Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Spóźnione o godzinę życzenia przesyłam Kasi. Niech Moc będzie z Tobą, bądź szczęśliwa, lataj na jednorożcach, wszystkiego najlepszego ::) Mocy, jednorożców, zdrowia i szczęścia życzę też Xhonkowi, best najtłyszys, przyjacielu :) 

No i Lucyfka. Lucy, mała, kochana cholero, której nie mogę nazwać starym grzybem, bo jesteś ode mnie młodsza. Rysuj. Rozwijaj się. Słuchaj muzyki. Dużo muzyki. Jeszcze więcej muzyki. I żeby ta muzyka była różnorodna, bo jak słuchasz muzyki we wszystkich kolorach tęczy, życie robi się ciekawsze. Nie gub weny. Ani pasji. Znajdź sobie fajne liceum i traf na tak ślicznych ludzi, jak ci z mojego. Miej pod ręką kogoś do tulenia i kochania, bo tulenie jest ważne i pomaga w starciach z brzydką rzeczywistością. Miej też zawsze w domu dużo jabłek, ja właśnie jedno zjadłam i uważam, że jabłka są dobre, więc życzę Ci, żebyś je miała. Chyba że Ci nie smakują. I jeszcze dużo tańcz, i machaj włosami, i włócz się po koncertach, i postaraj się dobrze bawić pośród całego tego cierpienia zwanego życiem. Szczęścia, Lucyferku. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy, życzę Ci samych najlepszości na wszystkich ścieżkach Twojego życia, dużo śmiechu i zabawy- sto lat:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spełnienia marzeń, Lucyfetko ;) Dużo dobrej muzyki, koncertów i szczęścia ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasiu, Lucyfetko :) !  Najlepsze życzenia urodzinowe! Spełnienia marzeń, radości, zero kłopotów i zmartwień, powodzenia w szkole, pracy i samych pogodnych dni w życiu! Dziewczyny! Żyjcie sto lat w zdrowiu i szczęściu!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkim tym co mieli/mają urodziny życzę wszystkiego najlepszego! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzutem na taśmę o 8 minut, składam Ci Lucyferze najlepsze życzenia urodzinowe! Dużo metalu, rysowania, koncertów i wszystkiego, wszystkiego dobrego :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo wszystkim za życzenia. ♥

Nawet nie wiecie, jak serducho się cieszy, kiedy widzi się tyle życzeń, naprawdę dziękuję bardzo.

[Jakby kto tumblr powiedział] Jesteście dla mnie takimi forumowymi "cinnamon rolls". :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucy, wybacz spóźnienie i nieogarnięcie, ale matura... Hyvää syntymäpäivää! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maturzyści nasi wszyscy! Powodzenia, połamania długopisów i żeby nie było tego, czego się nie uczyliście :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lilijen więcej nas podczytuje jak pisze ale nie zapomniała i zagląda w progi DE. Dziś obchodzi urodziny- wszystkiego najlepszego:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spełnienia marzeń, Lilijen! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Lilijen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spełnienia marzeń, Lilijen! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z okazji Dnia Matki - wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych Mam :) !

jMcMk

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

DSC_0036.jpg

 

Wszystkiego najlepszego dla naszych kochanych Mam! :) ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś świętuje Dark, chociaż ostatnio nie pisze na DE ale cyklicznie nas podgląda. Wszystkiego najlepszego, realizacji marzeń i celów i nie słabnących talentów:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.