Jump to content
Sign in to follow this  
blusur

Wejście małoletniego osobnika

Recommended Posts

Witam. Mam bardzo ważne pytanie apropo koncertu.

Mam niepełnoletnią córkę (16 lat). Jedzie z nami (mama, tata). Oczywiście wszyscy zajarani Nightwishem. Bilety kupiliśmy w pierwszym dniu sprzedaży.

Pytanie brzmi -> Czy mogę spodziewać się jakichś problemów z wejściem małoletniej? Mam coś przygotować/wydrukować? Jakieś oświadczenie itp?

Z góry dziękuję za pomoc/rozwianie wątpliwości! I widzimy się na miejscu!!!

Sektor A05

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg regulaminu organizatora:

 

7. Wstęp na Wydarzenie osoby małoletniej do lat 13 następuje wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, posiadającej jeden z dokumentów uprawniających do wejścia na Wydarzenie, o których mowa w pkt. 5, która, przed wejściem na Wydarzenie, podpisze deklarację o odpowiedzialności za osobę małoletnią wg wzoru opracowanego dostępnego przy wejściu na Wydarzenie. Postanowienie ma zastosowanie, o ile regulamin terenu, na którym odbywa się Wydarzenie, nie określa wyższej granicy wieku dla wstępu na teren, na którym odbywa się Wydarzenie. Rodzic/opiekun ma obowiązek posiadania dokumentu potwierdzającego imię, nazwisko oraz wiek dziecka.

 

https://www.knockoutprod.net/pl/page/regulamin

 

Podsumowując: nie ma problemu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.