Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Dziękuję wszystkim za wczorajsze urodzinowe życzenia! Kochani jesteście. Tak bardzo kochani ♥

A dzisiaj życzę wszystkiego najlepszego naszym chłopcom! Niech uśmiech i pogoda ducha nigdy Was nie opuszczają :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszego, Dave ::) Zaglądaj do nas czasem jeszcze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najwięcej złapanych na koncertach pałeczek Alu :-) Wszystkiego najlepszego:*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala, sto lat (albo i więcej!), dużo zdrowia, radości, motywacji do podejmowania wyzwań i dążenia do wyznaczonych celów :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze życzenia, Ala! ^_^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pięknie dziękuję za wszystkie życzenia! ♥  :blush:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 lata temu po kilku miesiącach pracy utworzyliśmy razem z Adrianem Dream Emporium i zaczęliśmy budować serwis. Wiele niesamowitych zdarzeń i przygód spotkało nas przez ten czas, trochę trudnych sytuacji też, ale warto było! Dołączają tu coraz wspanialsi ludzie o kolorowych duszach i nieprawdopodobnej kreatywności i tak sobie rośniemy i zdobywamy wzajemne przyjaźnie:)

Dziękuje Wam kochani za wspólną pracę nad tym magicznym miejscem i życzę wiele radości i satysfakcji z dalszej wspólnej zabawy:)

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) (y) Cieszę się że tu jestem ::) i życzę tej wspólnocie jeszcze wielu lat, spotkań i wspólnych imprez.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli dziś jest nasze święto ,ja ze swojej skromnej strony życzę forum ,aby ciągle się rozwijało było nas coraz więcej i żeby nasze forum żyło jak najdłużej ,a społeczności forum życzę abyśmy się spotykali na wielu forumowych zlotach

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego co najlepsze dla nas wszystkich :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego dla nas! :)

Trzy lata temu wsiadłam na ten dziwny statek zwany Dream Emporium, nie mając pojęcia gdzie mnie to zaprowadzi. A zaprowadziło w bardzo dziwne miejsca... 

To była zdecydowanie jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Poznałam Was wszystkich, ludzi, którzy nie krzywią się jeśli nadaję cały dzień o niczym innym tylko o Nightwishu, ludzi, którzy są tak serdeczni, pomocni, weseli i otwarci ♥ 

 

Long live DE,do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.