Jump to content
Adrian

Życzenia na wszelkie okazje

Recommended Posts

W tym wątku będziemy mogli składać sobie życzenia urodzinowe - ot gdyby komuś kolejna wiosna stuknęła. :)

 

Wszystkiego najlepszego, Amarie. :) Nightwishowy torcik dla Ciebie:

 

Nightwish_Cake_by_Hikari_Sora.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amerie wszystkiego najlepszego, żebyś nigdy nie przestała kochać Nightwish i by nigdy cię nie zawiedli. Pozatym wszystkiego czego sobie zażyczysz, spełnienia marzeń !

( Uroczy torcik :D ) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija, 18stka to takie ciut magiczne urodziny, mamy wrażenie, że jesteśmy już tacy "duzi";)

Życzę Ci kochana, żeby mimo tej liczby zawsze pozostał w tobie zakręcony dzieciak, wesoły i szczęśliwy- życie i tak jest wymagające. Najlepszego:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, wszystkiego najlepszego!!!

Nie wiem, czego życzyć, więc napiszę po prostu: spełnienia marzeń ;))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilijo, uciekinierko z Nibylandii. :) 18 urodziny to na pewno bardzo ważny etap w życiu - wkraczasz w dorosłość, co nie koniecznie musi oznaczać utraty dziecka w sobie. :) Przykładem może być choćby sam Tuomas! :)

Życzę Ci bym nie przekręcał Twojego nicka, samych sukcesów i podążania za głosem serca, byś osiągnęła w życiu to, co chcesz osiągnąć oraz mnóstwa natchnienia dla Twojej twórczości!

 

 

Trochę nieskładniowo, ale szczerze! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilijo, uciekinierko z Nibylandii. :) 18 urodziny to na pewno bardzo ważny etap w życiu - wkraczasz w dorosłość, co nie koniecznie musi oznaczać utraty dziecka w sobie. :) Przykładem może być choćby sam Tuomas! :)

Życzę Ci bym nie przekręcaj Twojego nicka, samych sukcesów i podążania za głosem serca, byś osiągnęła w życiu to, co chcesz osiągnąć oraz mnóstwa natchnienia dla Twojej twórczości!

 

 

Trochę nieskładniowo, ale szczerze! :)

 

Piękne życzenia, dziękuję bardzo, drogi Panie Adrianie :blush: - a dorosła, myślę, nie będę do końca nigdy! :happy:

 

 

Taiteilija, 18stka to takie ciut magiczne urodziny, mamy wrażenie, że jesteśmy już tacy "duzi";)

Życzę Ci kochana, żeby mimo tej liczby zawsze pozostał w tobie zakręcony dzieciak, wesoły i szczęśliwy- życie i tak jest wymagające. Najlepszego:)

 

Ciut magiczne...cytując tytuł książki Sapkowskiego "Coś się kończy, a coś zaczyna" - nie ma co lać łez, trzeba się cieszyć i wyznawać religię Tuomasa - zawsze gdzieś w głębi być dzieciakiem ;).

Dziękuję serdecznie za życzenia, Beatko! :blush:

 

 

O, wszystkiego najlepszego!!!

Nie wiem, czego życzyć, więc napiszę po prostu: spełnienia marzeń ;))

 

Spełnienie marzeń to jest to czego mi potrzeba (i czego trzeba wszystkim), oby się sprawdziło! Dziękuje i Tobie, margoQ!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również najlepsze życzenia :), abyś z wkroczeniem "w dorosłość" nie uraciła dziecięcej radości życia, nighwtishowej pasji i wszystkiego dobrego!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego Tajteilija!

 

Ta osiemnastka wcale nie jest taka straszna, jak się wydaje. Mam wrażenie, że gorzej to jest dopiero potem, gdy zaczyna się odliczać kolejne dziesięciolecia, a Ty wciąż możesz nazywac siebie nastolatką ;) A i tak liczy się młodość ducha i radość życia, niż to ile lat mamy w papierach.

 

Jeszcze dodam coś od siebie, tak przy okazji, napisane dość niedawno...

 

Voila!

 

Najlepsze życzenia urodzinowe *

 

Zdrowia, kasy i miłości

Szczęścia, bez liku radości

Tak od serca i po prostu

Żyj nam długo, nie skacz z mostu!

I pamiętaj: całe życie w Twoich rękach

Do przodu idź śmiało i nie wymiękaj

Kiedy los Ci w kość dowali

Raz pod falą, raz na fali...

Wszakże radość i cierpienie

Jest dla ludzi jak odzienie

Kiedy stare się zużyje - nowe wzuć na plecy czas

 

Także żwawo: idź, korzystaj

Bacz na doświadczenia wczoraj

Dziś kreując nowy świat

Aby jutro, choć niepewne

Dało mnóstwo dobrych zmian!

 

* Włąściwie dla każdego z forum, kto będzie miał urodziny ;)

 

PS Wiem, że popełniłam straszną grafomanię :blush:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również najlepsze życzenia :), abyś z wkroczeniem "w dorosłość" nie uraciła dziecięcej radości życia, nighwtishowej pasji i wszystkiego dobrego!

 

Oby nie!Dziękuję Maćku! :blush:

 

 

Wszystkiego najlepszego Tajteilija!

 

Ta osiemnastka wcale nie jest taka straszna, jak się wydaje. Mam wrażenie, że gorzej to jest dopiero potem, gdy zaczyna się odliczać kolejne dziesięciolecia, a Ty wciąż możesz nazywac siebie nastolatką ;) A i tak liczy się młodość ducha i radość życia, niż to ile lat mamy w papierach.

 

Jeszcze dodam coś od siebie, tak przy okazji, napisane dość niedawno...

 

Voila!

 

Najlepsze życzenia urodzinowe *

 

Zdrowia, kasy i miłości

Szczęścia, bez liku radości

Tak od serca i po prostu

Żyj nam długo, nie skacz z mostu!

I pamiętaj: całe życie w Twoich rękach

Do przodu idź śmiało i nie wymiękaj

Kiedy los Ci w kość dowali

Raz pod falą, raz na fali...

Wszakże radość i cierpienie

Jest dla ludzi jak odzienie

Kiedy stare się zużyje - nowe wzuć na plecy czas

 

Także żwawo: idź, korzystaj

Bacz na doświadczenia wczoraj

Dziś kreując nowy świat

Aby jutro, choć niepewne

Dało mnóstwo dobrych zmian!

 

* Włąściwie dla każdego z forum, kto będzie miał urodziny ;)

 

PS Wiem, że popełniłam straszną grafomanię :blush:

 

Grafomania, nie grafomania - liczy się szczerość życzeń, za które bardzo dziękuję, Freya :blush:! Niby całe życie przede mną, ale to symboliczny początek lat żmudnej dorosłości pełnej studiów, pracy i...wizyt w urzędach państwowych! Jest się czego bać! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Maggie' date=' wszystkiego Najtłiszowego:) [/quote']

+ duuużo Nightwisha i jeszcze więcej Nightwisha! Wspominałem o Nightwishu? :D

Maggie, starzej się powoli, ciesz się z każdego dnia i korzystaj z życia. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tradycyjnie: wszystkiego najlepszego Maggie!

Spełnienia marzeń, odkrywania Nightwisha na nowo i otwartości na każdą muzykę pobudzającą wyobraźnię! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian wszystkiego Najlepszego, przede wszystkim dużo zdrowia ponieważ to jest najważniejsze.

A po za tym spełnienie marzeń tych bardziej możliwych, dużo koncertów w najbliższym czasie.

Prezentu nie mam, ale jak sie spotkamy to piwo dostaniesz hahahaha xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, życzę Ci dużo zdrowia, wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń, cudownych przyjaciół a resztę dopisz sam....... Najlepszego Najlepszy Adminku:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkim solenizantom (Adrianowi i Maggie, którą wyraźnie wcześniej pominęłam) życzę wszystkiego najlepszego - spełniania marzeń :*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, Najlepsze życzenia :), radości, szczęścia i przede tego co najwazniejsze czyli spełnienia marzeń (także tych związanych z DE ;))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby się nie powtarzać, dołączam się do życzeń dla Adriana. Niech Nightwish będzie z Tobą do końca świata i ... :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję Wam wszystkim za życzenia. :) Oby się spełniły! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że takie spóźnione, ale jak najbardziej szczere :) Adrianie, życzę Ci samych sukcesów w życiu, tych związanych z NW i nie tylko! Spełnienia wszystkich marzeń, wielu koncertów, spotkań z NW i samych radości :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję, Pavlinko. :) Czuję, że to będzie prawdziwie Nightwishowy rok! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę za póżno, ale dziękuję !

Adrian wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i oczywiście satysfakcji z bycia fanem NW, byś się nigdy na nich nie zawiódł , życzenia spóźnione ( nawet bardzo ), ale lepszy rydz niż nic :D .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze życzenia dla MargoQ z okazji urodzin :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.