NIGHTWISH W POLSCE – KONCERTOWE FAQ

1. Gdzie i kiedy odbędzie się koncert?
Dokładnie 17 listopada 2018 roku w Krakowie w Tauron Arenie. To największa hala koncertowa w Polsce, mogąca pomieścić ponad 20 tysięcy osób.
Tauron Arena

2. Jaka jest cena biletów i co oznaczają konkretne miejsca?
Póki co w sprzedaży są cztery rodzaje biletów:
Golden Circle – 239zł
Płyta – 179zł
Sektory boczne – 239zł
Sektory tylne – 179zł
plan

Bilety do nabycia: tutaj i tutaj. W dniu koncertu 20zł drożej.

3. O które godzinie rozpocznie się koncert i czy będą jakieś supporty?
Tak. Zespoły, które wystąpią przed Nightwishem zostaną ogłoszone w terminie późniejszym. Publiczność będzie wpuszczana od godziny 18, zaś całość rozpocznie się o godzinie 19. Nightwish wystąpi pewnie trochę później.

4. Jaka będzie setlista?
Koncert w Krakowie to część wspominkowej trasy Decades, która będzie przypominać rzeczy z przeszłości zespołu, pojawią się też niespodzianki i nigdy niegrane numery. Ze względu na 20-lecie płyty Oceanborn możliwe, że nacisk zostanie położony na ten właśnie album. Więcej dowiemy się na wiosnę, gdy odbędą się pierwsze koncerty.

5. Szukam towarzystwa na koncert lub transportu do Krakowa. Czy będzie możliwość spotkania innych fanów?

Oczywiście. Proponujemy pisanie swoich ogłoszeń zarówno na forum, jak i na grupie facebookowej. Poza tym zachęcamy do udziału w naszej społeczności i tym samym zapoznawania się z innymi fanami oraz do bycia w kontakcie. Odpowiemy też na wszelkie pytania. Będziecie mogli również spotkać nas w Krakowie. :)

6. Czy zespół będzie podpisywał płyty i rozdawał autografy?
Na razie jest za wcześnie na takie informacje, ale niewykluczone, że będzie takowe spotkanie – czas pokaże. Na pewno o tym napiszemy.

7. Czy będą jakieś inicjatywy towarzyszące koncertowi? Zarówno przed, jak i po występie?
Tak, przewidujemy różne atrakcje dla fanów w Polsce. O wszystkim będziemy informować na bieżąco – śledźcie nas uważnie. :)

koncert