Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Cześć, Ecthelionie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Ecthelionie. Na Twoim profilu przeczytałem, że lubisz Led Zeppelin, więc na pewno się dogadamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj! Masz na imię Stefan? Jej, jak ja je uwielbiam ^^. A nick masz zaczerpnięty z Śródziemia? przeczytałam na twoim profilu, że lubisz Dziedzictwo Paoliniego, jak fajnie :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj ponownie!

 

1958010_706437236066625_92940073_n.jpg

 

...także ten, baw się dobrze :D

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jill, jakie toto śliczne. :happy: ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heja Stefan fajnie że się u nas zarejestrowałeś witaj w świecie szalonej magii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj szczurnięta, jak masz na imię, gdzie mieszkasz, od kiedy znasz i słuchasz NW? Jakie zespoły jeszcze Ciebie interesują? Jakie filmy lubisz oglądać i jakie książki czytasz? czy masz zwierzątko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum, tajemnicza Szczurnięta. :) Po nicku domyślam się, że hodujesz szczury? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum, Szczurnięta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

beatag60 - Agata , mieszkam w okolicach Torunia ( tych leśnych okolicach :) ) od roku słucham tego cuda - Nightwish :)

interesują mnie też zespoły np. Slipknot , Sabaton , Metallica , Murderdolls , Nirvana , Dżem , SOAD

czasem Led Zeppelin itp. :)

 

Adrian - miałam trzech kochanych chłopaczków ( szczurki ) Chipa , Deyla i Edwarda . Chip miał raka , Deyl był stary , a Edward

był chory i udusił mi się na rękach ;( Teraz mam trzy miesięczne panienki Tosię , Niunię i Elę .

Są moimi kochanymi mordeczkami ♥ szczurki to moja ogromna pasja :)

 

Ares - witaj :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Slipknot lubisz, a lubisz tez KoRna? :D A jaki album Nightwish i piosenkę lubisz najbardziej? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

KoRna jeszcze szczerze nie słyszałam , ale wiem że takie coś jest :) hmm... moja ulubiona piosenka Nightwish , chyba Sahara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum, szczurnięta (ależ dziwny masz ten nick!)! :happy: Miłej zabawy, życzę i dużo komentowania.

 

 

mieszkam w okolicach Torunia

 

O, to już nieco bliżej mnie, nieco bliżej pomorza - już myślałam, że fani NW skupiają się głównie (albo raczej prawie TYLKO) w centrum i na południu kraju.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Nie wiem dlaczego przeczytałam szurnięta zamiast szczurnięta :P. A ile masz lat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija - wiem XD , dziekuje wzajemnie :)

 

Maggie - hahah , szumięta XD dobre :) zdarza sie każdemu . hmm, tyle że nie zliczę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj w wariatkowie, szczurko (jeśli czyjś nick ma trzy sylaby lub więcej, Emi czuje wewnętrzną potrzebę wymyślenia zdrobnienia :>) :) Johnny na avku trochę mi się rozmazuje, ale to wciąż Johnny ♥ Nawet taki troszku rozpikselizowany jest świetny ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.