Jump to content
Wishmaster

Wishmaster

Recommended Posts

No Tomku, Twoje ostatnie zdjęcia emanują spokojem- mocno potrzebne emocje przed Straszęcinem:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękna okolica pełna spokoju i natury :) Najbardziej podoba mi się to ujęcie ze światłem pomiędzy dębami - taki ciepły kontrast :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No Tomku, Twoje ostatnie zdjęcia emanują spokojem- mocno potrzebne emocje przed Straszęcinem:)

 

Wielkie dzięki Beatko! :D

Piękna okolica pełna spokoju i natury :) Najbardziej podoba mi się to ujęcie ze światłem pomiędzy dębami - taki ciepły kontrast :)

 

Dzięki! :D Jeśli Ci się podobają mam jeszcze dwa podobne:

DSCN0484.thumb.JPG.811ee5a597f60db7f54db2897baa8197.JPG

DSCN0487.thumb.JPG.a67684c1319ccd45b8e49ea536ec9c81.JPG

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudne! romantyczne i tajemnicze. Genialnie złapałeś moment: kolory i fragmenty- miodzio:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tomku, jestem zachwycona Twoją galerią :)! Bardzo klimatyczne, ciekawe fotki, które ukazują piękno przyrody! Sama jestem miłośniczką romantycznych zachodów słońca, roślin, kwiatów, zielonych zakątków..Widać, jak bardzo starasz się uchwycić ulotne chwile na łonie natury. Masz oko, świetne prace!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przedsmak jesiennych klimatów- zachód słońca zawsze mi się z nią kojarzy!

 

Mi też się często kojarzy. :) Jak zawsze wielkie dzięki Beatko!

 

Tomku, jestem zachwycona Twoją galerią :)! Bardzo klimatyczne, ciekawe fotki, które ukazują piękno przyrody! Sama jestem miłośniczką romantycznych zachodów słońca, roślin, kwiatów, zielonych zakątków..Widać, jak bardzo starasz się uchwycić ulotne chwile na łonie natury. Masz oko, świetne prace!

Aniu! Nie wiem co Ci powiedzieć za te słowa. :blush: Może powiem tak: bardzo, bardzo Ci dziękuję! :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki cudowny koteł. :love: Widzę, że chętnie pozuje do zdjęć. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow! Cudowne zdjęcia :) Bardzo podoba mi się sposób, w jaki uchwycasz kadry. Słońce o różnych porach i konfiguracjach po prostu fenomenalnie :-). Doceniam nakład pracy włożony aby zrobić TAKIE fotografię. Natura uwieczniona we wszystkich barwach tęczy przez ogromny talent fotografa  :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie dzięki, Patryk! :D

36017125d713c1ff329b05e9906a5c1d.jpg

13b538f067bff648e8fd455a306b07bb.jpg

 

673a811a242de4645f680362f65987ef.jpg

Nic ostatnio nie wrzucałem, więc teraz dodam kilka moich ostatnich, różnych zdjęć. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki piękny kot! ♥ Głaskałabym! :>

Najbardziej mi się jednak podoba pierwsze zdjęcie - dobrze wykonane, takie artystyczne... I czarno-białe, a ja uwielbiam takie zdjęcia, same ich barwy budują taki refleksyjny nastrój. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Paula!

Już od bardzo dawna mnie, tutaj na forum nie było, ale wracam z kolejnymi zdjęciami.  ;)

 

 

69011bc7a4b7241d2375b45a7e3847c9.jpg

 

b50cafa5ca636f414c55345ef8a6af53.jpg

 

d2dc0767c1d53b2ffea9074b44a4434b.jpg

 

85eb7b69a054524c0c4317946ad6bb88.jpg

 

 

a3966414d2d67600a6b9aff1ceaae21b.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

O! świetne klimaty, fajnie że wróciłeś- masz wiele do nadrobienia, zwłaszcza fotki:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.