Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Mignęło mi to już parę razy na fejsie i za każdym razem śmieszy tak samo :D

 

O0g5Kpf.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[video=youtube]

 

Dziewczyna idealnie odtwarza mimikę Cumberbatcha! Umieram ze śmiechu... najgorsze jest to, że kawałek zapada w pamięć i potem chodzisz, śpiewając: "I'm gonna solve a case, only got John Watson as my partner!" :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, umarłam. xD I jeszcze to połączenie z This is Fucking Awesome... Wiedziałam, że ta piosenka ma potencjał. :D

 

No dobra, ale tak naprawdę, to i tak wygrał Moff. Moffanator! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałam to i jest genialne. Ogólnie za cokolwiek Hillywood się nie zabiorą, to jest to hitem. Behind the scenes z kręcenia tego Sherlockowego wideo też jest dobre :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też uwielbiam - zarówno Hillywood, cokolwiek nie wyprodukują, jak i samego Sherlocka ♥ A ta parodia jest wprost genialna :D Polecam też ichnie parodie Pottera dla zainteresowanych, również całkiem udane. Cwaniary do swoich produkcji zazwyczaj wykorzystują popularne, wpadające w ucho piosenki, człowiek choćby nie chciał, to i tak będzie nucił :D

A co do samej piosenki użytej w parodii, to faktycznie, ma potencjał... I uwaga, ostrzegam lojalnie - teraz uderza betonowy, biologiczny humor - ktoś wykorzystał ten utwór do rapowania cyklu Krebsa :v Śmieszy do czasu, aż do człowieka dotrze, że trzeba to jednak wykuć na pamięć do egzaminu ;,)

Wybaczcie, zboczenie zawodowe :v

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie śmieszy krótki dialog z moim wujkiem :-D   Jak to możliwe, że ubierzesz się na czarno i założysz glany, a inni pomyślą o tobie... że słuchasz black metalu  :P 

 

"Wujek (z wyraźnym lękiem w głosie): - Czy to prawda... że słuchasz black metalu?  

Ja (kompletnie zszokowana): - Yyy... Nie.

Wujek (z ulgą): - A więc, czego słuchasz?

Ja: - Nooo.... metalu, ale nie przepadam za black'iem.

Wujek: - A czy AC/DC to black metal?

Ja (znów kompletnie zszokowana): - Yyy... Nie"

 

AC/DC, black metal, zaraz z rocka zrobią coś sthhhrasznego a ze mnie satanistkę  :P Hehe.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja się podzielę humorem z gatunku "lepiej się śmiać, niż płakać" ze specjalną dedykacją dla wszystkich studentów. Natchnął mnie gif napotkany w internecie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja śliczna kseróweczka z English A. Tutaj akurat mamy fragment o tym, jak w czternastym i piętnastym wieku w angielskim słownictwie kulinarnym zaroiło się od francuszczyzny. "E" jest fajną literką ogólnie i jak mogę ją postawić na końcu słowa, to czemu kurka blaszka nie?

14971531_360453207624791_728654740_o.thumb.jpg.411e4caed1803435170d9644cfd3e223.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to teraz Brytyjczycy nie umieją w francuski i te słowa, które sobie zapożyczyli w całości, wymawiają zupełnie inaczej. xD Jak mamy np. matinée, to nie przeczytają [matine], tylko [matinej], tak samo jak balet, protegée itd. Ach ta ich konsekwencja! ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ardian, to jest takie turbo prawdziwe! ♥ Nieważne, jak durne rzeczy powie Trump, i tak się przyczepią do każdego jednego słowa Clinton... "Could we get back to those e-mails?" xD Chociaż zakończenie raczej słabe... Ale SNL-e rzadko przypadają mi do gustu w całości. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.