Jump to content
beatag60

Floor Jansen

Recommended Posts

Co jak co ale Moonlight of Doubt to jeden z moich ulubionych numerów Floor

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Floor ma cholernie podobny głos do Simone Simons (dopiero kilka dni temu zapoznałem się z dyskografią After Forever :D ). Z Beatką doszliśmy do wniosku, że Simone ma głos bardziej przyjemny dla ucha, dlatego chciałbym ją usłyszeć wykonującą utwory After Forever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor ma cholernie podobny głos do Simone Simons (dopiero kilka dni temu zapoznałem się z dyskografią After Forever :D ). Z Beatką doszliśmy do wniosku, że Simone ma głos bardziej przyjemny dla ucha, dlatego chciałbym ją usłyszeć wykonującą utwory After Forever.

Barwowo może i podobny, jednak Floor zjada wokalnie Simone na śniadanie :-D Przykładowo tu:

http://www.youtube.com/watch?v=1RcuSR9zOwA

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Kolejna piosenka, której wolę oryginał od wykonania Floor :PPP

 

A tak na serio, to śpiewają prawie identycznie. Mają strasznie podobną skalę nawet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy ja Ci gdzieś kiedyś kazałem lubić wykony Floor? Pod innymi względami niż wokalne sam bym wybrał Simone :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Floor ma cholernie podobny głos do Simone Simons

Jak dla mnie to co najwyżej Simone może miec podobny głos do Floor ;). I nie chodzi już tylko o umiejętności techniczne - Jansen jest jednak na scenie dłużej.

 

Fanką barwy ani jednej, ani drugiej nie jestem, ale Floor cenię bardziej ;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś w tym jest że Floor ma podobny głos do Simone ,ten numer co Girdun wstawił jest niesamowity dwie urocze wokalistki o anielskich glosach ,wgniata w krzesło ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Floor ma cholernie podobny głos do Simone Simons

Jak dla mnie to co najwyżej Simone może miec podobny głos do Floor ;). I nie chodzi już tylko o umiejętności techniczne - Jansen jest jednak na scenie dłużej.

 

Fanką barwy ani jednej, ani drugiej nie jestem, ale Floor cenię bardziej ;).

 

Simone poznałem wcześniej, dlatego piszę, że Floor ma podobny głos do niej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moim zdaniem Simone ma o wiele bardziej "słodki" wokal. Fakt, brzmią podobnie, ale Floor wie lepiej jak swą barwę wykorzystać i nie brzmi mi tak mdło jak miejscami Simone, wybaczcie :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniając temat... obejrzałam sobie po raz kolejny "Upiora w Operze" i zastanawiam się... czy skoro mamy taką Floor w Nightwishu, której głos nieco bardziej przypomina ten tarjowy to, czy możemy oczekiwać powrotu "Upiora" na koncertach?

Znalazłam też plik wideo:

 

[video=youtube]

 

Chyba jest szansa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wizerunek sceniczny Floor nie budzi wielu kontrowersji. Która jej stylizacja odpowiada Wam najbardziej (fotki)? Co zmienilibyście w jej image'u?

Share this post


Link to post
Share on other sites

super ona jest bym był szczęśliwy jak by pozostała ♥ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wizerunek sceniczny Floor nie budzi wielu kontrowersji. Która jej stylizacja odpowiada Wam najbardziej (fotki)? Co zmienilibyście w jej image'u?

 

ja nic bym nie zmieniała. moim zdaniem jej image pasuje do niej. nie wyobrażam sobie innej Floor ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najchętniej bym wziął zdjęcia promocyjne Nightwish z Floor i ją z nich usunął

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najchętniej bym wziął zdjęcia promocyjne Nightwish z Floor i ją z nich usunął

 

Masz jaką kontrpropozycje dla Floor o równie dobrych warunkach wokalnych, by sobie poradziła z utworami Tarjii i Anette?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor nie radzi sobie z wokalem Anette, brzmi sztucznie i bez serca. Propozycji nie mam, bo jestem zamknięty w kręgu WT, NW, Tarja i nie zapowiada sie, bym zaczął słuchać czegoś spoza tego kręgu.

Próbowałem słuchać jakiś wynalazków typu Xandria, Theatre of Tragedy czy jakoś tak, ale nie podobały mi się. Epica na dłuższą metę również mi nie przypadła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2zf25i0.jpg

 

Mały pokaz wcieleń Floor taka jaka jest niech zostanie bo mi się bardzo podoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak na dobrą sprawę o tym czy Floor zostanie zadecyduje jedna rzeczy czy ona będzie w stanie pogodzić swoje ambicje i swój zespół w którym o wszystkim decyduje z byciem w Nightwishu gdzie musi się wyrzec swoich ambicji i mieć świadomość że nie bedzie mieć wpływu na muzykę i teksty. I przez ten rok przerwy ona sobie musi to przemyśleć i na wiosnę 2014 oznajmić chłopakom co i jak. Mam wrażenie że to on niej zależy czy będzie w Nightwishu bo furtka jest i domyślnie warunki wydają się jasne (przystępujesz do nas ale jesteś tylko wokalistką a nie twórcą)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Dokładnie ten sam wniosek wysnuliśmy z Adrianem jakiś czas temu. Aczkolwiek nie mogliśmy dogadać się co do tego, co może wybrać Floor. Adi uważa, że wyrzeknie się ReVamp, ponieważ jest ogromną fanką NW i zawsze marzyła o śpiewaniu dla nich. Ja natomiast uważam, że ReVamp jednak będzie dla niej ważniejszy, dlatego, że ma tam władzę. Jej brak spowodował rozpad After Forever - Floor nie miała żadnej władzy nad Markiem Jansenem.

 

Przepraszam za brak składni, ale piszę na informatyce, w akompaniamencie krzyków moich kolegów grających w Counter Strike xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie ten sam wniosek wysnuliśmy z Adrianem jakiś czas temu. Aczkolwiek nie mogliśmy dogadać się co do tego, co może wybrać Floor. Adi uważa, że wyrzeknie się ReVamp, ponieważ jest ogromną fanką NW i zawsze marzyła o śpiewaniu dla nich. Ja natomiast uważam, że ReVamp jednak będzie dla niej ważniejszy, dlatego, że ma tam władzę. Jej brak spowodował rozpad After Forever - Floor nie miała żadnej władzy nad Markiem Jansenem.

 

Przepraszam za brak składni, ale piszę na informatyce, w akompaniamencie krzyków moich kolegów grających w Counter Strike xD

 

Hola hola mam pytanie za 100 punktów: jak "brak władzy nad Markiem Jansenem", mógł spowodować rozpad After Forever skoro:

1. Mark Jansen opuścił AF w 2002 r. i wtedy założył Epicę.

2. After Forever ogłosił zakończenie działalności 5 lutego 2009 roku, notabene rok wcześniej ją zawieszając.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że TheEscapistowi chodziło o lidera zespołu Sandera tylko pomylił Epikę z AF ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Przepraszam, mój błąd. Pisałem, ze nie mogę się skupić przez tego całego CSa na informatyce :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę sie przekonać. Może jak usłyszę nowe utwory z jej głosem to będzie mi łatwiej. Na razie nie przemawia do mnie. Ale pasuje do wizerunku Nw :) i jak na razie jest najlepszą opcją na wokalistkę Nw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, mój błąd. Pisałem, ze nie mogę się skupić przez tego całego CSa na informatyce :dodgy:

 

Nie ma problemu każdemu się zdarzyć może ;) Wracając do tematu: ReVamp bym się za bardzo nie przejmował bo Podłoga za dużo z nim i tak nie ma do roboty w 2014r.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.