Jump to content
Sign in to follow this  
Pavlina

System Of A Down, 13.08.2013 (Atlas Arena, Łódź)

Recommended Posts

397657_10151421755477631_1056207925_n.jpg

 

Live Nation z dumą prezentuje:

koncert System Of A Down w Polsce!

Zespół zagra 13 sierpnia 2013 w łódzkiej Atlas Arenie.

 

System Of A Down powstał w połowie lat 90-tych w Południowej Kalifornii.

Aerials, Toxicity, A.T.W.A., Chop Suey!, B.Y.O.B. to tylko kilka z największych hitów grupy, za ostatni z nich zespół otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Hard Rock Performance.

Zespół ma na swoim koncie łącznie pięć albumów studyjnych. Debiutancki albym zatytułowany po prostu System Of A Down ujrzał światło dziennie w 1998 roku. Spotkał się z przychylnością fanów i krytyków - w Stanach pokrył się platyną, a w Kanadzie złotem. Następnie ukazały się Toxicity i Steal This Album!

Ostatnie propozycje grupy to Mezmerize z maja 2005 roku i Hypnotize z listopada tego samego roku.

Zespół tworzą:

Serj Tankian - wokalista

Daron Malakian - gitarzysta

Shavo Odadjian - basista

John Dolmayan - perkusista

 

Bilety na koncert System Of Down w cenach:

165 zł - płyta, trybuny i osoby niepełnosprawne

198 zł - trybuny

209 zł - golden circle

275 zł - golden circle early entrance

w sprzedaży od 18-tego stycznia (piątek) od 10.00 na www.LiveNation.pl.

 

 

Daj Boziu pieniążka xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale pewnie bilety rozejdą się w ciągu kilku tygodni, zbyt wielu fanów na nich czekało :D

 

Nie wiem jak ja się z kasą wyrobię, jak tyle mnie koncertów czeka w tym roku ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do diabła znowu to samo! Jak nie Wrocław, to Łódź!

Stopę bym oddała, żeby ich zobaczyć! Ledwie co zaczęli się schodzić - ja chcęęęę! Niech mnie ktoś zabierze! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to znaczy, że dogadali się z Serj'em i tak razem znowu?...

 

Chyba tak, w końcu gdy zawiesili działalność to zawsze mówili, ze może kiedyś do siebie wrócą i w końcu przecież grali razem na Rock Am Ring w 2011.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale to znaczy, że dogadali się z Serj'em i tak razem znowu?...

 

Chyba tak, w końcu gdy zawiesili działalność to zawsze mówili, ze może kiedyś do siebie wrócą i w końcu przecież grali razem na Rock Am Ring w 2011.

 

Tego to ja już nie wiem, ale obiło mi się o oczy, że koncertowali bez Serj'a. Stąd pytanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego to ja już nie wiem, ale obiło mi się o oczy, że koncertowali bez Serj'a. Stąd pytanie.

 

Teraz to i ja nie wiem :confused: . Nie jestem jakąś tam wielką fanką zespołu (nie do tego stopnia, co fanką NW) i poszczególne elementy ich historii mi się raczej plączą...nie jestem na bieżąco z newsami.

Hmmm, chyba założę temat Systemu w dziale "Muzyka --> Artyści"...momencik...

Napisane! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak szczerze, to ja też jaką wielką fanką nie jestem, tyle tylko, że podobna wiadomość obiła mi się o oczy. Na koncercie nie byłam, więc nie wiem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i bilety na Golden Circle wyprzedane już przed południem... Oby normalne się utrzymały jeszcze przez jakiś miesiąc bo dopiero wtedy będę mogła kupić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak samo, jak na DM. Jak uczą ostatnie (moje) doświadczenia, jak myśli o koncercie trzeba działać tu i teraz. Na "chodliwe" zespoły (takie jak Dead Can Dance) bilety rozchodzą się na pniu.

 

Internet podaje aktualnie dostępną 1 sztukę na gc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszła już cała pierwsza pula na płytę... Nie wiadomo kiedy kolejne dorzucą :/ Na razie same trybuny zostały. Ale się rzucili ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jedno pytanie zasadnicze.

Kto jedzie i mnie przemyci? *.*

Bardzo bym chciała tam być wtedy :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybieram się, a jakże. Bilecik grzecznie leży od kilku miesięcy i czeka. ;)

To jest jeden z tych zespołów, które imo, warto zobaczyć przed śmiercią, heh.

@Nymphetamine: może jeszcze nic straconego, faktem jest, że bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie, ale czasem można spróbować coś wyhaczyć na allegro np. Ewentualnie przed "bramkami" ktoś cudem będzie chciał opchnąć bilet. Warto spróbować.

Mnie się tak udało z biletem na Ursynalia tego roku. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na last.fm w shoutboxie wydarzenia też zwykle się ogłaszają ze sprzedażą biletów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.