Jump to content
Izzy

The Best of Nightwish Survivor - Komentarze

Recommended Posts

O kurczę! TGSOE wygrał xDD ale jaja :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi dziwi się razem z Evi. :D Nie, żebym nie lubiła TGSOE (dobra, ostatnio w ogóle jestem w nienajtłiszowym nastroju, ale to inna historia), ma dużo fajnych momentów, ale już same te cholerne uroczo porykujące i powarkujące zwierzątka imo stawiają ten utwór na przegranej pozycji. One są IRYTUJĄCE. Jak... jak... jak Tuo w roli wokalisty. Serio. :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się TGSOE bardzo podoba, po prostu dziwi mnie to, że jednak większość zagłosowała właśnie w ten sposób :D bo byłam przekonana, że mimo wszystko wygra GLS :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwnie że The Greatest wygrało. Mimo, że jest dobre to jednak dla mnie GLS to klasyk i nie ma sie co kłócić z tym że jest lepszy.

A te odgłosy zwierząt tak samo są dla mnie irytujące (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te odgłosy mnie przestały irytować po kilku(nastu?) przesłuchaniach, ale i tak lepiej by było bez nich, np. z samymi orkiestracjami, które są zagłuszane przez to zoo. Klimat w przejściu między 2. a 3. częścią by pozostał, a myślę, że byłoby lepiej. A co do tego, czy lepsze jest GLS czy TGSOE... chyba nie można tego jednoznacznie określić. Według mnie oba utwory są genialne, a zagłosowałem na The Greatest, bo wywarł na mnie większe wrażenie, w GLS nie było takiego "napięcia", zaskoczenia w wielu miejscach. No i zakończenie w TGSOE chyba też lepsze, bo w GLS tylko efekt fade-out przy powtarzaniu refrenu (poza wykonaniami live). I mimo środkowej orkiestralnej części, którą uwielbiam, to jednak czegoś mi brakuje w GLS, a co jest w The Greatest, ale nie wiem czego :) Niestety nie ma utworów idealnych, ale Nightwish ma spory dorobek, jest czego słuchać. Nie wiemy, czego się spodziewać na każdym następnym albumie. Oby tylko Tuomas nas nie zawiódł. A za jakieś 3 lata (może krócej, bo między IM a EFMB był jeszcze film i Sknerus) kolejny album, kolejne survivory... Po takich utworach jak GLS albo też TP&TP czy Scaretale pewnie ciężko zespołowi być lepszym od siebie. A mimo wszystko napisali TGSOE i, jak widać, większość z nas wybrała go jako najlepszy utwór. Czyli mówienie, że GLS jest po prostu lepsze bez dwóch zdań (sorry, Naev) jest trochę bezpodstawne, bo to tylko opinia.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u mnie jest tak:

1.EFMB/Once/ AFF

2.Oceanborn

3.Wishmaster

4.Century Child

5. Imaginaerum

6.Over Hills and far away

7. Dark Passion Play. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja powiem tak: "Marudzicie :P " Opinia opinią, a fakty są takie, że za przeproszeniem mam to koło nosa czy TGSoE uwielbia większość lub prawie wszyscy. Bo to moi drodzy wasze własne zdanie, które opiera się na waszych upodobaniach. Każdy z nas wie, że popularność nie współgra zawsze z jakością. A upodobania mają się nijak do jakości. Więcej niż tego, że TGSoE ujęło serca wielu słuchaczy, nie znajdziecie.

Ewentualnie można opisać, jakie fragmenty ludzi zaciekawiły. Nie chcę rzucać frazesami, ale muszę, "w zimie lubię kominek, a w lecie lody". To nie jest lepsze, to się po prostu podoba, pasuje. Proszę nie piszcie tego (jakość czy lepszość), bo ocena jakości dotyczy kryteriów, które nie zostały przedstawione.

Jeśli bym miał gadać sam o jakości, to TGSoE, jest bardzo dobrze wykonane. Ale to nie znaczy, że wynik ma coś do tego. A survivor to konkurs popularności. Jakość i lepszość to jest to samo, wybierzcie kryteria i wtedy można pisać co jest lepsze :)

 

Przegapiłem grę, nie zagłosowałem ehh :D Ale dobrze, że TGSoE wygrało. Wolałbym, żeby to nie było GLS, tą piosenkę, bym umieścił znacznie niżej.

 

Ja tam się nie znudzę TGSoE, jestem zadowolony z tego, że to powstało. Znajdą się osoby, którym przejdzie zainteresowanie się, ale ja do tych osób nie należę :) Jak coś polubię w NW, to na zawsze.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No oczywiście, że tak. Przecież to jest tylko zabawa :D ale mimo wszystko zdziwiło mnie to, że GLS nie wygrał, bo w sumie byłam przekonana, że jednak większość wybierze właśnie ten kawałek. Myślę, że gdyby powtórzyć survivor za pół roku, czy rok, to jednak GLS byłby zwycięzcą ;) Po prostu TGSOE to coś nowego, z czym jeszcze się dobrze nie osłuchaliśmy. Ale za jakiś czas, przynajmniej części osób, trochę się znudzi i znowu wrócą do starego, nieśmiertelnego GLS :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.