Jump to content
beatag60

Jak dbasz o swoją duszę?

Recommended Posts

Guest Morderczyni

Wiesz, specjalista mi powie że czas goi rany. Moich ran nie zagoił. Muszę się jeszcze pomęczyć, aż dojdę do etapu że samo wspomnienie o dziadku nie wywoła tego ścisku w gardle.

 

 

Marny specjalista Ci to powie. Dobry specjalista pomoże Ci sobie z tym poradzić. Jeśli jeden Ci nie pomógł, idź do kolejnego. Z psychologiem czy terapeutą jest jak z przyjacielem: musisz trafić na właściwą osobę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallinka żałoba po śmierci bliskiej osoby, to naturalna sprawa i tak też jest traktowana, jeśli trwa do roku. Jeśli trwa więcej, to jest traktowana jako zaburzenie. Dwa lata, to dość długo - specjalista może Ci pomóc w reorganizacji myślenia i sprawić, że poczujesz się lżej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Czasem niestety nic nie pomoże. Mnie się "udało" swoją czarną rozpacz po 27 latach ograniczyć do dnia rocznicy, ale jest i pozostanie do końca życia. Są takie wydarzenia, których nie można na dobre wyrzucić z emocji. :blush:

 

Możecie mi wierzyć na słowo, że próbowałem prawie wszystkiego w swoim długim życiu.

 

Dbam o swoją duszę dając jej dokonywać własnych wyborów. Od strony doczesnej wychodzę na tym jak Zabłocki na mydle, ale kasa to nie wszystko. W zamian patrzę na siebie w lustrze i widzę tam siebie, a to po tylu latach, bezcenne. I podobno kiedyś się odpłaci, na tym świecie czy na innym, lecz to już szczegół.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Kuolema dba o swoją duszę, kradnie cudzą. :D Nie no dobra ma serio, musiałam trzasnąć tym sucharem. :D

 

Kuolema dba o swoją duszę nie robiąc nic. Moja dusza to dusza która myśli że wszystko samo się ułoży i ostatnio i dziwo to się udaje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak bym miała narzekać serwer by pewnie tego nie udźwignął- zawsze jest na co! Dlatego kąpie moją duszę w muzyce, wymieniam powody z jakich jestem szczęśliwa a potem brakuje czasu na narzekanie- to dobra metoda na dbanie o swoją dusze, polecam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Często pokątnie płaczę. I słucham muzyki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.