O stronie

Nightwish PL to szczególny serwis, u którego podstaw leżą pasja i miłość do zespołu Nightwish. Opieramy się na trzech filarach ściśle ze sobą powiązanych. Stronie, która ma za zadanie być bezprecedensową i przepastną Nightwishową encyklopedią. Forum, które jest bazą, centrum integracji oraz miejscem rozmów i spotkań fanów oraz ludzi o podobnych zainteresowaniach. Fanpage’u, który ma za zadanie dostarczać wam świeże newsy, ciekawe treści i unikatowe rzeczy.

Naszym celem jest promocją zespołu i integracja środowisk fanowskich. Dokładamy wszelkich starań, aby na wszystkich elementach serwisu można było znaleźć informacje i materiały, jakich gdzie indziej nie ma, a każdą osobę zaglądająca tutaj, spotkała miła, przyjazna Nightwishowa atmosfera.

Nasz adres internetowy jest głównym i najstarszym adresem poświęconym zespołowi w Polsce. Naszą podstawową nazwą jako serwisu Nightwish w Polsce jest Nightwish PL, co zresztą można zobaczyć po adresie, ale chcemy też mieć do niego opisową nazwę społeczności, a tą jest Dream Emporium.


Co to jest Dream Emporium?

Dream Emporium (ang. Emporion Marzeń) – to mająca swoje korzenie w starożytnym Rzymie i Grecji nazwa placu, skarbca, w którym przechowywane są najbardziej cenne rzeczy, nasze najskrytsze sny i marzenia. Nazwa ta pochodzi z liryku do utworu Storytime i idealnie odzwierciedla ducha zespołu Nightwish.


Polskojęzyczna społeczność fanów Nightwish zasługuje na aktywny, profesjonalny i rzetelny serwis oraz platformę komunikacji przepełnioną pasją do ukochanego zespołu i jego twórczości.


Niech Nightwish będzie z Wami! ;)