Jump to content
anulka79

Konkurs forumowy #5

Recommended Posts

Link z formularzem nie działa :(

Naprawiłem. Dzięki za zgłoszenie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi drodzy! To już ostatnie chwile naszego konkursu. Macie czas do niedzieli, do godz. 24.00. Wciąż możecie nadsyłać konkursowe zdjęcia. Dziękuję wszystkim, którzy już wzięli udział. Zachęcam tych, którzy są jeszcze niezdecydowani. Nagrody czekają! Powodzenia :)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurs dobiegł końca. Bardzo dziękujemy za wszystkie zdjęcia! Za kilka dni ogłosimy zwycięzców i opublikujemy nagrodzone prace. Powodzenia :)!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle zapomniałam i nie zdążyłam. Wszystko zawsze na ostatnią chwilę. Ehh, gdzie ja mam głowę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani!

Wybór zwycięzców w naszym konkursie nie był łatwy. Nadesłaliście mnóstwo zdjęć i na wszystkich widać "Endless Forms...". Fotografie są piękne! Po kilku dniach narad i dyskusji postanowiliśmy nagrodzić następujące prace:

 

I miejsce - Monciak97

contest-monciak.jpg

II miejsce - Sami

contest-sami.jpg

III miejsce - Sahara

contest-sahara.jpg

 

Prace wyróżnione nadesłali:

Carly

contest-carly.jpg

Seppo

contest-seppo.jpg

Quesayah

contest-qesayah.jpg

 

 

- Monciak uchwycił wygrzewającą się w słońcu jaszczurkę. Niepozorna, delikatna, bardzo zwinna i niełatwo zrobić jej zdjęcie.

Przywodzi na myśl pierwotne formy życia. Stary, wiekowy konar spowity pajęczyną, soczysta zieleń i piękno chwili, podczas której możemy obcować z przyrodą. Zdjęcie spontaniczne, proste, ale pokazuje jak wiele niezwykłych, małych rzeczy otacza nas każdego dnia. Warto zatrzymać się choć na chwilę, by zobaczyć "Niezliczonych Form  Niezwykłe Piękno"..

 

- Sami przedstawiła świat "micro", wnętrze materii, sedno każdego istnienia..Tajemnicze spojrzenie przez mikroskop odkrywa to, co fascynujące, bo przecież wszystko co nas otacza, składa się z maleńkich komórek. To jest na swój sposób piękne i wciąż nieodgadnione w wielu dziedzinach. Bardzo oryginalna fotka, która wzbudza ciekawość..

 

- Sahara pokazała jakim niezwykłym stworzeniem może być motyl. Foto profesjonalne, ale dzięki temu można "pogłaskać" tego motylka! Zwyczajny, pospolity owad, a ile szczegółów, ciekawych struktur i kolorów może mieć w sobie..

 

Poza zwycięską trójką, pozostałe wyróżnione zdjęcia spodobały się członkom Ekipy, dlatego postanowiliśmy je zamieścić tutaj.

 

Oczywiście dziękujemy wszystkim uczestnikom zabawy! Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy Was do udziału w naszych następnych forumowych konkursach. Nagrodzonych szczęśliwców poproszę o adresy na PW.

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, nie spodziewałam się, że moja tkanka roślinna może się aż tak spodobać ^^ Dzięki ::)

 

Bardzo mi się podoba zdjęcie Carly, te kolory i kształty chmur są niesamowite, pierwszy raz widzę coś takiego. Świetne zdjęcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne zdjęcia. Tylko pogratulować zwycięzcom i wyróżnionym, a wybór rzeczywiście musiał być bardzo trudny :).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne zdjęcia! Gratuluję zwycięzcom i wyróżnionym, którym udało się uchwycić piękno otaczającego nas świata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję wszystkim, którzy wzięli udział. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojaaa, wreszcie jakiś sukces fotograficzny xD

Dziękuję bardzo! :) I oczywiście gratuluję reszcie! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję zwycięzcom, jesteście mistrzami:) Wybór był ogromnie trudny, ponieważ każdy inaczej "widział i czuł" obraz "Endless Forms Most Beautiful w Waszym obiektywie".

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kurczę, dzięki wielkie za wyróżnienie!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje mordeczki! : )

Chętnie zobaczyłabym wszystkie prace! Carly, Twoja praca podoba mi się najbardziej : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.