Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Obfitego w zrealizowane marzenia i cele, bogatego w przypadki szczęścia i zaskakującego pozytywnymi opcjami z magią i klimatem twórczości NW: 2016!

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie umiem wymyślać życzeń, więc posłużę się Neilem Gaimanem:

 

May your coming year be filled with magic and dreams and good madness. I hope you read some fine books and kiss someone who thinks you're wonderful, and don't forget to make some art -- write or draw or build or sing or live as only you can. And I hope, somewhere in the next year, you surprise yourself.

 

Tego Wam życzę ;)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Maggie i PolaChan! Spełnienia marzeń ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zróbcie wszyscy dziarskie miny!

Dziś Admina urodziny!

Sto lat życzyć mu to mało,

niech nam tworzy wieczność całą!

I maluje, i rysuje...

Dream Emporium dziś winszuje!

Niech mu pachną kwiaty, drzewa

i niech wszystko "Sto Lat" śpiewa!

Niech mu spełnią się marzenia

i niech nigdy się nie zmienia!

Dużo szczęścia i radości,

zawsze w jego sercu gości!

 

Wszystkiego najlepszego, Adrian :D!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z okazji urodzin przypomnę Ci tylko, że najszczęśliwsi ludzie na świecie, nie mają wszystkiego. Oni robią to co najlepsze ze wszystkiego co mają, więc rób to co do tej pory. Adi, życzę Ci żeby Twoja pasja nabierała coraz większego tempa, żeby nigdy nie zabrakło Ci pomysłów, żebyś wierzył w siebie i tą wiarą zdobywał wszystkie wymarzone szczyty, życzę Ci niewyczerpanych pokładów cierpliwości i dużo siły do pokonywania wyzwań:) Wszystkiego najlepszego!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego naj naj, Adrian! Rozwijaj swój talent, podbijaj świat i adminuj nam jeszcze dłuuugo, długo :D Sto lat!!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Adrianie! Spełnienia marzeń, duuuużo Nightwish'a i wiecznej weny, przez którą mógłbyś stworzyć najlepsze dzieła artystyczne na świecie! I pamiętaj, tylko wariaci są czegoś warci! :happy::D:-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Adrianie! :) Osiągnięcia wymarzonych celów, nigdy nieustającej weny, wielu inspiracji i pomysłów! Sto lat! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego! Buon compleanno! С днем Рождения! Feliz cumpleaños! Happy Birthday!

Życzę Ci spełnienia marzeń, jedzenia, długiego adminowania nam tuaj, jedzenia...

Bądź zawsze szczęśliwy, niech Cię wena nigdy nie opuszcza!

Sto lat i jeszcze raz zdrowia!

I jedzenia xD :D ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adi, Adi, duszyczko kochana. W tym roku nie zafunduję Ci niestety poematu o włosie jak dwa lata temu (o mój jeżozwierzu, to NAPRAWDĘ było aż dwa lata temu o.O), będziesz więc musiał zadowolić się prozą.

Życzę Ci, żebyś... może żebyś został grafikiem? Takim, który nie musi już podejmować żadnej pracy jako niegrafik, bo grafikowanie wystarcza mu na życie? Żebyś robił to, co Cię uszczęśliwia. Żebyś tworzył rzeczy, wymyślał rzeczy, projektował rzeczy i tworzył jeszcze więcej rzeczy. Coś mi się to upodabnia do moich pienknych życzeń dla Tajeczki za bardzo, ale co ja zrobię, że do Was obojga tak pasuje tworzenie rzeczy no. Żeby Ci Twoje słynne trzy włosy nigdy nie wypadły, a wyobraźnia schowana gdzieś w czaszce pod nimi nigdy nie uschła. Żebyś tańczył na koncertach, bujał w obłokach, jadł jedzenie i przytulał ludzi. Ludzi i koty, psy, jeże czy co tam sobie chcesz przytulać. No i oczywiście spełnienia marzeń, zdrowia, szczęścia, hajsów, tretetete, i tak znasz tę część życzeń na pamięć, prawda? Co tam jeszcze... Odnoś sukcesy, rozwijaj pasje, słuchaj muzyki, strzelaj pomysłami, ciesz się z życia, inspiruj się życiem, dostrzegaj piękno, bądź kochany i pozostań wariatem :) Wszystkiego naj :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Kapeluszniku! ;) Życzę Ci, żebyś spełnił swoje marzenia, stworzył jeszcze wiele pięknych prac i żeby któregoś dnia Nightwish czy inny fajny zespół zamówił u Ciebie oprawę graficzną albumu. Hyvää syntymäpäivää!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arrrrdian! ♥ Ja tak odkładam te życzenia, odkładam, bo się nie umiem nazastanawiać, co tu nagryzmolić, że w końcu jeszcze nie zdążę. No to na początku będzie nieoryginalnie: żebyś się dalej tak wspaniale rozwijał aaarrrrtystycznie, żebyś nie miał żadnych stresów w pracy, żebyśmy Cię za bardzo nie wkur wkurzali i żebyś czerpał mnóstwo radości, energii i inspiracji z otaczającego Cię świata. Spotykaj na swojej drodze jak najmniej wrogów, a i w nich znajdź przyjaciół... Niech świat stoi dla Ciebie otworem - ze swoimi możliwościami, publicznością i funduszami. Żebyś się nie musiał niczym martwić...

No i teraz już nie wiem. A nie, wiem! Piratów, Nightwishów i innych fantastycznych opowieści, skaczących po mózgu z lewa na prawo i odwrotnie. Podejmowania zawsze dobrych decyzji (a zwłaszcza wierzenia, że są dobre) i niewątpienia w siebie. Teraz to już nie wiem-nie wiem, więc się zamykam i oddaję głos kolejnym pokoleniom...

A, no tak - hyvää syntymäpäivää! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym był Tuomasem (a niestety bliżej mi do Johnego Deppa, hehe) to napisałbym piosenkę z wersem:

 

"To be rich is to have crazy people like you!" :)

 

Pięknie dziękuję Wam za życzenia od serca. Są bardzo trafne i mam nadzieję, że się spełnią. W sumie trochę im w tm pomogę. :D

Życzycie mi tyle weny, że zaraz zacznę malować reprodukcję "Bitwy pod Grunwaldem" w skali 1:1. Albo nie, mój nauczyciel plastyki zawsze powtarzał "Trzeba być twórczym, a nie odtwórczym"! Na pewno będę robić jakieś rzeczy. Dużo rzeczy. Mam na to cały rok, bo potem będzie kolejny na kolejne rzeczy. :)

Życzycie też dużo jedzenia. Jakbyście czytali w myślach! Z całą pewnością będę jeść jedzenie (bo w domu marudzą, że za chudy), ale stanowczo obiecuję nie ubierać ubrań... :D Jakkolwiek ekshibicjonistycznie by to nie zabrzmiało...

 

Jak się spotkamy w tym roku na zlocie (a spotkamy, bo żadna sprawa nie jest przegrana... :)) to będą free hugsy dla wszystkich i każdego z osobna!

 

Dziękuję pięknie moi Wariaci, jesteście tego warci. (:

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spóźnione na forum Wszystkiego Najlepszego, 100.000 lat i dzień dłużej, Życzę ci dużo jedzenia i byś go jadł (bo mama będzie patrzeć)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aneczko kochana! Życzę Ci niegasnącego zapału do wszelkich działań spełniających marzenia i realizujących cele. Dużo, dużo zdrowia i wielu powodów do radości i uśmiechu. Życzę Ci wielu oddanych i wiernych przyjaciół- Sto lat!:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniuuu, kochana ♥ Życzę Ci tej niesamowitej energii życiowej, którą w sobie masz, żeby nigdy Ci jej nie zabrakło, duuużo zdrówka, spełnienia marzeń, mnóstwo koncertów, żebyśmy mieli okazję częściej się widywać, żeby trochę poszaleć przy barierkach i przy barze ♥ No i mnóstwo optymizmu!!! Kisski, loffki, huggsy dla Ciebie Aniu ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Aniu! Spełnienia marzeń, zdrowia i wielu okazji do radości :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniaaa! ♥ Życzę Ci samych najlepszych rzeczy w życiu, żeby świat był tak samo wspaniały dla Ciebie, tak jak Ty dla niego. Żeby to mnóstwo energii i radości, które masz w sobie, nigdy Cię nie opuściło. Żeby w Twoich uszach brzmiała tylko świetna muzyka, a wszystkie Twoje marzenia się spełniały. Żebyś się nie stresowała powrotem do pracy i żeby Cię w domu wszyscy słuchali... I żebyś była zawsze tak cudownie chora psychicznie, jak jesteś! ♥

Twoje zdrowie, Aniu! Dzisiaj na studniówce na pewno za Ciebie wypiję! (Herbatki malinowej, oczywiście!) ♥ ♥ ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego, Aniu! :) Spełnienia marzeń i wielu szczęśliwych chwil. Sto lat! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.