Jump to content
Adrian

Nasze avatary i sygnatury

Recommended Posts

Pokaż mi swój avatar a powiem Ci kim jesteś... :blush:

 

Co twój avatar mówi o Tobie? Każdy z nas w jakiś sposób identyfikuje się z nim. Jest dołączany obok naszych wypowiedzi w internecie. Jest więc wizytówką taką samą jak nick.

Czy Twój av coś oznacza? Czy ma być po prostu ozdobą?

 

Jestem kociarzem, stąd wybrałem kota. :) Nie jest to jednak zwykły kot tylko nowa wersja Jokera z Batmana, rodem z filmu Chritophera Nolana (polecam wszystkie trzy części). :) Urzekł mnie, więc wybrałem go jako swój identyfikator.

 

Na forach używam również sowy z okładki NW "Made in Hongkong..."

Bardzo podoba mi się ten symbol.

 

Podyskutujmy. :)

 

EDYCJA by Taiteilija:

Do tematu dołączyłam jeszcze wątek pokrewny, czyli sygnatury. Nie każdy ma sygnaturę, co prawda, ale Ci, którzy mają powinni mieć szansę podzielenia się przemyśleniami; skąd ten cytat, co to za piękna pani na zdjęciu, co dla was oznaczają te słowa, co to za link itd. Nie raz, oglądając wasze sygnatury miałam ochotę czyjąś skomentować, a nie było gdzie, toteż teraz zapraszam do komentowania tutaj. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim awatarze jest mój ukochany kotek, a obok winko Imaginaerum, bo De powstało mniej więcej w okresie jego promocji. Oczywiście w realu stało inne. Wykorzystałam więc jedną z fotek i dopasowałam do okoliczności;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omg, mój av jest nieco przypadkowy - wzięłam go, bo nie miałam innego pomysłu, a że jest... zagakowy :P to już w ogóle mi podpasował :D

 

Na innych forach w moich avach są: Dave Gahan z DM i Metthiew Carl Lucien z Suspirii.

W tym akurat jedyne czego można się dopatrywać, to sympatia dla muzyków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na avatarze jestem ja :D + Dzięki niemu łatwo można odgadnąć, iż jestem fanką Lady GaGi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybrałam avatar z kilku względów. Między innymi dlatego, że przywodzi na myśl wyobraźnię i marzenia. Poza tym kolorystycznie pasuje do forum xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na mym avatarze jest jeden z moich własnych rysunków pod tytułem 'Taiteilija' - taki też jest tu mój login, więc to chyba dosyć logiczny wybór.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wybrałam avatar z kilku względów. Między innymi dlatego' date=' że przywodzi na myśl wyobraźnię i marzenia. Poza tym kolorystycznie pasuje do forum xD [/quote']

Ostatnio słuchałem czegoś z kompilacji, z której pochodzi Twój awatarek i zastanawiałem się, co robisz w moim odtwarzaczu. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tak sobie taki wrzuciłem :) mój znak rozpoznawczy :) zdarza się, że ludzie mnie po tym poznają :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio słuchałem czegoś z kompilacji' date=' z której pochodzi Twój awatarek i zastanawiałem się, co robisz w moim odtwarzaczu.[/quote']

 

Haha, ja zawsze w podobnych sytuacjach, w pierwszej chwili myślę, że to jakiś błąd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim avatarem jest gitara ponieważ bardzo lubię ten instrument i odgrywa on bardzo dużą rolę w moim życiu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mój avatar, to nie ja, ale jakoś tak pasuje do mnie... Coś tak w sensie wyobraźnia i marzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiałem, kto to jest i skojarzyłem z Lady Gagą... chyba z teledysku "Paparazzi"? Wybacz, jeśli się mylę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaczy nie - to nie ten avatar :-) ten to tylko pamiątka po Rhennie ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, nie nie nie, na jakieś 99%, to nie ona (bo na tym świecie nie można być niczego pewnym). Ale w sumie, jak tak się przyjrzeć, to można sobie skojarzyć...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian, nie nie nie, na jakieś 99%, to nie ona (bo na tym świecie nie można być niczego pewnym). Ale w sumie, jak tak się przyjrzeć, to można sobie skojarzyć...

 

Ja tam skojarzyłam to z Willy Wonk'a :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nie wiedzieć czemu, ale cały czas twój avatar kojarzę z Okładką No Man's Land Lene Lovich :) Nic wspólnego - ale mój mózg podsuwa mi taką propozycję...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nie wiedzieć czemu, ale cały czas twój avatar kojarzę z Okładką No Man's Land Lene Lovich :) Nic wspólnego - ale mój mózg podsuwa mi taką propozycję...

OMG, skrajny przypadek fiksacji widzę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beksiński :) Bo obraz zarówno piękny, jak i przerażający :)

 

Tve, mam albumy Beksińskiego i na prawdę trzeba mieć mocne nerwy, żeby je obejrzeć...

Patrząc na nie trudno się dziwić, że Tomek obrał taką a nie inną drogę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam :)

Widzę ktoś katuje Bleah :)

Nazywam sie Renji Abarai jestem w dywizjonie 78 Rukongai

I jestem nieśmiertelny xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę ktoś katuje Bleah

 

I tu Cię rozczaruję ;D Dawno temu dotrwałam tylko gdzieś do 30 odcinka ;P Niestety o wiele bardziej lubię Naruto. Ba! Uwielbiam! Choć mam przeogromne zaległości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.