Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Ulubione zaklęcie z HP ? :happy:

 

na mugoli to Crucio :3 a poza tym Expecto Patronum. *o*

ach, chcę dodać, że często dodaję emotki ._. to już mój nawyk, jak widać, więc jeśli kogoś to irytuje, to przepraszam ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kasandra, staż Najtłliszowy masz pokazny:) Zapraszam więc do dzielenia się z nami długoletnimi przygodami z NW:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kasandra, staż Najtłliszowy masz pokazny:) Zapraszam więc do dzielenia się z nami długoletnimi przygodami z NW:)

 

zaczęło się w wieku 10 lat, gdy na jakiejś grze ktoś wysłał Amaranth. po przesłuchaniu spodobał mi się ten utwór, chociaż teraz go uważam za najgorszy w dorobku NW XD. później była dłuższa przerwa, tzn. wciąż słuchałam tej piosenki i innych pojedynczych utworów (rzadziej), aż znów przywiązałam się do zespołu trzy lata później, od Bye Bye Beautiful. ogółem nie lubiłam NW z Tarją, ale w pewnym momencie po którejś piosence z Once przekonałam się i pokochałam jej wokal, tak więc "przerzuciłam" się na Nightwish za czasów Tarji. do tej pory mi to zostało. strasznie hejtowałam Anette, ale po wysłuchaniu Storytime zmieniłam o niej zdanie na neutralne, niestety, to było jakoś tuż po wyrzuceniu jej z zespołu.

moja kostka (plecak) jest obszyta naszywkami z Nightwish i póki co mam także trzy koszulki tego zespołu. jest to teraz jeden z trzech moich ulubionych zespołów. z piosenkami wiąże się wiele moich wspomnień, złych i dobrych. na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie życia bez tego zespołu. c:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć Kasandra, też wielbię Tolkiena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Kasandra, myślę, że kwestia emotek nie będzie tu nikogo irytować :D Też lubię LOTRy ;3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kasandro! Większość fanów zaczynała od singli... Moim pierwszym utworem NW było Moondance. :D

Miłego postowania!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej :) Ja zaczęłam od "Wish I Had An Angel". Do tej pory nie znoszę tego utworu. Przez niego straciłam miesiąc na słuchanie NW ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

witaj. mówisz, że Najtłisz to jeden z trzech ulubionych. jakie są pozostałe dwa?

 

@Adrian - ja uwielbiam Moondance ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

HeY!! Johann- to taki mój mały pseudonim. Przybyłam tutaj, ponieważ to super - zajefajne miejsce ... no tego mi było trzeba , znaleźć się wśród fanów muzyki zespołu NW. O sobie : hm... może to śmiesznie zabrzmi: muzyk (gram na klawiszach), wokalistka, również czasami coś napiszę do gotowych podkładów muzycznych NW no i szukam muzyków do współpracy. Może znajdzie się tutaj jakiś///// Pozdrawiam serdeczniaście wszystkich ... Joanna Brzozowska von Johann

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Joasiu :) Też lubię śpiewać... A raczej kocham. Uwielbiam. To lepsze słowa :-D Powiedzmy, że to moja pasja ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

witaj Jahann, baw się dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

cześć Joasiu ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Johann! Śpiewasz też piosenki NW? Może masz jakieś swoje twory dostępne w internecie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej :) Miłego spędzania czasu na DE, tylko nie wystrasz się wszechobecną żółtaczką.

Miłego dnia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Joasiu:) No to świetnie że w końcu dotarłaś do nas- bo kazałaś długo na siebie czekać;) Jestem ciekawa Twoich tekstów i ogólnie Twojej gry? Zapraszam do pisania i koniecznie do wątku: fanart:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Napewno miło spędzisz tu czas :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, zaglądaj tu czasem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich Najtłiszomaniaków : ) Swoją przygodę z Nightwishem zaczęłam jakoś 7 lat temu. Ich twórczość to balsam w postaci muzyki, zamieniającej szarą rzeczywistość w magiczną podróż pomiędzy dźwiękami. Od NW narodziła się moja namiętna miłość do symphonic metalu. Uwielbiam również folk metal, power metal i typowy klasyczny hard rock i heavy metal. Kocham fantastykę, twórczość Tolkiena i Sapkowskiego. Jestem miłośniczką serialu Gry o Tron i prażonego popcornu ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Witaj Symfonio ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj BlackSymphonia:), dla mnie też Nightwish: Music is medicine for my life! Miłego postowania:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej BlackSymphonia!

 

Jej, jak ja dawno popcornu nie jadłam :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!

Własnie oglądam grę o tron i zaczynam się naprawdę wahać czy nie zrobić sobie popcornu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe, jeszcze 10 minut temu mogłabym napisać: W takim razie zapraszam na popcorn, ale właśnie zorientowałam się, że jakieś podstępne krasnoludki mi wszystko zjadły ; P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

hehe, jeszcze 10 minut temu mogłabym napisać: W takim razie zapraszam na popcorn, ale właśnie zorientowałam się, że jakieś podstępne krasnoludki mi wszystko zjadły ; P

 

Czy Twoje palce były tymi krasnoludkami ? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.