Jump to content
Naditiani91

Drinking Coffee... / Drinking Tea...

Recommended Posts

No to sobie poczytałam i myślę tak. Jesteś z okolic Lublina a milczysz na moją propozycje spotkania się ze mną, dlaczego?- Twój wybór oczywiście:)

W wypowiedziach na swoim blogu jesteś autentyczna albo doskonale grasz narzuconą sobie rolę- optuję za tym pierwszym. Podoba mi się sposób w jaki piszesz: jest czytelny , zrozumiały i prawdziwy. Chętnie po podglądam kolejne wpisy.

Apropo wierszy i rysunków, lubię mrok, magię i chwile grozy ale w Twojej poetyckiej twórczości brak mi równowagi- zbyt tragiczne te Twoje wypociny:)

No i mój ostatni komentarz- bądź sobą, zawsze i mimo wszystko i nie boj się krytyki, ona jest napędem do kolenych wyzwań:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"AMBROZJA"

 

Aniele Marzeń, Aniele Snu, Ty zawsze przy mnie stój... Lecz kiedy skrzydła Twoje posklejam, odleć gdzie Cudy Świata znajdują się, odleć gdzie mogę spokojnie przy Tobie trwać... Poszybuj nad niebem, gdyż jesteś jak niezależny Ptak.

 

Błagając ciebie przed latami, ubłagany jesteś modlitwami choć znam Ciebie tak jak na pamięć. Moje życie zwiędnie, wypiszę swój atrament...

 

A gdy ostatnie świece zgasną, będę przy Tobie świecić krzyżem. Ostatnie plemię wybiegnie w pośpiechu, powitać Króla i Władczynię Snów...

 

W zgorzkniałym sercu czuję trucizny słodkiej smak, zachłannie jedząc tracisz ten smak. A kiedy łapiesz za rękę mnie, czuję że wita mnie Anielski Śpiew, Chóry Zażaleń i Chóry Smutku dziś składają w ofierze Ci mnie... Czuję się winna, gdyż za to wszystko, cierpieć muszę, cierpienia chcę.

 

Więc wysysaj ze mnie ostatnie słowa i spraw, aby bolała mnie głowa. Chcę wyzionąć Cię razem z Twoim Duchem i polecieć jak najwyżej, aby nigdy nie spaść...

 

"MANTRA"

Dziś niosę Tobie me modły

 

Raz tam byłam, lecz zamknęłam drzwi

 

Posępny księżyc patrzy gdy, milion ludzi cichutko śpi

 

Jest jednak nadziei kropla, gdyż kiedy nadejdziesz znikną konflikty

 

Tak jak przez lata błagałam Cię dzisiaj niosę mą mantrę...

 

 

 

Bo w Krwi ukryta Twa energia...

 

A w żyłach płynie łódka z kart

 

Błagam Cię o przebaczenie

 

Ostatni raz odzywam się

 

 

 

Zaniosę tobie malin garść

 

Wyostrzę noże, umyję kark

 

Dlatego proszę Ciebie o znak

 

Czy znaczę mniej niż mały skrzat?

 

 

 

Bo w Krwi ukryte są Twe łzy...

 

A w żyłach płyną potężne statki

 

Błagam Ciebie o czas

 

Ostatni raz zapytam nas

 

 

 

Dziś zaniosę Tobie moją modlitwę, moją przecudowną mantrę

 

Aniołowie składają Tobie pokłony

 

Już nie muszę szukać ochrony...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.