Jump to content
beatag60

Tarja Turunen

Recommended Posts

Każdy język może być melodyjny, jak się odpowiednio zabrać do śpiewania i odpowiedni tekst ułożyć. Pytanie czy ten jej polski dałoby się rozpoznać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcia promujące nadchodzący album Tarji:

 

486170_630206246995083_692580734_n.jpg

 

Bać się?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Queen of the disco :D może iść w te klimaty. Akurat teraz to czuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Queen of the disco :D może iść w te klimaty. Akurat teraz to czuję.

 

Miałam podobne skojarzenia po tym, jak mój wzrok napotkał powyższe zdjęcie. O.o Tarja i disco?! No nie wiem... Jedno Sinead nam już wystarczy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam, nie jest tak źle, nie oceniajmy płyty po zdjęciach ją promujących. Jak coś to powinna obronić się głosem.

@xhonek jak tak się przyjrzeć to tak queen of the disco w sumie pasuje :D. To chyba przez te kolory.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj tam' date=' nie jest tak źle, nie oceniajmy płyty po zdjęciach ją promujących. Jak coś to powinna obronić się głosem.[/quote']

Nie, no jasne. To było tak pół żartem, pół serio napisane. Niby i się głosem obroni, ale na płycie może być ok, a na koncertach znów ta maniera... to się staje nie do zniesienia (no, przynajmniej dla mnie). A jednak wykon na żywo też jest bardzo ważny, bo w studio to każdego wymiksują.

Niemniej zobaczymy co też nam Tarja zaprezentuje na nowym albumie i wówczas bedziemy komentować, a nie gdybać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładnie proszę niech to nie będzie porażka na miarę Unforgiven....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablito, wielki fan Tarjii podsyła mi linki i ...to mi się nawet podoba:

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Adrian - faktycznie, nie wiadomo czego się spodziewać: strach się bać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie Tarja jest nie zastąpiona. Ta kobieta ma potężny głos. Nie ma szans, żeby wróciła do zespołu, ale Nightwish bez niej też jakoś daje radę ; )

Co sądzicie o

?

Jak pierwszy raz to oglądałam, to aż łezka poleciała ;x

 

edit.

No i Tarja o wiele lepiej się prezentowała w zespole niż solo ;d

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozstanie TT z NW było ogromnym szokiem dla wszystkich fanów i jest do dziś:( Oczywistym jednak jest fakt, że skoro sprawy emocjonalne zaszły tak daleko, współpraca sama by się zakończyła- zwyczajnie nie byliby w stanie niczego wspólnie tworzyć. Taki duet TT z NW to coś absolutnie wyjątkowego coś co zdarza się rzadko. Analizowałam całą sytuację, obejrzałam filmy sprzed EOAE- napięcie jakie panowało wtedy w zespole było nie do wytrzymania nawet dla widza, nie mówiąc już o bezpośrednio zaangażowanych. Widocznie tak się miało stać:( Ten przykład nie jest jednostkowy: często bywa, że partner jest przyczyną rozstania z przyjaciółmi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda tylko, że nie potrafili się rozstać normalnie tylko musieli to zrobić z takimi niefajnymi fajerwerkami. to mi się najbardziej nie podobało. bo te sprawy powinni załatwić między sobą, a ni pisać jakiś list otwarty. dla mnie to zachowanie gówniarzy z podstawówki, a nie dorosłych ludzi, między którymi była wieloletnia przyjaźń. przyjaciele tak się nie zachowują. nawet "byli przyjaciele".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten przykład nie jest jednostkowy: często bywa, że partner jest przyczyną rozstania z przyjaciółmi.

 

Dokładnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda tylko, że nie potrafili się rozstać normalnie tylko musieli to zrobić z takimi niefajnymi fajerwerkami. to mi się najbardziej nie podobało. bo te sprawy powinni załatwić między sobą, a ni pisać jakiś list otwarty. dla mnie to zachowanie gówniarzy z podstawówki, a nie dorosłych ludzi, między którymi była wieloletnia przyjaźń. przyjaciele tak się nie zachowują. nawet "byli przyjaciele".

Przykład rozstania z Anette pokazuje że tak i tak źle. W ostatnim przypadku załatwili to między sobą, wydali lakoniczne oświadczenie, a niektórzy fani i tak snują teorie spiskowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szkoda tylko, że nie potrafili się rozstać normalnie tylko musieli to zrobić z takimi niefajnymi fajerwerkami. to mi się najbardziej nie podobało. bo te sprawy powinni załatwić między sobą, a ni pisać jakiś list otwarty. dla mnie to zachowanie gówniarzy z podstawówki, a nie dorosłych ludzi, między którymi była wieloletnia przyjaźń. przyjaciele tak się nie zachowują. nawet "byli przyjaciele".

Przykład rozstania z Anette pokazuje że tak i tak źle. W ostatnim przypadku załatwili to między sobą, wydali lakoniczne oświadczenie, a niektórzy fani i tak snują teorie spiskowe.

 

to, że niektórzy będą snuć teorie to akurat normalne i tego się nie da uniknąć. ale właśnie rozstanie z Anette było moim zdaniem bardzo ładnie załatwione. na poziomie. i gdyby tak wyglądało rozstanie z Tarją byłoby o niebo lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to, że niektórzy będą snuć teorie to akurat normalne i tego się nie da uniknąć. ale właśnie rozstanie z Anette było moim zdaniem bardzo ładnie załatwione. na poziomie. i gdyby tak wyglądało rozstanie z Tarją byłoby o niebo lepiej.

 

Zgadzam się całkowicie. Najwidoczniej Tuo ze spółką poszli po rozum do głowy w sytuacji z Anette. Myślę, że teraz żałują tego w jaki sposób rozstali się z Tarją. No ale człowiek uczy się na własnych błędach i niestety nie cofnie już czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta strona wciąż jest w sieci, razem z materiałami!? Ile lat już tam nie byłem! Pochwalę się też, że tłumaczenie większość odpowiedzi to moje dzieło ;) Jeśli gdzieś traficie na jakieś dziwne błędy, to pewnie też moja wina...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ta strona wciąż jest w sieci' date=' razem z materiałami!? Ile lat już tam nie byłem! Pochwalę się też, że tłumaczenie większość odpowiedzi to moje dzieło Jeśli gdzieś traficie na jakieś dziwne błędy, to pewnie też moja wina...[/quote']

Nie byłam pewna, więc czekałam aż potwierdzisz moje podejrzenia co do autorstwa tego tłumaczenia :D

No i dzięki wielkie za te tłumaczenie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko dzięki ekipie z Wrocławia :D Po naszym beauty and the beat napisała na swoim blogu, że z powodu atmosfery na tym koncercie zrobi więcej koncertów u nas :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co ja wiem z forum WS to po koncercie we Wrocławiu wiadomo było że w Polsce będą co najmniej 3 koncerty, a na swoim blogu napisała że dzięki ciepłemu przyjęciu postara się zrobić w przyszłości więcej koncertów w tym mieście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.