Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Frejka ! Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń! Szczęścia i powodzenia w życiu:)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freyja!!! Wszystkiego naj naj naj!!! Spełniaj marzenia i ciesz się życiem! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fruja! ♥ Dużo spacerów po Ochocie, dobrej herbatki, nierozpadających się autobusów, znalezienia sensu życia i innych ciekawych rzeczy. Sto laaat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze się nie znamy ale to chyba nie przeszkadza by życzyć coś dobrego :)

 

Tak więc spełnienia marzeń, każdy z nas sobie marzy by być zdrowym, szczęśliwym, mieć kasy jak lodu.

Niech Ci się one spełnią, jakie by nie były ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszego Freyja! Baw się dobrze w Nightwishowych rytmach, cała noc przed Tobą. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Złożyłam Ci już życzenia, ale jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy... Bo wiesz, jak miałam dwanaście lat, to szalałam za Offspringiem, no i jeden gościu życzył mi na urodziny, żeby mi "Dex z chłopakami dali koncert pod chatką". Więc pomyślałam sobie, że mogłabym życzyć Ci takiego scenariusza: otwierasz okno i wyglądasz na zewnątrz (albo wychodzisz na balkon. Masz balkon?), żeby zaczerpnąć świeżego warszawskiego powietrza, a tam pod blokiem stoją Martin, Dejv i ekipa, najlepiej trochę odmłodzeni (może jeszcze z Alanem?) i śpiewają Ci "Sto lat", a potem grają wszystkie kawałki, które sobie zażyczysz. A potem odwiedzają Cię w mieszkaniu i robicie imprezę. ♥

Bosze, teraz mi się przypomniało, że gdzieś, tj. chyba na laście, kiedyś przeczytałam o rzekomych "umiejętnościach striptizerskich Martina", ponoć objawiających się u niego po pijaku... DOBRA, NVM XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łoj, żem się nie spodziewała, że tyle życzeń na DE dostanę :happy:

Dziękuję bardzo za wszystkie! :-D

________________________________________________________________

OBOszE_MILLA :ninja::happy::D:-D Hahaha, dobrze pomyślane, ale żeby się ze sprzętem zmieścili to chyba na dachu ta impreza :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmh. No to życzę Ci, żeby Twoje mieszkanie było jak Niewidoczny Uniwersytet ze Świata Dysku - większe w środku, niż na zewnątrz ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

prostreet94, wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń, napisania wielu wspaniałych książek, osiągnięcia wielkiej kariery i w ogóle szczęścia w życiu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego :) prostreet94

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla naszej kochanej Zosi: najlepsze życzonka, dużo szczęścia i słonka, oczywiście z muzycznym podkładem Najtliszka- sto lat:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego Najtłiszowego Zosiu! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń, Zosiu! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lawendo Zosiu, stary grzy... Kurde. Coraz więcej w tych Internetach ludzi, do których nie mogę tak mówić, bo jestem od nich starsza. Ale ten czas leci o.O Dobra, no to inaczej: Lawendo Zosiu, młoda damo! Żeby Ci się w życiu układało, żebyś była szczęśliwa jak ten tutaj => :happy:, żebyś trafiała na same dobre książki i fajną muzykę, i może jeszcze żeby Dave Mustaine magicznie odmłodniał i znowu wyglądał tak, jak na zdjęciu w Twoim avatarze. Wszystkiego dobrego ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DZIĘKI wszystkim za życzenia! Nie spodziewałam się zupełnie (myślałam, że za krótko na forum jestem, żeby ktoś z własnej woli mi życzenia składał). Naprawdę, dzięki, dzięki i jeszcze raz dzięki.

Jeszcze jedno. Milla! Twoje życzenia są cudowne! Z tym odmłodnieniem Dave'a trafiłaś w dziesiątkę! Sama chciałabym, żeby tak było :P.

PS.

Jak zdrabniacie mi imię, to czuję się jak w domu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze jedno. Milla! Twoje życzenia są cudowne! Z tym odmłodnieniem Dave'a trafiłaś w dziesiątkę! Sama chciałabym, żeby tak było :P.

Haha, dzięki ;) Zawsze staram się do zwyczajowego "wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń i dobrej muzyki" dorzucić coś, co pasuje do osoby, której te życzenia składam. Żeby było widać, że one są właśnie dla Ciebie, pisane pod Ciebie, a nie tylko pod jakiegoś tam człowieka, który obchodzi urodziny. Czyli na przykład Evi życzę tatuaży i Trenta, Frujci imprezy z Depeszami, Invi Emppusiów, a Tobie młodego Mustaine'a :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego Zosiu:)! Przepraszam, że dopiero dzisiaj..Trochę spóźnione, ale bardzo serdeczne urodzinowe buziaki i uściski! Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności.. Powodzenia w szkole! Cudownej muzyki i wielu inspiracji podczas odkrywania nightwishowej krainy..Sto lat:)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moje spóżnione :P Spełnienia marzeń, Zosiu! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.