Jump to content
anulka79

Konkurs forumowy #5

Recommended Posts

Witam wszystkich w kolejnej edycji konkursu!

Zapraszam do wspólnej zabawy, zadanie jest bardzo proste:

 

"Endless Forms Most Beautiful w Waszym obiektywie"

 

Tym razem w odpowiedzi należy nadesłać jedno zrobione przez Was zdjęcie. Fotka musi być autentyczna, nie używamy photoshopa, ani innych "przeróbek". Co w otaczającym świecie jest dla Was "most beautiful" ? Może jest coś w przyrodzie? Może to człowiek, może jakaś materia, która od dawna wzbudza zachwyt, jakiś szczegół z Waszego otoczenia, codziennego życia? Coś co zadziwia, albo coś zupełnie zwyczajnego? To tylko niektóre podpowiedzi, bo możliwości jest naprawdę wiele! Liczymy na fajne pomysły. Mamy nadzieję, że zaskoczycie nas ciekawymi i oryginalnymi zdjęciami. Nie wymaga to wiele czasu i przygotowań. Wystarczy w odpowiednim momencie pstryknąć fotkę i umieścić w formularzu konkursowym, który pojawi się wkrótce. Jeśli chcecie, można dodać krótki opis do zdjęcia.

Do wygrania są trzy nagrody:

 

I miejsce - EFMB earbook, 3CD

II miejsce - singiel EFMB

III miejsce - podkładka pod myszkę

 

N0GHYkB.jpg

 

Konkurs trwa od 29.03.16 do 10.04.16 włącznie. Jeśli macie jakieś pytania i wątpliwości - piszcie!

Czekamy na odpowiedzi, powodzenia!

 

 

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysłałam już zdjęcie wraz z opisem, mam nadzieję, że link je prawidłowo wyświetla (takie rzeczy nigdy nie chcą mi działać) :D Powodzenia wszystkim.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że nieee ;)! Brawo Wercia za czujne oko! Już poprawiłam!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nie..Najlepiej jeśli to będzie tylko jedno, jedyne zdjęcie, Nymph :) Łatwiej będzie wtedy ocenić i porównać. Myślę, że poradzisz sobie i dokonasz selekcji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem i zdjęcie już wysłane. :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko w porządku, Marcin! Formularz wypełniony prawidłowo! Pozostali uczestnicy też niech się nie martwią, przyjęte zostały wszystkie zgłoszenia i są widoczne :)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie planowałam, ale właśnie wysłałam zdjęcie :) Bo sobie przypomniałam, że robiłam kiedyś takie ładne rzeczy...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ciężko będzie wybrać spośród najlepszych : D

Może spróbuj podsunąć fotki komuś, kto dokona wyboru za Ciebie ;)? Wybrane zdjęcie zamieścisz w konkursie! Może to będzie szczęśliwy wybór..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaa już ja dobrze wiem jakie zdjęcie bym wysłała ♥

Tylko, że nie wyślę, bo owe cudeńka już posiadam. Piszę tu tylko dlatego, że chcę życzyć wszystkim powodzenia.

Także ten... Powodzenia! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm, ja przy swoim EFMB musiałem zrobić składankę, inaczej się nie dałoby się tego oddać ;), Ania wie o co chodzi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to ciężko będzie wybrać spośród najlepszych : D

Może spróbuj podsunąć fotki komuś, kto dokona wyboru za Ciebie ;)? Wybrane zdjęcie zamieścisz w konkursie! Może to będzie szczęśliwy wybór..

 

Najlepszych rzeczy, zdjęć jeszcze nie mam ^^

Ale dzięki za radę : )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcie poszło. Wybór był ciężki. Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem - zawsze miałem pecha do niedziałających linków :c

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcie poszło. Wybór był ciężki. Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem - zawsze miałem pecha do niedziałających linków :c

 

Link działa, wszystko jest ok ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcie poszło. Wybór był ciężki. Mam nadzieję, że wszystko dobrze zrobiłem - zawsze miałem pecha do niedziałających linków :c

 

Link działa, wszystko jest ok ;)

 

Dziękuję za info :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

POSZŁO! Nie miałam ciężkiego wyboru, jeśli chodzi o zdjęcia. :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam zdjęcie na dysku - co mogę zrobić, aby wkleić je za pomocą linku do formularza? Proszę, pomóżcie :C jestem zielona w takich sprawach.


Aniu doszło? Wszystko jest w porządku?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. wybierasz stronę www.tinypic.com

2. wybierasz opcję prześlij obraz, pojawi się typowy kod zabezpieczający, który trzeba wpisać

3. po załadowaniu obrazu na stroną kopiujesz link "Adres URL poczty i wiadomości błyskawicznych"

4. wklejasz adres do formularza.

 

Powodzenia :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błażej, dzięki za udzielenie instruktażu Aleksandrze, zdjęcie zamieszczono pomyślnie ;)! Nie martwcie się kochani, bo wszystkie Wasze formularze wraz ze zdjęciami i komentarzami są prawidłowo wypełnione i widoczne!

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy już nadesłali swoje konkursowe prace. Fotografie są niesamowite i powiem szczerze, że wybór nie będzie łatwy! Przypominam wszystkim, którzy zechcą wziąć udział w zabawie, że macie jeszcze tydzień na nadsyłanie swoich odpowiedzi. Zachęcam i życzę powodzenia :)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Link z formularzem nie działa :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.