Jump to content
NightwishAnka

Epica oraz Eluveitie (31.10.2015 , Teatr Łaźnia Nowa w Krakowie)

Recommended Posts

Witam!

Takich zespołów jak Epica i Eluveitie nie trzeba tutaj nikomu przedstawiać.

Więc kto wybiera się 31 października (sobota) do Krakowa na koncert ?

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep w cenie 109 zł - przedsprzedaż, 120 zł - w dniu koncertu oraz 335 zł za bilet VIP.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się wybieram na pewno, nie odpuściłbym takiej okazji! ;D Tym bardziej, że jestem w Krakowie cały czas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę rozważyć, bo ma to być ostatni koncert Epiki do 2017. :)

 

Przy okazji - drogi ten VIP... i bez możliwości spotkania z zespołem.

 

W skład biletu VIP wchodzi:

- bilet wstępu na koncert (Early Access (30 min przed oficjalnym otwarciem drzwi)

- limitowana płyta 7-calowa ze specjalnym utworem live, ręcznie podpisana przez członków zespołu

- specjalna wersja koszulki trasowej (dostępna w rozmiarach męskich S-3XL, damskie S-XL)

- zniżki na oficjalne gadżety na merchu

- smycz + identyfikator trasowy (nie upoważnia do wejścia na backstage)

 

W ramach biletu VIP nie ma spotkania z zespołem !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obstawiam, że tym utworem live jest Retrospect....

Myślę nad wyjazdem, ale VIP sobie na pewno odpuszczam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę! Mam już VIP'a. Czeka do października w mojej szafce :D Jestem pewna, że to nie będzie "Retrospect" to by był idiotyczny pomysł ;) Pewnie nagrali ten specjalny utwór, teraz tylko czekać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na 90% się pojawię :happy: O ile mi nie wykupią biletów do sierpnia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na razie wszystko wskazuje, że tam będę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u mnie to mgła normalnie. A dokładniej mówiąc, wiem, że mam być na koncercie. Mam mieś kasę na bilet. I mieć robotę w której mam zarobić kasę. Ale nie to jest takie nie jasne, że się boję myśleć czy będę czy nie. A bardzo bym chciał :) To byłby pierwszy koncert taki, który by mi pasował i byłby spory :)

A Vipa też bym chciał, ale nie wiem czy będę miał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert został przeniesiony do Hali Wisły. Data wciąż jest ta sama, a bilety są nadal aktualne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juuupi :D Czyli mam tylko 200m na koncert :D I nie muszę się tłuc przez całe miasto, zarąbiście!! Już nie mogę się doczekać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilecik zamówiony, odbiór przed koncertem. Trochę za późno się za to zabrałem, bo na knockoutprod.net wysyłają bilety w poniedziałek, oraz nie później niż 7 dni przed wydarzeniem.

Potwierdzam swoją obecność :) A w Krakowie będę już w piątek (najpewniej po południu).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień po koncercie, emocje opadły, to trzeba jakieś krótkie sprawozdanie zrobić! :D

Na koncert poszedłem w sumie pół godziny przed otwarciem drzwi, kolejka nawet spora, ale i tak wiedziałem, że nie dopcham się do pierwszego rzędu, bo najpierw VIP-y wchodziły. Więc spokojnie czekałem, okazało się, że ludzie jakoś specjalnie nie spieszą się być z przodu, więc byłem w drugim rzędzie.

Scar Symmetry w skrócie, nawet w porządku, ale tylko czekałem, aż się skończy :D Eluveitie nareszcie się zaczęło i dali czadu, naprawdę, to im trzeba oddać, dużo bardziej mi się podobało teraz niż na Woodstocku. Mimo że nie ogarniałem części piosenek, bo jakoś nie siedzę w ich muzyce, to i tak się świetnie bawiłem. A Anna cały czas się do mnie uśmiechała :D Tylko szkoda, że The Call Of The Mountains znowu po niemiecku śpiewali, bo to mój ulubiony utwór, ale trudno. A jakoś pod koniec ich występu nagle spadł na mnie człowiek i mnie zupełnym przypadkiem wepchał do pierwszego rzędu!!! I część Eluveitie i całą Epikę byłem w pierwszym rzędzie ^^

No i w końcu zaczęła się Epica, emocje nie do wytrzymania! Zaczęli intrem z nowej płyty. Zresztą setlista była następująca:

Originem

The Second Stone

The Essence Of Silence

Sensorium

Chemical Insomnia

Unleashed

Martyr Of The Free World

Cry For The Moon

The Obsessive Devotion

Victims Of Contingency

The Phantom Agony

Specjalny Halloweenowy Utwór

Sancta Terra

Unchain Utopia

Consign To Oblivion

Koncert był naprawdę nieziemski. Dawno tak się nie wybawiłem - skakałem, śpiewałem, tylko czasem już oddychać nie miałem kiedy :P Ale dałem jakoś radę, nawet ochroniarza o wodę poprosiłem, to mi dał! Simonka zaśpiewała specjalny halloweenowy utwór, którego refren leciał "This is Halloween, this is Halloween..." taki przerywnik. Ktoś z tłumu dał jej uszy kotka i tak latała z nimi przez resztę koncertu, nawet domalowała sobie potem wąsy kocie :D Podczas jednej z piosenek (chyba Sancta Terra) gitarzyści zeszli ze sceny pod barierki i grali metr ode mnie! Udało mi się złapać nawet kostkę do gitary Isaaca! A po koncercie wyszedł do nas Mark i robił zdjęcia z nami i rozdawał autografy!!! Mam z nim super zdjęcie i autografy na bilecie i na płycie "The Divine Conspiracy". Warto po koncertach czekać chwilę :D

Dzisiaj leczę się z zakwasów, ale jestem tak zadowolony z koncertu, że chyba bardziej być nie mogę . Najbardziej cieszę się chyba z tego, że zagrali Sensorium, bo w Warszawie ostatnio nie grali. Setlista była raczej przeciętna, ale i tak super. Jedynym minusem było chyba nagłośnienie, które było dość słabe, wokal czasem się gubił, co nie przeszkodziło w dobrej zabawie. Podsumowując - idealnie! Czekam na następnym koncert z nową płytą już :D

A w załączniku zdjęcie z Markiem

1864016541_EpicaMarkk.jpg.fd8f17f9b37511e642d261967287262f.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aww, piosenki z "The Nightmare Before Christmas" ♥ Obejrzyj sobie ten film, Kuba, oznaczyłam go Emiowym Znakiem Jakości ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko szkoda, że The Call Of The Mountains znowu po niemiecku śpiewali, bo to mój ulubiony utwór, ale trudno.

 

Popieram ! Już lepiej aby zagrali no nie wiem tą wersję po rumuńsku , bo po niemiecku im najsłabiej wyszła :P .

 

Ale koncerty były przecudowne , setlisty fajne choć gdyby Elu zagrało Tegernako a Epica nie zagrała Chemical Insomnia i Victims to bym była bardzo usatysfakcjonowana(specjalnie z TQE musieli zagrać te dwie piosenki , które nie lubię :P ).

A Anna cały czas się do mnie uśmiechała

Cóż ja na Epica stałam w drugim rzędzie tuż na przeciw Isaac'a , więc miałam podobne wrażenie .

Szkoda , że nie mam z nikim zdjęcia , bo musiałam iść zaraz po koncercie , ale trudno . Mam niechcianą , znalezioną na podłodze kostkę Rob'a , które została z biletem oprawiona w ramkę :P.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie Anna też się uśmiechała :P W ogóle cały czas się uśmiechała :)

 

Co prawda okazało się, że na Eluveitie, było zarąbiście. A niestety na Epice zrąbali nagłośnienie i wokalu prawie nie było słychać. Ale ogólnie oba zespoły zrobiły niesamowite "Szoł", choć możliwe, że Eluveitie bardziej mi się spodobało. Scar Symmetry też spoko. Tyle rzeczy do obgadania. :D Spotkanie przed koncertem, krzesełka na koncercie Eluveitie. Kolorowe światełka na Epice, duet Simone i zejście ze sceny gitarzystów.

 

A to moje foteczki:

20151031_231748.jpg Tu gość specjalny :) Michał a.k.a. Kirk Zaprawdę, nadzwyczajna ta fotencja :D Fotka po koncertach.

 

20151031_175802.jpgA tu fotka przed koncertem :)

 

A poniżej dwie fotki od adminki Patrycji z OFE Poland, bardzo jestem jej wdzięczny.

IMG_3120.JPG

IMG_3124.JPG

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.