Relacja z koncertu – Ursynalia, Warszawa 2012

Dojechałam na 20stą, ekipa Najtłiszowa czekała (min z MoR) Do koncertu NW było jeszcze 4 godziny, więc przekrzykując min. In Fames i Ilusion opowiadaliśmy sobie o codzienności i o NW oczywiście też. Na Ilusion wdarliśmy się na pozycję: drugi rząd od barierek i się zaczęło: Tuo w kapeluszu jak mag zaczarowanego świata muzyki, Marco lekki i swobodny jak zawsze i Anette jakby bezsilna i mało „zaangażowana”- tym razem mnie „wkurzała”( chora, jak zwykle). Ale fakt bycia tak blisko sporo rekompensował, widziałam grający zespół z odległości 20metrów?
Z perspektywy czasu: na miejscu NW od Polski wiałabym jak najdalej dlaczego?
Rozgoryczenie z potraktowania mojego idola jak „gówniarza” miesza mi mocno w uczuciach!
Organizator Ursynaliów zachował się bardzo nie profesjonalnie, szlag by mnie trafił jakby ktoś popędzał mnie, żebym się pośpieszyła jeśli miałabym mieć wyjątkową/gwiazdorską rolę- unikałabym takich kontrahentów „jak ognia”, czułabym się śmiesznie!
Żal mi chłopaków- ściągnęli swój pełny ekwipunek, żeby zaprezentować się nam w pełnej krasie a masa rekwizytów okazała się nie potrzebna! No! mnie jest głupio za Polski bałagan i kompletny brak profesjonalizmu?!