Jump to content
beatag60

Floor Jansen

Recommended Posts

Dowiemy się jak Tuo zdecyduje się coś powiedzieć :P a ludzie piszą o tym, bo fani o tym chcą czytać, więc to się sprzedaje :P Nie ma co nastawiać się na konkretne terminy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak- trzeba czekać, nie wiem na ile te informacje są prawdziwe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To wygląda bardzo obiecująco że podali info o premierze Revamp na stronie Nightwisha tak jak informują o Tarocie Marco czy projektach Tuomasa. Tak jakby w domyśle zakładali że zostanie czlonkiem zespołu, o płytach choćby Troya nie informują przecież nigdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobaczycie, że Floor zostanie. Traktują ją jak stałą członkinię, cykają z nią sesje "porrno" (:D) i inne takie. Wydaje mi się, że nie będzie nikt zdziwiony jak Jensen zostanie na stałe :P Swoją drogą Tuo gadał jakieś farmazony, że jest ona na pewno brana pod uwagę i będzie podczas wybierania oficjalnej singierki. W moim mniemaniu brzmiało to jakby między słowami chciał dać znak, że wg. nich Floor już pozostanie w NW.

 

Co do growlu - bardziej brzmi na przerobiony komputerowo, ale w 100% chciałbym usłyszeć taką perełkę w piosenkach NW :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zostanie z nimi to narodzi się stary klimat Nw za czasów Tarji ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więcej. Jeśli Floor zostanie, to odrodzi się klimat z czasów Tarji i połączy z klimatem za czasów Anette. Floor ma wszystko co mają obie jej poprzedniczki. Idealnie wykonuje stare piosenki Tarji i te nieco nowsze z Anette.

Jest wspaniała :D

Musi zostać, bo ja juz czekam na album NW z Floor ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Zostanie, to jest prawie pewne. Ciekawi mnie, jaki będzie album z nią. Oby muzycy nie eksperymentowali za bardzo.

 

Więcej. Jeśli Floor zostanie, to odrodzi się klimat z czasów Tarji i połączy z klimatem za czasów Anette. Floor ma wszystko co mają obie jej poprzedniczki. Idealnie wykonuje stare piosenki Tarji i te nieco nowsze z Anette.

Jest wspaniała :D

Musi zostać, bo ja juz czekam na album NW z Floor ♥

 

Wątpię, aby odrodził się klimat z czasów Tarji. Głos nie jest jedynym czynniekiem na to wpływającym. Klimat Nightwish za czasów Tarji był niepowtarzalny. Moim zdaniem, nie możemy oczekiwać nawet czegoś choć trochę podobnego. Zobaczycie (usłyszycie?), że powstanie coś zupełenie nowego i pewnie gorszego, bo od początku mam takie niejasne poczucie, jakoby Floor nie pasowała do tej grupy (jestem całkowicie pewna, że moja antypatia do wcześniej wspomnianej wokalistki nie ma z tym nic wspólnego). Co do Anette - przez dwie płyty trochę trudno było ją poznać, biorąc pod uwagę fakt, iż "Imaginaerum" znacznie się różni od "Dark Passion Play", włączając w to samą wokalistkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie, płyty różnią się od siebie klimatem, na który wokalistki mają mały wpływ o ile nie są liderkami zespołu. Muzycy nie lubią w kółko robić tego samego stąd różnica klimatów, a i z czasem muzycy, jako ludzie, zmieniają się i doświadczają nowych rzeczy, przeżywają prywatne doły i góry, więc ciężko mówić tu o tym jakoby zmiana wokalistki wpłynęła na klimat.

 

@Morderca; masz rację, klimat muzyki NW jest niepowtarzalny i, według mnie, Tarja, czy nie Tarja nie miała na to aż takiego wpływu. Inaczej było z Tarją, inaczej z Anette i inaczej z Floor i, gdyby pozamieniać je miejscami np. Anette byłaby pierwsza, Floor druga, Tarja trzecia, to też byłoby inaczej, więc mówienie jakoby jedynie z Tarją, Floor, czy Anette było niepowtarzalnie i wyjątkowo byłoby błędem, bo to w sumie subiektywne odczucia. Mi Anette średnio pasowała, mam lepsze zdanie o zdolnościach wokalnych Floor, ale chwilowo nic innego o niej rzec nie mogę, bo mam za mało informacji. Tarja była dla mnie idealna, ale może to kwestia tego, że była pierwsza? Gdyby Floor była pierwsza też różnie mogłoby być - fani byliby inni, muzyka inna, klimat inny. Jest wiele czynników wpływających na twórczość i postrzeganie zespołu łącznie z kolejnością i zmianami muzyków. Kto wie jak odbieralibyśmy Floor, czy Anette, gdyby były pierwsze, a Tarja druga?

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klimat muzyki wciąż jest i raczej będzie magiczny. Charakterystycznej niepowtarzalności Najtliszowym tworom nadawał tembr głosu Tarji, a tego wiadomo nie nadrobi żadna wokalistka:( Kompozycje Tuo mają swój muzyczny wydzwięk niezależnie kto je śpiewa. Floor genialna wokalnie i scenicznie bardzo poprawna, ale też jest mi czegoś? w niej brak żeby "wypełniała" Najtłisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja chcę usłyszeć więcej piosenek NW w wykonaniu Floor, szczególnie Sleeping Sun *.* Chociaż wydaje mi się, że nikt 'nie pobije' Tarji w tej piosence. Już nie mówiąc o jakimś nowym albumie, który mam nadzieje wyjdzie o to jak najszybciej, nie mogę już czekać no : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Looooooooooooooooooooo to Floor tak growluje ja pinkole ale daje po garach ,masakra ,jak ja uwielbiam kobiecy growl \m/

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

bloody hell, jaka ona jest cudowna! Oglądam to trzy godziny już bez przerwy!

 

[video=youtube]

 

ŻĄDAM NIGHTWISHA W POLSCE!!! NAJLEPIEJ JUŻ JUTRO! ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"She’s a really friendly person, but she’s also quite persistent – she knows what she wants to do. She’s also very metal. [laughs] Genuinely metal, and that’s not the most common trait in a female, and I say this in a very positive way. There’s the contrast. She’s very feminine and very sweet…but you don’t want to fuck with her. She’s the Amazon; she has the size and the looks and she’ll punch you in the face if you say something wrong."

 

Tuomas o Floor, cytat z pewnego wywiadu; KLIK

 

Czyli jest szansa, że ta wokalistka się utrzyma, bo Tuomas będzie bał się, że jeśli spróbuje ją wyrzucić to ona go pobije :happy:. Oczywiście to żart; proszę nie rozpoczynać kłótni o wokalistki :D.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
She’s very feminine and very sweet…but you don’t want to fuck with her. She’s the Amazon; she has the size and the looks and she’ll punch you in the face if you say something wrong.

Maestro dżinias ♥

"Zostanę nową wokalistką albo w ryj." "Nie wywalisz mnie albo w ryj." "Napiszesz piosenkę z partią growlu dla mnie albo w ryj." :D

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

napisy się włącza w youtube :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

chciałabym to usłyszeć w jakości HQ ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sobie tak myślę: obejrzałam szukałam aplauzów albo dezaprobaty. I nie znalazłam, Florka jest kochana i wszyscy wiemy? że to gościówa tu i teraz;) Albo kapela tak umiejętnie ukrywała kontrowersje- tylko po co? Florkę kochamy,

jest Najtłiszowa:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się Beato :) ale i tak dla mnie to Tarja to królowa Nightwisha :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.