Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Jesteś aspołeczna, bo nie trzymasz się społecznej normy. :P (mä sinuakin)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak myślicie do chirurga trzeba mieć skierowanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, trzeba. Chyba, że pójdziesz na pogotowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, trzeba. Chyba, że pójdziesz na pogotowie.

 

Kurcze, to muszę iść po skierowanie.., bo u mnie nie ma pogotowia.., a dzisiaj musiałem nastawiać kolano, bo mi się przestawiła tam łękotka i jeszcze boli, ale cóż dziękuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie lepiej pójść na pogotowie najbliższe? Ze skierowaniem od lekarza z pogotowia powinieneś się dostać do chirurga bez kolejki, a jak ci rodzinny napisze skierowanie to może w przyszłym roku pójdziesz do tego lekarza :P Ewentualnie szpitalna Izba Przyjęć ;) ale tam kolejki duże :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojadę do Olsztyna z rana jutro i zobaczę :) Dziękuję za rade :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam takie pytanie, czy bo założyłem się z kumplem : D

Przechodząc przez ulicę patrzy się w: prawo-lewo-prawo czy lewo-prawo-lewo? XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzy się lewo, prawo i na środku drogi jeszcze raz w prawo. Tak mnie uczyli ;p.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uczyli że Lewo Prawo Lewo ,ale to zależy czy się jest Prawo czy lewo ręczny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lewo - prawo - lewo :P

Pablito - tu nie ma znaczenia czy jesteś lewo czy prawo ręczny. Znaczenie ma jedynie to, że mamy ruch prawostronny. Gdybyśmy mieli lewostronny, jak w Anglii, patrzyłoby się prawo - lewo - prawo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siet, przegrałam piwo, znowu :<

Zawsze mi się wydawało, że najpierw się patrzy w prawo. Że w szkole tak uczyli :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak stoisz na pasach i wejdziesz na ulicę to pierwszy przejedzie Cię kierowca z lewej, a potem dopiero z prawej :P. Bo jak powiedziała Evi jest ruch prawostronny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie wiem Evi ,ja mam taki odruch a jestem leworęczny że zawsze pierwsze patrzę w lewo bez względu na sytuację

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi mój wykładowca z prawa jazdy uczył tak, ale wiem, że to ruch drogowy, ale mówił, że Lewo, prawo i lewo :) i też mówił, że też tak jest na przejściu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak stoisz na pasach i wejdziesz na ulicę to pierwszy przejedzie Cię kierowca z lewej, a potem dopiero z prawej :P. Bo jak powiedziała Evi jest ruch prawostronny.

... I z tym to sobie trzeba kojarzyć, Nymf :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś ma wie może, gdzie znaleźć "Źdźbła Trawy" Whitmana z polskim przekładem, bo mordęga czytać po angielsku, nawet jeśli wtedy sens jest pełniejszy. Znalazłam kilka wierszy po polsku w necie, ale to drobiazgi - wolałabym pełny tomik. W bibliotece miejskiej nie ma, a może gdzieś online w necie chociaż? Na jakiejś aukcji? Cokolwiek? HELP!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Opolu w miejskiej chyba jest... Albo jakoś tak. Miałyśmy iść z Sami je wypożyczyć. (Ale nie wyszło xD)

 

A spróbuj np. na lubimy czytać w dziale kupię/sprzedam, może ktoś by chciał się pozbyć. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu jak konfiguruje router i jest niby wszystko ok, to nie chce połączyć z internetem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz router z Orange? Jeśli tak, to dość normalne. Trzeba poczekać kilka-kilkanaście minut i zadziała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ja nie mam ani neta z Orange ani routera router jest firmy tp-link, model tl-wr740n.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm.. może nie działać, ze względu na ustawienia komputera. Trzeba by coś przestawić w Panelu sterowania. Ale informatykiem nie jestem, więc nie wiem, co, gdzie i jak. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prośbę.

Ponieważ jestem fanem zespołu EPICA od długiego czasu i nie zauważyłem żadnego aktywnego forum, to chciałbym takie utworzyć. Nie mam jednak zielonego pojęcia jak to wszystko rozpocząć: tło, działy, organizacja :/ Czy ktoś byłby skłonny do pomocy? Z góry dziękuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam prośbę.

Ponieważ jestem fanem zespołu EPICA od długiego czasu i nie zauważyłem żadnego aktywnego forum, to chciałbym takie utworzyć. Nie mam jednak zielonego pojęcia jak to wszystko rozpocząć: tło, działy, organizacja :/ Czy ktoś byłby skłonny do pomocy? Z góry dziękuje.

Nasi przyjaciele ze strony Epica Polska https://www.facebook.com/EpicaPolska prawdopodobnie będą zainteresowani - może warto ich zapytać? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nad tym myślałam. Jednak stwierdziłam, że nie mam na tyle czasu i dostępu do komputera.

Ale byłabym skłonna do pomocy ; )

Myślałeś nad stroną czy samym forum? Jaka domena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.