Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

Wszystkiego najnajnaj życzy kot w czerwonym szlafroku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ferrero poproszę ♥

 

Wszystkiego najlepszego z okazji mikołajek, dużo czekolad (przecena w Biedronce, ja już skorzystałam xD) i cierpliwości (jeszcze tylko dwa tygodnie do świat! ♥)

No i Fini mają święto niepodległości, im również wszystkiego naj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZJEM WSZYSTKIE! OMNOMOMNOM ♥

 

Wszystkiego najlepszego na mikołaja, w%$# w kosmos prezentów i zdrówka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najnajnaj, fajnych prezentów i znajdywania czekolad w butach życzy Emikotołaj :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnóstwo siana

I kupę słodyczy

Z okazji Mikołaja

Dave DEowcom życzy xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Czekoladoholicy, wszędzie czekoladoholicy!

No to wszystkiego najlepszego. Mnóstwo pysznej czekolady i dobrej muzyki.

Od wiewórki na hulajnodze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego dobrego dla wszystkich! :)

 

Żeby was ten śnieg nie zabił xD. No i jeszcze szczęścia, radości i miłości. I oby nie przytyć od tych słodyczy, to najważniejsze :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego i radosnych Mikołajek życzę wszystkim i pięknych prezentów :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostało tylko 9,8,7... minut dzisiejszego święta, ale..

 

 

9645_9287_500.jpeg

 

Wybierzcie sobie po jednym :devil:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze chciałam mieć czarnego kota ♥, ale moi rodzice nie chcą w domu zwierząt...

 

Ohh, tylko minuta! Wszystkiego nieszczęśliwego! :devil:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najnajnajlepszego, Forgotten! Wpadnij tu jeszcze kiedyś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Białe wąsy, biała broda

Tylko śniegu nie ma - szkoda

Iskry sypią się z pod sań

Po asfalcie pędzi drań

Spieszył się bo pusto w worku,

Ale teraz stoi w korku

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałabym wam życzyć ciepłych i radosnych Świąt, spędzonych w miłej atmosferze, dużo smacznego jedzenia, trafionych prezentów pod choinkę, dużo zdrówka i aby ten Nowy Rok był lepszy niż ubiegłe! : ) Chciałabym Was wszystkich wyściskać (jak teletubisiowe 'tulimyy' xd) ^^

No i duuuużo dobrej muzyki i Najtłiszka! ;>

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladies and not so gentle men!

 

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam dużo uśmiechu, rodzinnej atmosfery, ciepła, miłości, mnóstwa jedzenia (żeby poszło w... to, co chcecie :)) oraz oczywiście bogatego Gwiazdora!

 

A z okazji nadchodzącego roku 2014... samych sukcesów, realizacji marzeń i dążenia do osiągnięcia wyznaczonych sobie celów!

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zatem, aby nie popisać się rażącym brakiem ogłady, ja też pragnę złożyć wam wesołe (ho, ho, ho) życzenia świąteczne.

Nie wiem, czy wy w ogóle lubicie święta jako-takie, czy lubicie tylko żarcie na stole i prezenty, czy nie uważacie składania życzeń (jak ja) za zwyczaj dosyć sztuczny i nieszczery, ale mimo to... odpocznijcie w te Święta, mam nadzieję, że większość z was nie ma nawału roboty (praca/prace szkolne) i ten odpoczynek będzie możliwy, najedzcie się, dostańcie trafione prezenty i na chwilę zapomnijcie o komercji, która dotyka Boże Narodzenie; o Świętym Mikołaju z reklamy Coli, kalendarzach adwentowych, spoczywających w Tesco od października i o "Last Christmas", niepodzielnie panującym w radiu. Wyobraźcie sobie, że nie jesteście dorosłymi pesymistami, że rodzina nie siedzi przy stole na siłę i spróbujcie pomyśleć o tym bardziej po dziecinnemu. Większość z was, w końcu, uwielbiała kiedyś Święta (wtedy kiedy w szafie były potwory, a, żeby włączyć światło w kuchni trzeba było podskakiwać). Życzę wam dużo naiwnej dziecinności w te Święta. Cytując Tuomas; "Only innocence can save the world".

Jeszcze raz: odpocznijcie. Wyszalejcie się w Sylwestra, albo, jeśli wolicie, prześpijcie go i miejcie nadzieję, że nadchodzący rok będzie miał więcej jasnych stron niż ciemnych (nastawienie to połowa sukcesu, nie?).

Obejrzyjcie "Kevina", "Bałwanka", "Imaginaerum"; co chcecie. Byle te Święta były choć trochę bardziej szczere.

:D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Justynko-popieram:)

Spędzcie te Święta ciesząc się każdym drobiazgiem, na pełnym luzie, na wcinajcie się swoich ulubionych smakołyków leżąc leniwie w ukochanym fotelu, słuchajcie kolęd w wykonaniu swoich idoli (czytaj Nightwish;))- spokojnych, zdrowych Świąt i dobrego 2014:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Justyna napisała życzenia i znowu się czuję jak debil, bo wiem, że nie napiszę nic tak mądrego. :<

 

Więc.. nie zaczyna się zdania od "więc"...

Przez te pół roku przeżyłam z Wami wszystkimi wspaniałą przygodę, która sprowadza się do tego, że jestem jeszcze bardziej uzależniona od Internetu i żyć bez Was nie mogę... Dziękuję Wam, miśki.

 

Życzę Wam (a może bardziej - Nam? Nie chcę się wyobcowywać, w końcu jesteśmy wspólnotą) dużo spokoju, właściwie wszystkiego, o czym pisała Taiteilija, na te Święta Bożego Narodzenia. Zacytuję też papieża Franciszka: "Bądźcie radośni!". :) Cieszcie się każdą chwilą, odnajdujcie pozytywy nawet w najgorszych momentach, niech kieliszek z FINLANDIĄ zawsze Wam będzie pełna do połowy (ewentualnie znajdźcie kogoś, kto szybko polewa ;)). Spełniajcie swoje marzenia, choćby najdrobniejsze. Tyle tutaj piszemy o marzeniach (w końcu jakiś pierwiastek każdego z nas łączy z Tłosiem, skoro tu jesteśmy), więc pamiętajmy o tym, że trzeba je jeszcze od czasu do czasu zrealizować. Nie odrzucajcie tych trudnych, niemożliwych, czasami. Jan Paweł II powiedział (oj, ale poleciałam dziś w papieży... xD tak wyszło): "Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali". Zawsze stawiajcie poprzeczkę wysoko, a gdy osiągniecie cel, będziecie szczęśliwi.

Otaczajcie się dobrymi, kochającymi ludźmi. W ogóle ufajcie ludziom. Czasem oni sami uważają siebie za złych tylko dlatego, że nikt w nich nie wierzył. Bądźcie (albo może starajcie się być, bo jak sobie pomyślę o mojej siostrze, to wiem, że to niewykonalne) zgodni, ale nie - ulegli. Bądźcie sobą. Bo "jesteśmy tylko tym, czym jesteśmy, nikim więcej i nikim mniej" (Terry Goodkind).

Nie bójcie się cierpienia, "boleść jest kamieniem szlifierskim dla silnego ducha" (J.R.R. Tolkien). Pomyślcie, co przeżył Tuomas w swoim życiu i jak to wpłynęło na jego twórczość. Dzięki temu stał się wybitny. ;) (Zaraz przyjdzie jakiś sceptyk i mnie za to zje). xD "Tylko słabi nie są samotni", kochani. Nie przejmujcie się rozstaniami, kłótniami, zdradami przyjaciół czy partnerów. I nie bójcie się kochać.

Bądźcie szczerzy. Lepsza jest nawet prawda, która sprawia ból, niż słodkie kłamstwo. Nie bądźcie zakłamani, bądźcie wredni. (Naprawdę to napisałam?) xD

Bądźcie nadal takimi cudownymi ludźmi, za jakich Was uważam, ze wszystkimi swoimi zaletami i wadami. Bądźcie sobą. W świecie, w którym najwygodniej i najłatwiej jest być po prostu przeciętnym, Wy łamcie stereotypy. Bądźcie indywidualistami i nonkonformistami. Zawsze miejcie swoje zdanie, którego będziecie gotowi bronić, kiedy ktoś zabroni Wam je mieć.

"Dużo lepiej jest zdobywać się na śmiałe czyny i dążyć do triumfu w chwale, nawet kosztem porażek, niż snuć się wśród ludzi o ubogich duszach, którzy nie potrafią w pełni cieszyć się ani cierpieć, bo żyją w szarym cieniu, gdzie nie ma porażek ani zwycięstw." -Theodore Roosvelt.

 

No, wesołych Świąt, kochani. ♥

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani moi życzę miłej i spokojnej wigilii :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.