Jump to content
Sign in to follow this  
Adrian

Nightwish w Polsce (Kraków 17.11.2018)

Recommended Posts

Ale wam zazdroszczę' date=' też chciałbym pojechać! [/quote']

Co stoi na przeszkodzie? :) Marzenia trzeba realizować (patrz mój podpis) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby koncert był w czasie kiedy chodziłam do liceum, to skakałabym z radości na wieść o nim :D Teraz przyjmuje to trochę na chłodno. Zastanawiam się czy iść, zobaczymy co będzie bliżej daty koncertu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilet zamówię na dniach, nie ma innej opcji! Serce się raduje i ciągnie pod scenę, więc najprawdopodobniej skuszę się na Golden Circle i będę musiała swoje odstać ;) Skoro jednak na Czadzie udało mi się przetrwać, to tu też dam radę. Nie wyobrażam sobie siedzenia daleko, ani chyba w ogóle siedzenia na koncercie NW. Mam nadzieję, że zdrowie i siły dopiszą i że spotkamy się w strefie GC większą grupą :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nosz kurde dlaczego bilety są aż tak drogie i Nw gra w tym samym roku Iron Maiden ,pocieszę się tym jak okażę się że setlistą będzie album Oceanborn (takie pogłoski gdzieś czytałem ) i wtedy z przyjemnością się nie wybiorę bo tego bym nie zniósł .a po drugie na NW byłem już raz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pewnie będę, choć nie na 100 % bo wybieram się też na Iron Maiden w lipcu i nie wiem, czy rodzice się zgodzą na dwa koncerty, trochę niefortunnie, że akurat oba moje ukochane zespoły przyjeżdżają do Polski w tym samym roku :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilety w średniej cenie, ale okazja jest niepowtarzalna.

Bilet oczywiście zakupiłem, dla siebie i dziewczyny i jestem chętny się z wami złapać na miejscu.

By z wami wszystkimi się bawić :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bileciki na Golden Circle zakupione  :) Do zobaczenia pod sceną!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry! Dawno mnie nie było na forum, ale pragnę pozdrowić wszystkich, z którymi zobaczę się na Golden Circle ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ja czekałam na ten koncert! Nie byłam pewna, czy pojadę. Zaliczyłam lipcowy show Iron Maiden i tata powiedział że jeden koncert rocznie wystarczy. Ale użyłam swojej umiejętności perswazji i oto dołączyłam do grona szczęśliwców, którzy zobaczą Nightwish na żywo :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i pięknie - do zobaczenia na koncercie w takim razie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już po koncercie, jestem mocno zawiedziony :(

Show niby było, ale wokal w ogóle nie pasował.....

 

Support wypadł dużo lepiej dla mnie.

 

A jak wasze wrażenia ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilet zamówię na dniach, nie ma innej opcji! Serce się raduje i ciągnie pod scenę, więc najprawdopodobniej skuszę się na Golden Circle i będę musiała swoje odstać ;) Skoro jednak na Czadzie udało mi się przetrwać, to tu też dam radę. Nie wyobrażam sobie siedzenia daleko, ani chyba w ogóle siedzenia na koncercie NW. Mam nadzieję, że zdrowie i siły dopiszą i że spotkamy się w strefie GC większą grupą :)

Agnieszka, plan zrealizowany  :D! Dziękuję, że byłaś ze mną do końca! Było ekstremalnie, szczególnie to stanie przez wiele godzin na zimnie! Ale było warto! Koncert MEGA! Warto było czekać, zmarznąć, umierać z pragnienia i nabawić się zapalenia krtani (tak, jak ja ;)) Dla takich chwil się żyje! Relacja się pisze, ciężko dobierać słowa, więc cierpliwości, bo jeszcze trochę to potrwa;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert prze genialny! Absolutnie nie kwestionowani mistrzowie gatunku i wirtuozi, wspaniali aktorzy i muzycy- nie mam żadnych wątpliwości co do poziomu i jakości spektaklu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert był fantastyczny to był mój czwarty występ Nghtwish, ale pierwszy z Floor i wszystko w połączeniu z oprawą, wielką halą, setlistą - dało kapitalny efekt, są w wielkiej formie. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.instagram.com/isoahontimo/

 

Timo, fotograf NW, podaje przy fotce z Krakowa, że było około 16.000 ludzi natomiast przy Pradze około 15.000. To nadal nie są oficjalne dane, ale byłoby wspaniale móc zobaczyć na DVD fragment Krakowskiego koncertu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy NW będą jeszcze w Polsce? Nie załapałem się niestety na koncert w stolicy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy NW będą jeszcze w Polsce? Nie załapałem się niestety na koncert w stolicy...

 

Z pewnością! Jednak nie wcześniej niż po premierze nowego albumu (2020). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.