Jump to content
Taiteilija

Bazgroły i inne tworki by Taiteilija

Recommended Posts

*Tak Sami robi zadanie z matematyki*

 

Nie no, mnie też zaintrygowałaś, też zaraz przeczytam. :)


No i przeczytałam. :)

 

Ze Scorem z IM robi porażające wręcz wrażenie. Idealny nastrój sobie zbudowałam. ♥

Uwielbiam Twój styl, taki niebanalny. ♥ I te pomysły... Jesteś wielka. :)

Podobały mi się bardzo nawiązania do SA, choćby ten kelner - jak w Shy. :)

 

Gratuluję tak dobrego dzieła. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ze Scorem z IM robi porażające wręcz wrażenie. Idealny nastrój sobie zbudowałam. ♥

Uwielbiam Twój styl, taki niebanalny. ♥ I te pomysły... Jesteś wielka. :)

Podobały mi się bardzo nawiązania do SA, choćby ten kelner - jak w Shy. :)

 

Gratuluję tak dobrego dzieła. ♥

 

Dziękuję Paula! :-D Miło, że komuś chce się to czytać, a nawet komentować. Jestem pod szczerym wrażeniem ludzkiej bezinteresowności w tym względzie. Dzięki, że psujecie sobie dla mnie wzrok, czytając na kompie. :happy: Wiesz, że z tym kelnerem to było nie do końca uświadomione zapożyczenie? Dopiero kiedy to napisałaś, uświadomiłam sobie, że chyba, rzeczywiście ukradłam kelnera z "Shy".

Dzięki jeszcze raz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Justynka ukrada nieświadomie kelnerów. ♥

Jesteś wielka. ♥ Muszę w końcu przeczytać Kroki, ale jakoś nie umiem się za nie zabrać. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytaj, Paula, albowiem "Kroki" były fajne ^^

Taitei, przez twój nowy twór spróbuję wkrótce przebrnąć :) Jak już zrobię karierę i będę bogata, będę marnować tusz drukować zamiast mordować się z czytaniem z ekranu :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytaj, Paula, albowiem "Kroki" były fajne ^^

Taitei, przez twój nowy twór spróbuję wkrótce przebrnąć :) Jak już zrobię karierę i będę bogata, będę marnować tusz drukować zamiast mordować się z czytaniem z ekranu :3

 

Popieram; jak tylko odniosę życiowy sukces, będę sobie drukowała swoje opowiadania w razie, gdyby technologia zapragnęła mi zjeść (każdą kopię, w każdym tajnym schowku).

No, to czekam na twoją, mam nadzieję, opinię!

Dzięki i tobie za tracenie czasu na czytanie moich opowiadań! :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałam coś w ramach odpoczynku. Miniaturkę literacką, okraszoną weną po obejrzeniu "Sekretnego okna" na podstawie noweli Kinga. Miałam ochotę na coś skrajnie trupiego. Nawiedził mnie trupi duch i tak oto powstała urocza miniaturka pod tytułem:

 

"Trupica"

 

Nic wielkiego. Pisałam ją na szybko, spontanicznie i nieco na "odwal". Mój chłopak po przeczytaniu uznał, że "jest niezłe, ale pisałaś lepsze" i uważam, że to trafna opinia. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, kurczę, nie mam czasu, ale jak się inspirowałaś filmem, w którym gra Johnny Depp, to... No, tylko skończę zadanie z historii i pouczę się angielskiego. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, kurczę, nie mam czasu, ale jak się inspirowałaś filmem, w którym gra Johnny Depp, to... No, tylko skończę zadanie z historii i pouczę się angielskiego. ;)

 

Nie ma sprawy. Poczekam. Donikąd mi nie spieszno! :) Ta inspiracja jest raczej ogólna niż szczegółowa; po filmie miałam ochotę napisać coś o morderstwach i ludzkiej psychice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porcyjka nowych prac artystycznych:

 

"Opowiadacz" lub "Oakie-talker"

 

"Pasterz Ślimaków" lub "Shepherd Of Slugs" (ilustracja do mojego nowego opowiadania, które jest aktualnie w trakcie tworzenia)

 

"Włóczykij i Muminek" (straszny staroć, narysowany w 2010 (miałam 15 lat) - cięzko było go wyostrzyć na tyle, żeby dało się na to patrzeć i efekt, jak widać, jest raczej taki sobie)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Justynkooooo... Świetnie rysujesz... Jesteś taka zdolna... Zostaniesz moją córką? ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Justynkooooo... Świetnie rysujesz... Jesteś taka zdolna... Zostaniesz moją córką? ♥

 

Dziękować, ale na twoją córkę to ja chyba jestem troszkę za stara. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem starsza od mojej matki. Nightfall jest ode mnie starsza. To taka rodzinna tradycja. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taitei, to jest takie śliczne ♥ I te rajtki w paski, kocham, uwielbiam rajtki w paski ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze, strasznie podziwiam, jak ktoś tak rysuje, może dlatego, że sama mam do tego dwie lewe ręce ? :D

Piękne ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taitei, to jest takie śliczne ♥ I te rajtki w paski, kocham, uwielbiam rajtki w paski ♥

 

Dzięki piękne. :blush: Też lubię rajtki w paski i dlatego bardzo ich nadużywam w swoich rysunkach. Nieco oklepane, ale za to jakie fajne! Muszę sobie takie sprawić!

 

Kurcze, strasznie podziwiam, jak ktoś tak rysuje, może dlatego, że sama mam do tego dwie lewe ręce ? :D

Piękne ♥

 

Dzięki, Dark! Mam dokładnie tak samo, gdy oglądam rysunki lepszych od siebie - podziw zżera (i zazdrość!).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle świetne. Ten niezwykły styl rysowania, pozazdrościć ;3

 

Dzięki, Nymph! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak piszesz, że najkrótszy, to myślę sobie "no, tak ze 4 linijki", wchodzę, a tu trochę więcej xD Ale przyznam, że nie czytałam wszystkich Twoich tworów, chociaż chyba wszystkie mi się podobały. Każdy wnosi coś ciekawego i innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak piszesz, że najkrótszy, to myślę sobie "no, tak ze 4 linijki", wchodzę, a tu trochę więcej xD Ale przyznam, że nie czytałam wszystkich Twoich tworów, chociaż chyba wszystkie mi się podobały. Każdy wnosi coś ciekawego i innego.

 

Spróbuj zmieścić historyjkę w 4 linijkach to zobaczysz! :happy: Cieszę się, że czytałaś jakiekolwiek! To raczej niespotykane, że ktoś naprawdę TO czyta. Wciąż zaskakuje mnie myśl, że ktoś NAPRAWDĘ poświęca czas na czytanie jakiś amatorskich opowiadań w ciemno, nie wiedząc, czy nie traci go na jakiegoś gniota. Dzięki Ci bardzo, za przeczytanie choćby jednego :blush:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija mogę się wypowiadać jedynie jako zaprawiony w boju czytelnik, a nie jako pisarz. Masz ciekawy styl i ćwiczysz go. To bardzo ważne, naprawdę. Jeśli chodzi o krytykę, to powinnaś zwrócić uwagę na to, że Ty podczas czytania swojej Twórczości dokładnie wiesz co chciałaś przekazać, a czytelnik niekoniecznie. Dlatego czasem warto odłożyć twórczość na dno szuflady i pozwolić żeby pokryły ją pajęczyny. Można do niej wrócić po upływie, dajmy na to 6 miesięcy i przekonać się, w jaki sposób tekst jest postrzegany przez odbiorców :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio nabazgrałam coś w zeszycie Izzy'ego na lekcjach (pilna uczennica - ja). Nic wielkiego; ot, rysiołek długopisem w brudnopisie.

 

"Kolejne oblicze Furii" ("Another portrait of Furia")

 

PS. A tak, pochwalę się... "Zdarzenie Lunarne" (moje opowiadanko o krwiożerczym księżycu) zostało mianowanie tekstem miesiąca stycznia na forum Via Appia. To mój mały sukcesik taki, jakim kiedyś były już "Kroki". ;)

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tajka zdolna :3 Podoba mi się sposób, w jaki rysujesz włosy. I te okrągłe oczka. Generalnie, Twój styl rysowania mi pasuje :D

A w ogóle to ja też namiętnie bazgrzę na lekcjach. Tylko że rzadko kiedy wychodzi mi coś godnego uwagi, często też rysunków lekcyjnych, jeśli już rysuję coś bardziej czasochłonnego i mającego jakoś wyglądać, nie kończę. Ale moje bazgranie ludzików, kwiatków, serduszek, gwiazdeczek, heartagramków, pacyfek i innych pierdołek na marginesie przynajmniej trochę zabija czas :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rysunki rewelacyjne- marnujesz talent dziewczyno:( Podoba mi się ich wyrazistość i sposób przedstawiania obrazów/postaci.

A co do wierszy: dobrze prawi Nightfall, są bardzo zagadkowe. Z przyjemnością czytam i dopasowywuję do ich klimatu dowolne obrazy i wyobrażenia- to mi w nich odpowiada:)

Justynko narysuj Wiatr z Twojego opisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.