Jump to content
Evi

Wspólny wyjazd - łączmy się w grupy!

Skąd jedziesz?  

55 members have voted

  1. 1. Skąd jedziesz?

    • Zachodnio-Pomorskie
    • Mazowieckie
    • Lubuskie+Wielkopolskie
    • Kujawsko-Pomorskie+Pomorskie
    • Warmińsko-Mazurskie
    • Podlaskie
    • Dolnośląskie+Opolskie
    • Śląskie+Małopolskie
    • Łódzkie+Świętokrzyskie
    • Lubelskie+Podkarpackie


Recommended Posts

Do koncertu jeszcze dużo czasu, ale nigdy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie planowania! W tym wątku możecie pisać (i zaznaczać w ankiecie) skąd będziecie jechać do Straszęcina. Warto też wspomnieć jaki środek transportu wybierzecie. Osoby niezarejestrowane, które chcą się w jakiś sposób skontaktować z innymi proszone są o podanie e-maila/telefonu/jakiegokolwiek innego namiaru! A później, już najlepiej chyba w prywatnych wiadomościach, można śmiało łączyć się w wyjazdowe grupy :)

Mam nadzieję, że wątek będzie pomocny przy planowaniu podróży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Gość

Mam nadzieję że uda mi się być w Polsce i przekonać moją narzeczoną na wspólny wyjazd jako dodatek do podróży po ślubnej

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję do zobaczenia na koncercie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubelskie, Hrubieszów:) Być może wybiorę się samochodem, bo to nie jest aż tak strasznie daleko( jakieś 240 km). Jako opcję zakładam tez podróż z Zamościa, może PKP Intercity( jedzie 4 godz i nie ma przesiadek w Rzeszowie tak, jak w przypadku busów, na dzień dzisiejszy cena 56 zł).

 

Generalnie chwilowo jestem samotna:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubelskie, Hrubieszów:) Być może wybiorę się samochodem, bo to nie jest aż tak strasznie daleko( jakieś 240 km). Jako opcję zakładam tez podróż z Zamościa, może PKP Intercity( jedzie 4 godz i nie ma przesiadek w Rzeszowie tak, jak w przypadku busów, na dzień dzisiejszy cena 56 zł).

 

Generalnie chwilowo jestem samotna:)

 

Na forum jest kilka osób z lubelskiego, więc może się jakoś dogadacie, zabierzecie razem transportem publicznym lub zrzucicie na benzynę dla kierowcy? ;) Nie będziesz na pewno sama, o to się nie martw! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy to w drodze powrotnej ze Słowacji, samochodem. Być może będę mógł podwieźć kogoś po koncercie do Krakowa, ale tylko tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halo, halo, tu Gliwice! Prawdopodobnie będę jechać naszymi kochanym kolejami państwowymi. Byłoby miło, gdyby ktoś również jechał tym środkiem transportu z moich okolic. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja przybędę z Małopolski, dlatego, że pewnie zatrzymamy się całą rodziną u babci w Tarnowie i ja stamtąd pojadę na koncert :) Albo pojedziemy - z mamą. :D

 

Więc jakbyco, to parę miejsc w samochodzie się znajdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Mazur jeszcze nikt się nie zdecydował? Trzeba będzie to i w pojedynkę pognam ;)

 

Myślę, że temat mocniej ruszy wraz z nadejściem wakacji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę jechać z Bielska-Białej jadę z koleżanką wiec możemy jeszcze przygarnąć trzy osoby ;)

 

Ja również jade z Bielska bo stąd jestem... Fajnie by było wspólnie jechać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę jechała z Warmińsko - Mazurskiego. Jak ktoś jeszcze będzie się wybierał z tego rejonu to niech da znać, może zorganizujemy wspólny wyjazd. Fajnie by było jechać w kilka osób:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halo, halo, tu Gliwice! Prawdopodobnie będę jechać naszymi kochanym kolejami państwowymi. Byłoby miło, gdyby ktoś również jechał tym środkiem transportu z moich okolic. :3

 

 

 

 

Jestem z Piekar i prawdopodobnie też będę jechać naszymi kolejami lub autem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę jechać najprawdopodobniej z Poznania pociągiem(choć wszystko się może jeszcze zmienić). Bilet zamówiony, więc nie ma odwrotu :)

 

Sugeruję, byśmy w celach lepszej organizacji określali na ile tam jedziemy. Ja wziąłem karnet i zamierzam zaliczyć cały festiwal.

Z uwagi na odległość pewnie wystartuję w środę. Musze się tylko dowiedzieć, czy będzie opcja przenocowania wtedy na polu namiotowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja będę jechać najprawdopodobniej z Poznania pociągiem(choć wszystko się może jeszcze zmienić). Bilet zamówiony, więc nie ma odwrotu :)

 

Sugeruję, byśmy w celach lepszej organizacji określali na ile tam jedziemy. Ja wziąłem karnet i zamierzam zaliczyć cały festiwal.

Z uwagi na odległość pewnie wystartuję w środę. Musze się tylko dowiedzieć, czy będzie opcja przenocowania wtedy na polu namiotowym.

 

Musisz dokupić bilet na pole namiotowe,żeby tam w ogóle wejść,kosztuje 40 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musisz dokupić bilet na pole namiotowe,żeby tam w ogóle wejść,kosztuje 40 zł

 

To jest oczywiste :)

Jednak bilet ten przewiduje 4 dni na polu, co ja rozumiem jako czwartek-niedziela, a w poniedziałek wynocha. Chciałem się tam jednak rozbić już w środę i przekimać, ale znalazłem połączenie nocne, które dostarczy mnie do celu w czwartek rano :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łódź? Ktoś, coś? Albo ktokolwiek kto zechciałby mnie przygarnąć na miejscu na czas koncertu + do następnego dnia rankiem? Wybieram się tylko na jeden dzień, ale żem nieletnia to mam warunek: znaleźć sobie kogoś kto mnie przechowa do 27.08, potem zwieję do domu ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam dość blisko, bo wyjeżdżam z Sandomierza. A jeśli komuś się będzie nudzić, to chętnie dołączę do podróży :)

Miałem małe komplikacje z kupieniem karnetu, ale już po wszystkim. Karnet na festiwal zamówiłem, a karnet na pole będę zamawiać.

 

Mianowicie, karnet na pole namiotowe kosztuje 45 zł. Ale, czy jego zakup jest obowiązkowy, nie jestem pewien. - Warto by było spytać organizatorów festiwalu.

 

Jeśli ktoś liczy, że wejdzie tam wcześniej, to wątpię.

 

Z tego, co wiem część jedzie na Nightwish, a część na całość. Wątpię, że jest tu ktoś, kto kupiłby dwa bilety, na dwa dni i tylko dla siebie.

 

Podsumowując, jadę na cały festiwal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karnet nie jest obowiązkowy - możesz po prostu nocować gdzie indziej. Ale jeżeli chcesz korzystać z przygotowanego tam pola namiotowego, musisz go kupić.

 

Arabesque, możesz mieć problem z "przyklejeniem" się do kogoś na jedną noc z przyczyn organizacyjnych. Ja planuję nocleg na polu namiotowym a wstęp na nie może być dość ściśle ograniczony do osób z odpowiednim karnetem(np na Castle Party tak to zawsze działało).

Ale może znajdzie się ktoś, kto też jedzie na jeden dzień i nocuje gdzieś na pokoju/w hotelu, i opłaci mu się wziąć z Tobą pokój dwuosobowy na pół zamiast jedynki samodzielnie.

 

Z tego co widziałem, mój znajomy jest ma odznaczony zeszłoroczny CzadFestival jako zaliczoną imprezę na FB. Spytam go przy okazji, czy faktycznie tam dotarł i jak organizacja noclegów wyglądała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wprawdzie to pierwszy czad festiwal w mojej karierze lecz o ile dobrze pamiętam regulamin to pole namiotowe rusza dopiero w czwartek "5. Pole namiotowe czynne jest od czwartku 25 sierpnia od godziny 10.00 do

poniedziałku 29 sierpnia do godziny 12.00" ;-)

Ja osobiście wybieram się na cały festiwal bo oprócz Nightwish'a gra Sabaton którego twórczość też bardzo lubię.

W moim przypadku jest to opcja karnet na festiwal wraz z polem namiotowym

Share this post


Link to post
Share on other sites

O to super :)

 

@40i4

Tak przypuszczałem.

 

@Prezes42

Dobrze, że o tym mówisz. Dziękuję za informację :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaznaczyłem wielkopolskie, bo jestem z Poznania :) Pytanie jeszcze tylko czy pojadę, bo jak na razie ważę w głowie "za" i "przeciw".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.