Jump to content
beatag60

Tarja Turunen

Recommended Posts

A obok niej Michael Monroe, o ile dobrze widzę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno Emppu nie chciał żeby wyrzucono Tarję, ale został przegłosowany; utrzymuje z nią nawet kontakt. Tuomas podobno wysyłał jej jakieś kartki na święta, ale ona nie odpowiadała. Hmm... Chciałabym żeby w końcu wszyscy się ze sobą pogodzili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ca6Yu

Tarja jest w Meksyku, w Monterrey..Przed koncertem..

Kto jej towarzyszy? Oczywiście ukochana córeczka Naomi:D!

VGcnN

Czyż ona nie jest słodka? Może odziedziczy talent i urodę po mamie! W trasy koncertowe już jeździ..

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie, że odziedziczyła blond włosy po Tarji, a nie ciemne po Marcelo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie blond po Tarji? Tarja ma ciemne włosy :P

 

Otóż nie.

cb3c5047ea0c1cb2e49bac3423935cf4.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

uVwHe

Tarja ze swoimi braćmi..Jak widać, czupryna blond;)

f5vhB

Słodka blondynka stała się czarną pięknością..

FzGYw

Tutaj mała Tarja wygląda dokładnie jak jej córeczka teraz..

8oORu

Identyczne:)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka ta Naomi jest słodka! :rolleyes: I reszta zdjęć też jest super. :) Gdzie znalazłaś takie fajne zdjęcia? :) A tak w ogóle Tuo też miał blond włosy jak był mały, a teraz ma ciemne. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tarja jak widać była blondynką w młodości.. Może z czasem włosy zrobiły się trochę ciemniejsze, ale w tej chwili raczej je farbuje na czarno..Tuo też zdaje się kiedyś przyznał, że używa jakiejś farby i przyciemnia włosy..;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

Teraz moja babcia też może słuchać Tarji :D

 

Ale poważnie - brzmi świetnie. Tarja nie musi śpiewać metalu, żeby brzmieć dobrze. Fail jej kilku poprzednich płyt polegał na słabych kompozycjach. A nie na tym, że Tarja nagle straciła umiejętność śpiewania. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak mam być szczery to Ave Maria nie jest szczytem ambicji Tarji. Nie uważacie, że słuchanie jednego utworu w 12 wersjach jest nudne? Nie przeczę przyjemne to jest dla ucha fajnie się słucha, ale w niektórych momentach jest nudnawe. Najlepszą Ave Maria Tarja zaśpiewała na lepszym klasycznym jej albumie Henkäys Ikuisuudesta. Najlepsza na tym albumie jest Tarjowa wersja. :) Niektórzy mówią, że to EFMB Nw jest komercją i nic więcej, a według mnie to Ave Maria Tarji jest bardziej komercyjna. Czekam z niecierpliwością na jej rockowy album, bo tu się niestety lekko się zawiodłem. :) Mam nadzieję, że nie uraziłem czyiś uczuć. Ten album jest przyjemny, ale Tarje stać na więcej. W zasadzie to jedną Ave Maria Tarja skomponowała reszta to covery. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To czemu zaczęła sie farbować na czarno? Bezsens..

 

A może miała taki kaprys. :P I w kruczoczarnych włosach jej lepiej. :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tutaj można obejrzeć to wiekopomne dzieło

Tarja w roli matki ucznia wezwanego na dywanik :lol:
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamieszczam króciutki fragment z wywiadu ze strony Way of Lifestyle przeprowadzonego 7 października 2014. :) Nie mogłam się powstrzymać, żeby tego nie zamieścić, bo w tym fragmencie Tarja mówi o Polsce. :)

 

Tomek Matusz – W Polsce jesteś już kolejny raz, dlatego chciałbym zapytać, co Ci się podoba najbardziej w tym kraju, na co zwróciłaś największą uwagę? Myśląc „Polska” jakie jest Twoje pierwsze skojarzenie?

 

Tarja Turunen – Architektura starych miast jest piękna. Uwielbiam oglądać stare budynki i słuchać ich historii. Gdy byłam dzieckiem, mój ojciec pracował w Polsce, więc za każdym razem, gdy słyszę „Polska”, przypominam sobie pożegnanie z tatą i machanie do samolotu.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już przeszłość i jest dobrze, tak jak jest; Floor idealnie pasuje do magii i twórczego myślenia Tuomasa; ale tęskni mi się za 'starym' Nightwishem, tym w którym śpiewała Tarja. Solowe jej krążki, nie są złe, ale też nie są tym co mogliśmy usłyszeć w 'Oceanborn', 'Century Child', czy choćby w 'Wishmaster'rze'. Tak sobie tego słucham i tęsknię - od tych płyt wszystko się zaczęło, moja cała miłość do zespołu i w ogóle (pierwszy utwór jaki usłyszałem to 'Wish I had an Angel' z 'Once' - tam zaciekawił mnie głos Marco i zacząłem odsłuchiwać wszystkie płyty Nightwish od początku). Ulubiona płyta - 'Century Child' - wielokrotnie to podkreślałem i tak chyba zostanie.

 

"Tarja wróć do zespołu!" - żartuję, rozdział zamknięty i w sumie nawet to dobrze nas zaprowadziło, ale jakaś kolaboracja Nightwish z Floor Jansen feat Tarja fajnie by brzmiała, w szczególności gdyby za kompozycje zabrał się sam maestro :)

 

TĘSKNIĘ :( :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już przeszłość i jest dobrze, tak jak jest; Floor idealnie pasuje do magii i twórczego myślenia Tuomasa; ale tęskni mi się za 'starym' Nightwishem, tym w którym śpiewała Tarja. Solowe jej krążki, nie są złe, ale też nie są tym co mogliśmy usłyszeć w 'Oceanborn', 'Century Child', czy choćby w 'Wishmaster'rze'. Tak sobie tego słucham i tęsknię - od tych płyt wszystko się zaczęło, moja cała miłość do zespołu i w ogóle (pierwszy utwór jaki usłyszałem to 'Wish I had an Angel' z 'Once' - tam zaciekawił mnie głos Marco i zacząłem odsłuchiwać wszystkie płyty Nightwish od początku). Ulubiona płyta - 'Century Child' - wielokrotnie to podkreślałem i tak chyba zostanie.

 

"Tarja wróć do zespołu!" - żartuję, rozdział zamknięty i w sumie nawet to dobrze nas zaprowadziło, ale jakaś kolaboracja Nightwish z Floor Jansen feat Tarja fajnie by brzmiała, w szczególności gdyby za kompozycje zabrał się sam maestro :)

 

TĘSKNIĘ :( :)

To jest to co zawsze chciałem powiedzieć. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.