Jump to content
Adrian

HVMAN. :||: NATVRE. - ulubione utwory

Jakie są Twoje ulubione utwory na płycie HVMAN. :||: NATVRE.?  

3 members have voted

  1. 1. HVMAN.

  2. 2. NATVRE.

    • Vista
      0
    • The Blue
    • The Green
      0
    • Moors
    • Aurorae
    • Quiet as the Snow
      0
    • Anthropocene (Including Hurrian Hymn to Nikkal)
    • Ad Astra


Recommended Posts

Jakie są Wasze ulubione utwory na płycie i dlaczego? ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intrygująca płyta, a tu cisza? Nie mam faworyta. Dla mnie krążek jest zrównoważony. Każdy utwór ma w sobie coś "genialnego". Jak coś się zmieni uaktualnię wpis:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo jak tu odrzucać utwory, jak wszystkie ci się podobają ?. Może po pewnym czasie możliwa będzie taka analiza, która pozwoli mi na jakąś klasyfikację, ale póki co, nie mogę wybrać żadnego utworu. To chyba pierwsza płyta NW gdzie nie omijam żadnej piosenki i słucham od deski do deski. Na obecną chwilę nie jestem w stanie wyeliminować żadnego utworu.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w przeciwieństwie do Anulki na razie nie słuchałem płyty "od deski do deski" więcej niż 2 razy, i mówię tu o części "Human", bo "Nature" przesłuchałem tylko raz. Jak na razie wracam tylko do "Harvest" (głęboki tekst przy wkręcającej się w ucho muzyce) oraz "Endlessness" (chciałbym usłyszeć więcej takiego Nightwisha). Nie mówię, że mam coś przeciwko pozostałym utworom, bo jak na razie nie dałem im tak na prawdę szansy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem z tych, którzy również słuchają nowego albumu od deski do deski. Od pierwszego przesłuchania zawsze "leci" cała płyta (Human, Nature lub Human+Nature, jeśli tylko mam czas). Nie potrafię niczego wyeliminować. Obie części są bardzo spójne i odnoszę wrażenie, że gdybym któryś utwór pominęła, zabrakłoby ważnego elementu w misternie budowanej wieży z klocków, która po prostu by runęła. Ulubione klocki z wieży "Human" to na ten moment Shoemaker, Pan, How's The Heart i Endlesness. Część "Nature" odbieram jako jedną, przepiękną, harmonijną kompozycję, która spokojnie mogłaby trwać dwa razy dłużej... Mistrzostwo. Dla mnie HN to ogromny progres względem EFMB. Obyśmy w niedalekiej przyszłości mieli okazję posłuchać nowego materiału również na żywo.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.