do wokalu. Obecnie nie wiem nawet co tam się dzieje w szeregach Nightwish więc postanowiłem rozpocząć przygodę z forum :)

Pozdrawiam wszystkich !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Cameloth! Popieram, dobry pomysł- NW zawsze jest wart powrotów:) Czytaj serwis, wiele rzeczy Ci się wyjaśni:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum :) baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! :> Mam zatem nadzieję, że na nowo się wkręcisz w muzykę (tym razem z wokalem) NW, w końcu nowy album za niedługo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :D.

 

 

Jak się nazywasz?

Czego lubisz słuchać oprócz NW?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej! Kamil z Jastrzebia Zdroju? Znam jednego takiego, ale nie jesteście tą samą osobą, jesteś starszy. : D

Czym się interesujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Jastrzębiu jest pewnie więcej Kamilów :P

Interesuję się muzyką, sportem/ćwiczeniami, nauką (głównie chemia, biologia, astronomia, fizyka, zoologia, ogólnie nauki przyrodnicze), fantastyką (czytam, gram w rpgi), niegdyś dużo podróżowałem, teraz trochę mniej ze względu na pracę. Ogólnie mam mało czasu na jakieś bardziej zorganizowane hobby bo praca i sport pochłaniają go dość sporo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kami! Niestety nie miałem okazji zagościć na PoW, ale wydaje mi się, że było to fajne miejsce w sieci poświęcone NW. :)

Mam nadzieję, że tutaj również odnajdziesz kąt dla siebie i miło spędzisz czas z "wariatami". ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne więcej : D

Lubisz smoki? :happy:

Osobiście żadnego nie znam..

zawsze wydawały mi się mądre i majestatyczne - nie ważne czy były dobrymi czy złymi charakterami. Ogólnie można powiedzieć, że lubię większość stworzeń fantastycznych jak i prawdziwych :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj w domu wariatów, Kamilu, czuj się jak u siebie :)

Smoki... Jako kilkuletnie dziecko miałam bzika na ich punkcie :happy: Ponoć kiedyś, mając bodajże trzy i pół roku, dostałam takie piankowe literki, z których nauczyłam się czytać i pisać, a pierwszym ułożonym przeze mnie słowem było właśnie słowo "smok". :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich, przedstawię się jako Snow i co tu dużo mówić, muzyką nightwish fascynuję się od paru lat. Posiadam małą górę płyt i innych bajerów w postaci autografów, przypinek, naszywek, koszulek czy innych wynalazków. Inne kapele które lubię to texas hippie coalition, In extremo oraz slipknot a dokładnie stare mało znane przez większą ich rzesze fanów utwory które uwielbiam analizować pod względem instrumentalnym. Jestem też wielkim fanem Leonardo DiCaprio, Hugh Laurie'go czy Nicolasa Cage'a. Mieszkam na Śląsku i z chęcią was poznam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Snow :) również chętnie cię poznamy. Ułatwisz nam to pisząc na tym forum jak najczęściej i jak najwięcej ;) baw się dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Snow! Zaraz pewnie inni zaleją Cię falą pytań, więc ja skupię się tylko na jednym - jak masz na imię? :)

 

Miłego czytania i pisania na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.