Jump to content
beatag60

Floor Jansen

Recommended Posts

Obie nowe odsłony Floor mają coś w sobie. To pierwsze: piękna sukienka i nietypowe buty (chociaż też przychylam się do opinii, że lepiej by wyglądały osobno) pokazują zarówno przywiązanie Floor do natury, motywy skamielin z EFMB, ale też ta zwiewność sukienki i ciemne tła, przeplatające się z jasnymi tonami obrazów, nadają taką pasującą do klimatu NW tajemniczość. Z kolei buty mają w sobie tę drapieżność, tak obecną w głosie pani Jansen, jak i muzyce zespołu. I chociaż z wyglądu może nie do końca do siebie pasują, to przekaz - jak najbardziej.

To drugie z kolei podkreśla lepiej sylwetkę Floor, a raczej lepiej ją odsłania (bardzo zresztą korzystnie). ;) Jest to taki typowy outfit metalowej wokalistki, dobrze skrojony i dopasowany do jej figury. Te falbanki przy dekolcie, na samej górze gorsetu, dla odmiany można interpretować jako nadanie jakiejś delikatności, kobiecości, pokazaniu żeńskiego głosu w metalowej muzyce NW... No i do tego stroju te nowe buty powinny pasować idealnie. ♥

Może zresztą nadinterpretuję, ale tak sobie myślę o tym, jak Floor pisała o nowych ubiorach scenicznych, projektowanych dla niej - że chciała nimi też coś przekazać - i muszę się przyznać, że chciałam rozgryźć, co. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście zgadzam się z interpretacją/aranżacją ubiorów do klimatu/tematu EFMB. Świadczą o tym buty z obcasem jednorożca czy motywy na pelerynie na obszernej sukni. To jest bardzo dobry pomysł bo podkreśla nastrój jaki ma wywołać muzyka i teksty na płycie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że to gazeta pokroju Superaka albo Faktu. Lepiej poczekać na oficjalne potwierdzenie, chociaż w sumie - to Nightwish. Dowiedzieć się od nich czegokolwiek graniczy z cudem. Ileż to Państwo Holopainen się ukrywali, że wcale nie są razem i w ogóle... No właśnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama Floor też mówiła, że chce zachować prywatność. No cóż - trzeba czekać ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor przecież oficjalnie sama stwierdziła, że "czterdziestka" już niedaleko i w związku z tym musi powoli zacząć myśleć o strategicznym temacie, czyli założeniu rodziny ;) Ciocią już jest i myślę, że ten fakt też w jakiś sposób ją motywuje. A mediom wiele nie trzeba, żeby temat rozdmuchać i zrobić z niego sensację (jakkolwiek w tym przypadku spodziewaną). Niedawno podobna sytuacja przydarzyła się Tarji. Ktoś na zdjęciu zobaczył brzuszek i się zaczęło... Już były gratulacje i ekscytacja nieistniejącym "Tarjątkiem". W końcu sama zainteresowana wyjaśniła zamieszanie fanom, informując o braku ciąży i klepiąc się publicznie po płaskim jak deska brzuchu :) Jak jest w przypadku Floor, nie wiemy. Najlepiej poczekać na oficjalne informacje w tej sprawie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy ktoś doczytał co to za portal. Cytuję " humorous parody of Gossip magazines, all stories are obviously not true". Ja bym to traktował jako kaczkę dziennikarską, rzecz wyssaną z palca. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

5tIwF

 

A wszystko za sprawą jednego, niewinnego zdjęcia. Cóż, magia internetu! Denerwują mnie tylko takie próżne, bezpodstawne, a czasem nawet niesmaczne i wulgarne "gdybania" fanów w necie. Niektórzy mówią tak pewnie o ciąży Floor, jakby mieli USG w oczach ;) ..I od razu pojawia się temat o wyrzuceniu jej z zespołu itd.To jest jej prywatna sprawa! Jeśli będzie miała chęć, to sama wszystko potwierdzi lub nie. Tak jak Tarja. Trzeba tylko cierpliwie poczekać! W głębi serca bardzo bym chciała żeby Floor została mamą, bo to jest coś cudownego. Ale takie medialne burze towarzyszące takim sprawom bardzo mnie irytują..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem prawie za każdym razem pod sporym wrażeniem, kiedy Floor ubierze coś fajnego, coś co będzie świetnie pasować do niej i odzwierciedli klimat zespołu. Uwielbiam ją! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I teraz nie wiem, czy altruistycznie się cieszyć, czy egoistycznie martwić o kolejny album? Chyba jednak nie będę w tym względzie egoistką - gratulujmy i życzmy małym Floorkom talentu i powodzenia. :D

NW i tak będzie miało teraz dłuższą przerwę, więc wszystko się jakoś pokryje... w sumie, to zapewne jest powód, dla którego NW ma przerwę! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudowne wieści! Gratulacje dla Florki i Hanes'a. Przerwa oczywista! Zespół odpocznie po mocno eksploatującym tourne a Floor wychowa małe Florciątko albo Haneska;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, tak coś właśnie czułam. Już na Czadzie, gdzie na żywo gorsecik Floor wydawał mi się wręcz skrojony na miarę, żeby zmieścić brzuszek zaczęłam się zastanawiać, jakie jest wytłumaczenie założenia okrąglutkiego gorsetu, jeśli nie właśnie mały, słodki pasożyt w środku ♥ Bo, co jak co, ale widziałam kobiety, których jest, ten... "dużo do kochania" i po umiejętnym wciśnięciu się w gorset można spłaszczyć to i zaokrąglić owo - ale przeciwwskazaniem do tego jest właśnie stan błogosławiony, bo o ile tłuszczyk i flaczki ugniatamy na własną odpowiedzialność, to mały człowieczek raczej nie czułby się komfortowo.

A w Hawierzowie to już nawet udawania nie było, Floor przywdziała zwiewną tunikę, krój niemalże ciążowy, rezygnując z jakichkolwiek gorsetów - no żodyn się nie skapnie, żodyn :P

 

Summa summarum, ja tam w wielkim szoku nie jestem, ale zdziwiło mnie wielkie halo, jakie robią fani, a konkretnie - spekulacje, że dni Floor w zespole są już policzone.

Poniższa wypowiedź chyba rozwiewa część wątpliwości:

 

The singer revealed the news to TeamRock at an event in Helsinki, Finland, to promote Nightwish's upcoming live release Vehicle Of Spirit.

Nightwish plan to take at least a year off after wrapping up touring commitments for latest album Endless Forms Most Beautiful.

Jansen didn't give an official statement on her pregnancy, but mainman Tuomas Holopainen told TeamRock: "The issue of Floor having a kid came up earlier this year. I asked her if she had been thinking about having a child and she said, 'Yeah, actually, I have.'

"So I said, 'Well, we're thinking of having a break so if you want to...' And here we are.

"It's just a wonderful, beautiful thing because now she gets to be with him or her for a year before we continue so it's perfect timing."

Nightwish have four dates in Asia lined up for next month.

- U.J

 

Ostatnie zdanie sprawiło, że się jakoś tak rozpłynęłam ♥ Dobry wujek Tuomas :D

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Summa summarum, ja tam w wielkim szoku nie jestem, ale zdziwiło mnie wielkie halo, jakie robią fani, a konkretnie - spekulacje, że dni Floor w zespole są już policzone.

Poniższa wypowiedź chyba rozwiewa część wątpliwości:

 

The singer revealed the news to TeamRock at an event in Helsinki, Finland, to promote Nightwish's upcoming live release Vehicle Of Spirit.

Nightwish plan to take at least a year off after wrapping up touring commitments for latest album Endless Forms Most Beautiful.

Jansen didn't give an official statement on her pregnancy, but mainman Tuomas Holopainen told TeamRock: "The issue of Floor having a kid came up earlier this year. I asked her if she had been thinking about having a child and she said, 'Yeah, actually, I have.'

"So I said, 'Well, we're thinking of having a break so if you want to...' And here we are.

"It's just a wonderful, beautiful thing because now she gets to be with him or her for a year before we continue so it's perfect timing."

Nightwish have four dates in Asia lined up for next month.

- U.J

 

Ostatnie zdanie sprawiło, że się jakoś tak rozpłynęłam ♥ Dobry wujek Tuomas :D

 

To było potrzebne, ta wypowiedź Tuomasa. Choćby po to, żeby nie było komentarzy w stylu 'Tuomas już pisze list" i temu podobnych. Ta wypowiedź potwierdza, że wszystko jest w najlepszym porządku, że to było zaplanowane i nie mamy się o co martwić. Album się będzie pisał, a Floortje i Hannes będą mieli w tym czasie czas na wychowywanie mini van Dahla - case solved :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sami ma racje, ta wypowiedź była potrzebna, bo patrząc na "komentarze" w internetach, nie jest fajnie. Mam takie wrażenie, że po prostu niektórzy nie darzą zaufaniem co do Maestro'a jeśli chodzi o kwestie wokalistki w zespole. Ludzie martwią się (czyt. wylewają całą falę hejtu) przyszłością zespołu, choć według mnie nie potrzebnie, bo jeśli Tuomas dał pozwolenie Floor, to dlaczego miałoby być inaczej? Dał pozwolenie i ogłosił roczną przerwę, więc po co robić problem, tam gdzie go nie ma? Śmieszy mnie po prostu to jak ludzie się wypowiadają, bo to jest po prostu żałosne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpisuję się wszystkimi mackami pod Waszymi wypowiedziami! Jak tak obserwowałam narastającą panikę, plucie jadem, czy "śmieszne" żarciki, że dni Floor w zespole są policzone, to robiło mi się niedobrze.

Tuomas się wypowiedział i chyba już bardziej konkretnie nie dało się rozwiać związanych z tym wątpliwości, chociaż, co zabawne - komentarze spanikowanych fanów pojawiały się masowo również bezpośrednio pod cytatem tej wypowiedzi na oficjalnej stronie NW. Czyli widać do nie których nie dotrze, choćby im się postawiło fakty przed nosem. Gdzie ci ludzie mają głowę?!

Już nie wspominając w ogóle o kwestii, że to przecież "tylko" ciąża - naturalny etap w życiu większości kobiet - to żaden problem pogodzić macierzyństwo z pracą, nawet w "showbiznesie", a ludzie się zachowują, jakby równało się to z zabunkrowaniem się w domu i drastycznym końcem planów zawodowych. Osobiście jakoś tak czuję, że będzie dobrze i pojawienie się na świecie małego Floorciątka Nightwishowi nie ma powodu zaszkodzić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka "ciążowych" zdjęć naszej kochanej Florci ;) ! To jest taki cudowny, chwilowy i niepowtarzalny czas w życiu każdej kobiety i widać, że Floor czuje się w tym stanie fantastycznie! Nie mogę się napatrzeć na jej zgrabny brzuszek!

nvvfKMOXzIe9qIoJG1sj

Zdjęcia pochodzą z koncertu w ramach świątecznego projektu "Raskasta Joulua", gdzie w tym roku występuje również Floor.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja mama twierdzi, że w ciąży dostaje się, jak to ujęła, nadludzkie siły i czuje się, że się może zrobić wszystko. Więc jej śpiew może być teraz lepszy niż kiedykolwiek, bardziej pewny, melodyjny i w ogóle.. :) 

Chociaż w sumie - Floortje zawsze brzmi dobrze, więc pewnie i tak różnica będzie niezauważalna ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor Jansen w Rovaniemi przed siedzibą Św.Mikołaja :)

AbYEkZakończyła się świąteczna trasa "Raskasta Joulua", w której udział brała Floor, Marco oraz wielu innych artystów. Ciężarna Floor tryskała energią podczas występów, wyglądała nieziemsko i przepięknie śpiewała. W tej chwili jest w 30 tygodniu ciąży, czuje się dobrze, miejmy nadzieję, że teraz odpocznie i spokojnie przygotuje się do debiutu w roli mamy :)

Sami spójrzcie na te zdjęcia! Ostatnie chwile z brzuszkiem :)!

7rCMxBT91B

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor z brzuszkiem wygląda kwitnąco :) To pierwsze zdjęcie (nie licząc bałwana) jest mistrzowskie, wygląda tu, jakby trzymała niewidzialne dzieciątko na ręku i śpiewała mu kołysankę. To czułe spojrzenie, ten uśmiech... Widać, że już nie może się doczekać tej chwili. Idealne ujęcie!  (y)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno z ostatnich ujęć Floor autorstwa Ville Juurikkala..Floorcia obchodzi dziś 36 urodziny! Na dniach zostanie mamą i tak sobie pomyślałam, że gdyby szczęśliwe rozwiązanie nadeszło dziś, obchodziłaby urodziny razem ze swoim dzidziusiem :-D ! Oby macierzyństwo przyniosło jej spełnienie i stało się najpiękniejszą przygodą w życiu!

Blwn6

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaaa  :D! Floor urodziła???!!! Nie mamy żadnych oficjalnych wiadomości, ale według ostatnich doniesień dziecko urodziło się wczoraj. Nowinę głoszono podczas koncertu Sabatonu w Budapeszcie. Nie znamy żadnych szczegółów ani płci maleństwa, ale mam nadzieję, że wkrótce Floor sama potwierdzi tą radosną wieść! Mam nadzieję, że wszystko ok i dzidziuś oraz mama czują się dobrze  :)

 

Nie trzeba było czekać długo ;) ! Floor zdementowała wszystkie plotki i już zamieściła taką informację:

https://www.instagram.com/p/BRSvfVtBPAU/

 

Cóż, dalej czekamy z niecierpliwością!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.