Jump to content
beatag60

Muzyczne dusze o NW

Recommended Posts

Słodki jest ten chłopak..Może wokalnie to nie jest rewelacja, ale widać jak się wczuwa, stara się po swojemu interpretować i całkiem nieźle mu ten cover wyszedł:) Zważywszy na to, że to jeszcze dziecko..

Haha, śmiesznie trochę to jego "headbangingowanie" wygląda, ale faktycznie stara się bardzo (może nawet odrobinę za bardzo :D). Fajny dzieciak, zdolny :) W ogóle podobają mi się takie chłopięce głosy. Właśnie słucham jego coveru "Our Solemn Hour", skubany wyciąga tak wysoko, że pewnie mało która dziewczyna mogłaby z nim konkurować. Ciekawe, jak będzie brzmiał po mutacji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas NW Days była z nami Helena, fińska wokalistka zespołu VALO. Była z nami krótko, ale wszyscy bardzo szybko ją pokochaliśmy! :) Na pożegnanie zaśpiewała nam Creek Mary's Blood w restauracji Reino. To był jeden z najbardziej wzruszających momentów i czuję się niesamowicie wyróżniony, że mogłem usłyszeć to na żywo...

Naprawdę gorąco polecam, coś pięknego:

 

 

1:20:00

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałam ten koncert w Reino jeszcze gdy trwały dni NW w Kitee i bardzo mi się spodobał. Niezwykle utalentowani ludzie, piękne interpretacje utworów, nie tylko z repertuaru Nightwish. Ale ja uwielbiam duet Elmas-Dean! Mam ciarki gdy słucham tej pięknej dziewczyny! Cóż za głos! A co dopiero uczestniczyć w takim koncercie na żywo! Rewelacja:)Posłuchajcie, bo naprawdę warto..

Próbowałam wrzucić ten cały koncert z Kitee Church z 07.07.15, ale jest zastrzeżony(?)..Można obejrzeć na YT:)


[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co sądzicie o tym?

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba najbardziej podobają mi się właśnie covery grane na pianinie.. Amaranth jest raczej rzadko spotykany.. Fajne wykonanie :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ja uwielbiam duet Elmas-Dean!

 

Ja też! Są niesamowici :happy: Najbardziej podoba mi się ich wykonanie GLS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiam słuchać perkusistów :happy: ten pan gra sporo NW ;)

[video=youtube]

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kocham Scaretale i taki łomot! Jaki trzeba mieć power, by fizycznie wytrzymać prawie dziesięć minut za garami? A co dopiero cały koncert! Perkusista to chyba jednak ciężki zawód...Świetnie sobie poradził, a talerzyków ma więcej niż ja w kuchni;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Harfa zawsze mi się kojarzyła z ciężkim, koncertowym instrumentem. A tu proszę! Piękne panny z wielką lekkością i gracją grają na niesionych na plecach harfach. Nie tylko miło się słucha, ale i patrzy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to było już wrzucane? :)

[video=youtube]

Moim zdaniem całkiem fajny jest ten cover. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tu cover nie tylko wokalny, ale też na flet, jakąś piszczałkę i okarynę :) Do tego zmontowane harmonie wokalne i chórki, a śpiewa i gra ta sama osoba. Świetna robota!

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziewczyna śpiewa piosenki Anety lepiej niż Aneta. Warte przesłuchania :D

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem ładne te kołysanki. Zasypiałabym! Fajnie by było mieć pozytywkę z takimi melodyjkami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tutaj coś nagrane przez mojego Fellow - Imagineersowego kolegę i jego brata :D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Genialny cover od Deana (lidera grupy muzycznej w Kitee International Music and Art Festival):

 

[video=youtube]

 

W pewnym momencie Weak Fantasy przechodzi w Elan i odwrotnie... Niesamowite :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sprawiło, że znowu mam ochotę posłuchać NW. A to u mnie ostatnio nieczęsto się zdarza. :)

Bo ten cover jest ciekawy, jest inny i przez to dobry. Bo to, że Dean umie grać na różnych instrumentach, to już wiedzieliśmy. Ten cover ma bardzo fajny klimat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Członkowie festiwalu w Kitee nagrali wspólnie Alpenglow. Coś pięknego :)

Cieszę się, że miałem okazję usłsyzeć to na żywo:

 

[video=youtube]

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykonanie jest niesamowicie piękne. Gdybym nie wiedziała o projekcie nigdy nie pomyślałabym , że to głównie amatorzy. Są bardzo utalentowani-super!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grupa wokalna Ocean Souls z KIMAF nagrała cover Islandera. I brzmią jeszcze lepiej niż na żywo ::)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.