Jump to content

beatag60

Administrators
 • Content Count

  3,372
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  176

beatag60 last won the day on May 28

beatag60 had the most liked content!

Community Reputation

2,261 Excellent

7 Followers

About beatag60

 • Rank
  Użytkownik
 • Birthday September 14

Personal Information

 • Płeć
  female
 • Skąd
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Intrygująca płyta, a tu cisza? Nie mam faworyta. Dla mnie krążek jest zrównoważony. Każdy utwór ma w sobie coś "genialnego". Jak coś się zmieni uaktualnię wpis:)
 2. Po odsłuchaniu Noice mam mieszane uczucia. Jak to ujęłam w pierwszym komentarzu brzmienie prawidłowo Najtłiszowe, czyli wierni fani mają swój klimat. Jednak w tym kawałku zbyt dużo muzycznych powtórzeń, jakby trochę nudno bo uszy coś podobnego słyszały. Czekam na płytę z wiarą w kreatywność Tuomasa i jego sztukę zaskakiwania wiem też że się nie zawiodę:)
 3. beatag60

  Galeria Beatki

  Za nami Walentynki 2020. Niektórzy nie akceptują tego święta, ale zakochani raczej lubią korzystać z klimatu tego dnia. W mojej ofercie były różne atrakcje, którą byś wybrał? Bukiet- niespodzianka czekający (na klamce) na powrót ukochanej, bukiet z lizakami (można zastosować inne słodycze), róża długości 1metr 30cm czy mini koszyczek z motylkiem?
 4. Relacja wspaniała! Emocje biją z wielką mocą! Zawsze się zastanawiam: jak udaje się fanom zarejestrować każdą chwilę i akcje? Gratuluje lekkiego pióra i olbrzymiej kreatywności w przekazie:)
 5. Agnieszko zdjęcia są bardzo ładne. Podobno to jedne z pierwszych Twoich kroków w tej dziedzinie? Uważam, że do mistrza Ci niewiele brakuje- gratuluje:)
 6. Spotkanie bardzo ciepłe i spokojne. Mufinki śliczne i na pewno pyszne (szkoda, że nie wiemy czy smakowały?). Jestem dumna z naszej ekipy, profesjonalnej i przesympatycznej- misja wypełniona na 6stkę:)
 7. beatag60

  Forumowa poczta

  Odświeżamy wątek zgodnie z wolą Ani i Agi, a okazja jest ku temu niebywała: przy okazji koncertu Marko Hietali i wywiadu z nim; podpisane fotki i pozdrowienia z Wrocławia. Dziękujemy:)
 8. beatag60

  Floor Jansen

  Ja najbardziej lubię Floor z włosami w lekkich lokach, także mimo wszystko dodałabym im objętości do tych fotek. Sama Floorka nie jest wizualnym standardowym pięknem jeśli chodzi o pozytywną estetyczną właściwość, ale bije z niej tyle pozytywów, ciepła i dobra, że piękno przy nich jest "malutkie";)
 9. Hej Alu, jak dla mnie Ty tu jesteś zawsze- bo kiedy Cię nie zaczepię, zawsze się odzywasz chętna i gotowa do działania. Swoją drogą im bliżej nowego krążka NW tym bardziej skupiamy się w swoim gronie by razem go świętować.
 10. beatag60

  Nasze marzenia

  Alu ogromnie cieszę się, że udało Ci się stanąć na prostą- życzę tego każdemu bo wszyscy miewamy chwile zwątpienia:( Życie składa się z sukcesów i porażek wszystkie mają kolebkę w wyzwaniach, dlatego chwalenie się osiągnięciami udowadnia sens podjętych działań. Życzę dalszego rozwoju a marzenia niech będą celami w 10tke:)
 11. beatag60

  Marco Hietala

  Rozumiem, że artyści poprzez swoją twórczość najczęściej wyrażają "siebie". Hietala zatem przedstawia nam dość spokojne kawałki- czyli dusza Marko jest z natury spokojna, nostalgiczna i taka subtelna i delikatna?Tak?;)
 12. beatag60

  Galeria Beatki

  LuciferMorningStar nie ma niebieskich róż w naturze, są lawendowe i fioletowe. Kolory inne uzyskujemy farbując je w stadium rozwoju farbkami do kwiatów- rośliny piją farbkę z wodą i wtedy zabarwia się ich cala powierzchnia z liśćmi. Ostatnio w kwiaciarstwie były b modne malowane tą metoda kwiaty, nie tylko róże.
 13. beatag60

  Floor Jansen

  Myślę, że Tuo doskonale zdaje sobie sprawę z wyjątkowości Floor:) A tak na marginesie : możliwe że dawkuje nam Florkę po kawałeczku, żeby jeszcze bardziej ją kochać- tylko czy da się bardziej?:) Wracając do Beste Zangers to uważam, że program jest świetny a występy FJ za każdym razem wbijają w fotel!
 14. beatag60

  Delain

  Formacja o w miarę spokojnej charakterystyce brzmienia, której lubię słuchać. Nie wątpliwie za sprawa wokalu Charlotty. Nowy utwór zespołu należy do tych co wpadają w ucho po pierwszym odsłuchu.Jakie są Wasze wrażenia? [video=youtube]
 15. beatag60

  Galeria Beatki

  Spróbuje osłodzić Wam troszkę nostalgiczny nastrój jesieni czyli dla każdego coś dobrego:)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.