Jump to content
beatag60

Muzyczne dusze o NW

Recommended Posts

Niestety nie ruszają mnie dzieci, które po prostu nauczyły się nie jąkać i nie wdychać powietrza głośno między wersami. Wiadomo, że głos wysoki, chłopczyk słodki, ale nie wróżę mu kariery. Jestem przeciwna zabieraniu dzieciństwa... Za trzy- cztery lata zacznie mu się mutacja i po "gwieździe".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za trzy- cztery lata zacznie mu się mutacja i po "gwieździe".

Tymczasem Bieber ma się całkiem dobrze. :D

 

Jeśli o mnie chodzi, to mnie właśnie dzieci "ruszają". :) Muszę przyznać, że uroczy chłopiec (i świetny repertuar). :D

Natomiast zgadzam się, że nie ma co zabierać dzieciom dzieciństwa. Na karierę przyjdzie czas jak na wszystko w życiu. Nie ma co gnać ślepo i na siłę przed siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem przyjemny wykon, ale dupy nie urywa, latających staników też nie widziałam (no dobra, na to jest troche zamały). Wiadomo, że mutacja wszystko zniszczy, ale niech chłopak śpiewa, jak jeszcze może.

@Adrian widzę, że z zapartym tchem śledzisz wokalne poczynania Biebera :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Adrian widzę' date=' że z zapartym tchem śledzisz wokalne poczynania Biebera :P. [/quote']

Robimy mały rebranding. Od jutra stronka będzie nazywała się Bieber Emporium. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Robimy mały rebranding. Od jutra stronka będzie nazywała się Bieber Emporium. :D

 

Można pokombinować na prima aprilis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie? Jakbym usłyszała taką wersję, też "motylki" zrobiłyby swoje:

[video=youtube]

kilka razy się pomyliła , ale i tak jest świetne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobry cover, ale jeśli już jesteśmy przy instrumentalnych coverach, to ten pan ma u mnie mistrza. Naprawdę. Nie tylko gra to, co NW, ale wplata w tę piosenkę swoje własne kawałki, ozdóbki... Jak dla mnie cud miód i orzeszki i w ogóle. Holopainen powinien się od niego uczyć obsługi klawiszy :)

 

[video=youtube]

 

i macie jeszcze Ghost Love Score, maniacy :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, masz rację to absolutna rewelacja- jestem zachwycona interpretacją:) No! nie mam pytań;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beata, gość zrobił z "We are the Others" Delain piosenkę, której da się słuchać, więc musi być mistrzem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

[offtop on]Taki szczegół, ale nie lepiej było dać tego do tematu o coverach? Eventualnie do tematu o Dealain (chyba takowy jest)?[offtop off]

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie nie pomyślałam.. Przenosić? Czy ktoś z magiczną mocą przeniesie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyne, co mogę zrobić, to usunąć tu i wkleić tam. Chyba, że jestem inwalidą i nie widzę jakiejś opcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładnie im wyszło :) Większości coverów na youtube nie da się słuchac, a to jest dobre!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Nie wiem, czy było...

 

[video=youtube]


 

Posłuchajcie jej coverów. Jest niesamowita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gorąco polecam. Mamy utalentowanych wokalistów i wokalistki w Polsce i nawet o tym nie wiemy! :)

 

Przeglądałem Facebooka i natknąłem się na cover, który zapodał motorade:

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3PB0w4poGCo

 

Last Ride of the Day - interpretacja instrumentami folkowymi... Genialne!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem gdzie to wrzucic, ale w sumie jesteśmy 'muzycznymi duszami", prawda?

No więc na dzień dziecka, na występ na rynku razem z moją grupą wokalną przygotowaliśmy Creek Mary's Blood. Pomysł był mój, instrumental zmontowałam z orchestral Creek Mary's Blood i dorzuciłam recytację Johna Two Hawks :). Także można powiedzieć, że zasiałam ziarno, które wykiełkowało w niekontrolowany sposób: Dopasowali tekst z tłumaczenia z 'tekstowo' do melodii (to tłumaczenie to chyba zasługa kogoś z OS), dorzucili własny flecik i zmienili trochę melodię. Ale to ciągle NW i ciągle brzmi to niesamowicie na żywo :)

 

Link do nagrania (niestety tylko kawałek. Ale będę miała nagranie z występu ^^)

http://www.4shared.com/music/yWlzDPeH/Creek_Marys_Blood_-_wersja_wok.html?

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duży plus za pomysł, aranżację, wybór repertuaru, tekst... Co tu dużo pisać - świetne! :D Nie wiedziałem Sami, że śpiewasz!

 

Edit: Dodam, że strasznie fajnie wyszedł Wam fragment 1:40!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.