Jump to content
Monciak97

Koncertowe pomysły

Recommended Posts

Czy ekipa forum lub użytkownicy mają jakieś pomysły dot. akcji na koncercie? Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie np. wspólne śpiewanie utworów NW w przekładach po polsku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie bardzo fajny pomysł. Byliby chętni na taką akcję? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu nie ;) Podobno śpiewać każdy może... Mamy bazę, można spróbować ją wykorzystać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę spróbować ruszać ustami ::-D śpiewanie odpada, wolałabym oszczędzić innym tego przykrego doświadczenia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błażej stworzył bardzo dobre polskie przekłady do śpiewania. Można by je wykorzystać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem chętna  :)! Jeśli tylko zdołam (z racji pracy w klimatyzowanych pomieszczeniach, często miewam tzw. chrypkę) i gardło na to pozwoli, będę śpiewać nawet oryginalne teksty! Znam kilka na pamięć, więc jeśli będzie okazja, to czemu nie :) ? Błażejowe teksty są idealne do śpiewania (wiem, bo kilka razy próbowałam z melodią), też możemy je wspólnie spróbować wykonać !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak swoją drogą: mamy w planach spotkać się forumową grupą w jakimś konkretnym miejscu? Zakładam, że nie każdy zna każdego i fajnie by było umówić się gdzieś aby można było się poznać. Kiedyś przyszedł mi do głowy pomysł transparentu DE ale nie wiem czy ktoś podjąłby się realizacji czegoś takiego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że wymiana nr tel jest najskuteczniejsza, bo zjeżdżamy w różnych terminach?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może spotkamy się pod sceną i w ramach spotkania będziemy wspólnie koczować przed NW? :D Dowiadywałam się od kolegi, który był rok temu na WT i stał przy barierkach, że zajął sobie miejsce jakieś 2 godziny wcześniej. Ogólnie to wygląda to tak, że są koncerty na przemian (duża scena -> mała --> znowu duża). Przed WT on stał już od zakończenia koncertu na dużej (czyli cały koncert na małej scenie + przerwy między koncertami). Ja w planach mam zobaczyć Ensiferum, a potem zająć dobre miejsce na NW, ktoś się pisze na wspólne czekanie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej jestem za tym, żeby zorganizować spotkanie na miejscu i też mam w planie "atak" na barierki ;) W tłumie łatwo się zgubić, a to niepowtarzalna okazja żeby się bliżej poznać w gronie wiernych fanów NW :) Ktoś wie, czy będzie możliwość spotkania zespołu przed koncertem, żeby np. zdobyć autograf? Jakieś bliższe informacje na temat organizacji różnego rodzaju przedkoncertowych akcji na miejscu?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w planach mam zobaczyć Ensiferum, a potem zająć dobre miejsce na NW, ktoś się pisze na wspólne czekanie? :)

 

Ostrzegam cię, że nie mam zamiaru odkleić się od Ciebie nawet na sekundę, będziesz miała mnie dość :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba się zorganizować i spotkać. Wiele osób na forum ma ze sobą już pewnie kontakt telefoniczny i w razie co będziemy wszyscy łączyć się telefonicznie, bo dobrze byłoby sobie zająć jakąś konkretną lożę Dream Emporium, żeby oglądać koncert w jak najlepszym miejscu! :D Bęęęędęęę śpieewać! :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba się zorganizować i spotkać. Wiele osób na forum ma ze sobą już pewnie kontakt telefoniczny i w razie co będziemy wszyscy łączyć się telefonicznie, bo dobrze byłoby sobie zająć jakąś konkretną lożę Dream Emporium, żeby oglądać koncert w jak najlepszym miejscu! :D Bęęęędęęę śpieewać! :D

 

Zamierzam przebić się do pierwszych rzędów i też zedrzeć sobie gardło. Coś czuję, że będzie super! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.