Jump to content
Arabesque

Wszystko i nic, czyli galeryjka Arabesque

Recommended Posts

Widzisz, miałam jednak trochę racji z tym stresem okołomaturalnym. ;) Ale powiem Ci, że ta lista "pomaturze" nie jest taka zła, bo wakacje są dwa razy dłuższe i da się wygrzebać z paru rzeczy. ;) Generalnie cudowny wpis, jak zawsze. ♥

Jedno mam tylko "ale", a mianowicie - ikona wpisu Ci się troszkę rozpikselowała i nie wygląda za przyjemnie, ale to chyba możesz przeboleć. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję! ♥

Nie ustawiałam tego obrazka jako ikony wpisu. Sam mi tam jakoś wskoczył, a że jestem bułą informatyki, postanowiłam nie grzebać przy tym więcej i tak to zostało.

 

Ostatnio w obrazowy sposób edukowałam społeczeństwo na temat hiperglikemii.

 

A potem je demoralizowałam, bo po po co komu czytać książki. Przecież wiadomo, że książek czytać nie warto.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie wpisy świetne, jak zwykle ;) Czyta się bardzo przyjemnie (nie wiem czemu ale w umyśle wyświetla mi się reklama Milki). Najbardziej przypadł mi do gustu ostatni, o książkach. Jak napisałaś, lepiej podglądać sąsiadów i plotkować, zawsze i wszędzie ;) Kreatywność to zaiste potwór trzygłowy. Zaśmieca mózg, odwraca uwagę od rzeczywistych, ważkich spraw np. co zrobić na obiad, ile kasy wyciągnąć z bankomatu, dlaczego sąsiad przestał wyprowadzać psa, czemu zmienił jabola na mineralną. Druga głowa sprawia, że mniej zarabiamy wpadając na bezsensowne pomysły. Trzecia głowa wprowadza bezsenność, pomysły trzeba spisać, choćby tak absurdalne jak lepidy, lumię, mydliczki a do tego ekoterroryści i upadłe anioły. Czyste zło ;) Sąsiedzi powiedzą, że zwariował, ale zaraz! Przecież pracuję w psychiatryku! A może tam leży? Arabesque, poproszę więcej satyr! ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Świetne) wisy wpisami, ale za mema z Davidem to Cię uwielbiam! ♥ #teamTen

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.