Jump to content
Izzy

Once Survivor - Komentarze

Recommended Posts

Oto miejsce, gdzie możecie dyskutować o swoich wyborach (dlaczego ten właśnie utwór odrzuciliście?) oraz przemyśleniach (kto wygra survivor?). Bez off-topów. Trzymać się tematu, argumentować i dbać o poprawną polszczyznę. Tyle w temacie. Miłej zabawy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat z Once wybór jest prosty - na pewno wygra Ghost Love Score , co jest słuszną decyzją bo dla wielu fanów Nw GLS jest ulubionym utworem (moim też :P ) . Na pewno daleko zajdzie The Siren , Creek Mary's Blood ,kultowe Nemo i cudne Dark Chest Of Wonders . Liczę na wysoką pozycje Kuolema Tekee Taitellijan , bo to piękny utwór .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

To będzie najokrutniejszy survivor :( W ciągu kilku dni wymordujemy wszystko co najlepsze w kultowym EOAE, zostanie tylko GLS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę że nie tylko ja sądzę że druzgocące zwycięstwo odniesie GLS. Chociaż jak wynika z mojego nicku będzie mi ciężko pożegnać "kuolema tekee taiteilijan". Jednak bądźmy szczerzy moja ukochana piosenka nigdy tego nie wygra. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Widzę że nie tylko ja sądzę że druzgocące zwycięstwo odniesie GLS. Chociaż jak wynika z mojego nicku będzie mi ciężko pożegnać "kuolema tekee taiteilijan". Jednak bądźmy szczerzy moja ukochana piosenka nigdy tego nie wygra. :(

 

Ze względu na Ciebie (Twój nick) Kuolema Tekee Taiteilijan poniesie u mnie kuolema jako ostatnia, I promise \m/.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jejo, kuolema dziękuje z całego serduszka. (oczywiście czarnego, kamiennego i nie kochającego nikogo jak przystało na śmierć :P) A tak na serio to nie jestem aż tak zła, spokojnie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie po wyrzuceniu coveru, najmniej cenię Dead Gardens. Pomimo faktu, że wiem, iż to ma tak być i konstrukcja utworu wynika z tekstu (artystyczny blok). Może dlatego, że NW to nie jest zespół, od którego wymagam bardzo agresywnych riffów, bliższe są mi innego rodzaju aranżacje :).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie od początku było wiadome, że GLS na pewno zajdzie wysoko. Jeśli chodzi o The Siren czy Dead to nie są moimi ulubionymi utworami. Na pewno będę musiała się pożegnać z White Night Fantasy, za którą tak bardzo przepadam ;_;

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucyfetka - i tak wygląda demokracja :P Głos ludu, głos większości. GLS zapewne wygra (w najgorszym przypadku zajdzie bardzo wysoko). Mam nadzieję, że CMB też będzie gdzieś na szczycie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Higher Than Hope

 

 

To nie nastąpi i to jeszcze długo. Higher than Hope jest tak naładowany emocjami, że czasem nawet ja się przy nim rozklejam. Nie wyleci tak szybko :)

 

Tak samo jak Creek Mary's Blood, które ktoś już chciał wyrzucić. To też nie ma szans wylecieć, jeszcze nie teraz :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do CMB to się zgodzę :) Powiem szczerze, że zdziwiłem się iż ktoś zagłosował na ten utwór na tym etapie survivora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Higher Than Hope

 

 

To nie nastąpi i to jeszcze długo. Higher than Hope jest tak naładowany emocjami, że czasem nawet ja się przy nim rozklejam. Nie wyleci tak szybko :)

 

Tak samo jak Creek Mary's Blood, które ktoś już chciał wyrzucić. To też nie ma szans wylecieć, jeszcze nie teraz :D

 

Wiem że zajdzie on daleko. Ale i tak nie mogę np. "ratować" innych utworów więc po prostu głosuję na ten do samego końca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Święty czas wywalić oba single (to były single, nie?), szlagiery Nemo i WIHAA. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhm, ja właśnie nie mogę się zdecydować, czy głosować na Nimoł, czy na Aniołka. Może niech Aniołek wyfrunie pierwszy, skoro Ty już na niego zagłosowałaś... Odczepić mi się od CMB, tak w ogóle! I od "Romanticide"! "Romanticide" jest super *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odczepić mi się od CMB, tak w ogóle! I od "Romanticide"! "Romanticide" jest super *.*

 

Popieram. O.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie mówię, że nie lubię CMB, ale po prostu nie umiem się wsłuchać w ten utwór ;_; Następnym razem zagłosuję na WIHAA, ponieważ nienawidzę tego rammstein'owego bitu. W sumie to bardzo nie chcę, żeby Nemo odpadło, ale na 1000% nie oddam Romanticide, GLS, Higher Than Hope czy KTT :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odczepić mi się od CMB, tak w ogóle! I od "Romanticide"! "Romanticide" jest super *.*

 

Wspomniany utwór jest tylko w jednej jedynej wersji do wysłuchania i jest nią wersja z Wacken 2013. Albumowy utwór to koszmar :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Jak ja chciałbym czasem pobyć Lucid Dreamerem. Ta lekkość bytu i swoboda w "zakrzywianiu" przestrzeni forumowych wątków :P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nemo, Higher Than Hope - 5 głosów

Nie ogarniam ludzi. O_O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - dlaczego? Bo nie ogarniam teraz ja twojej wypowiedzi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po prostu się dziwię, że "Nemo" zremisowało z "Higher Than Hope". :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie rozumiem tej chęci wywalenia Higher than Hope, ale ta piosenka jest tak... trudna, ciężka, inna, niehitowa, że wielu ludziom się może nie podobać :)

Też jej długi czas nie lubiłam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.