Jump to content
pawel27g

Help!

Recommended Posts

Google Chrome mi nie działa :c "Nie można uzyskać dostępu do sieci". Wiecie jak sprawić żeby znowu działał?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie włączyłaś przypadkiem jakiegoś trybu offline?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuje wyczyścić historię, wyłączyć (a najlepiej to usunąć) wszystkie niepotrzebne dodatki ( wszystko co nie jest antywirusem, javą itp. czyli wszystkie dziwne toolbary i w ogóle...). Do tego sprawdź ustawienia serwera proxy... a jak to nie pomoże to spróbuj wyłączyć antywirusa w przeglądarce, bo może Ci coś blokować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dość nietypowy problem xD

Znacie jakieś domowe sposoby na przeziębienie? Najgorsze osłabienie całego organizmu (ledwo co się toczę :c ), zawroty i ból głowy : (

A do soboty muszę wyzdrowieć o.O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z domowych sposobów to znam tylko te na kaca xD

Ja akurat rzadko choruje, ale spróbuj może grzańca z pieprzem, miodem i cytryną. Mój tata sobie taki robi jak czuje się niewyraźnie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph - dużo czosnku ;) Jak nie lubisz go jeść to pokrój na małe kawałki i połykaj. Naturalny antybiotyk ;) Tylko nie kupuj czosnku z Chin, on jakiś taki bez smaku, nie wiem z czego on jest xDD

 

Polecam też pić jak najwięcej wody.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogę polecić mleko z miodem i masłem. :D A co do czosnku - też polecam! I słyszałem gdzieś w telewizji jak odróżnić polski od chińskiego. Jak będzie mocno biały, czyściutki to najprawdopodobniej sztuczna chińszczyzna. XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No co Wy, że czosnek ; (

Fuuj.

Miód, mleko ok, ale czosnek? Nie wiem czy dam radę ; /

Poza tym ... JAK MOŻNA CHOROWAĆ W LECIE? -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z miodem i masłem? Mleko z miodem to próbowałam, ale o dodawaniu do tego masła to pierwszy raz słyszę (czytam..?). Czosnek jak najbardziej. Zrób sobie masełko czosnkowe - raz, że zdrowe, dwa, że bardzo smaczne (przynajmniej moim zdaniem) :) Aha, ja jeszcze lubię sobie popić herbaty z miodem i z cytryną kiedy choruję, nie wiem, czy to lecznicze, ale rozgrzewa :D

A raz kiedy miałam zapalenie krtani i gardła (w ferie -,-) i kompletnie nic nie chciało mi się robić, włączyłam sobie cały koncert EoaE na youtube (rozbudzając w sobie prawdziwą miłość do NW nawiasem mówiąc, bo to było wtedy kiedy zaczynałam się tym zespołem interesować) i schowałam pod kocem xD Nie wiem, czy to miało działanie uzdrawiające, ale możesz spróbować :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymph - w lecie angina bardzo popularna :P A czosnek w każdej postaci jest zdrowy. Serio, to naturalny antybiotyk ;)

Milla, co do dodawania masła do mleka z miodem - też w takiej postaci zawsze je dostawałam jak byłam chora w dzieciństwie. Ponoć pomaga. Ważne, że jest pyszne ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

I długie kąpiele/gorące prysznice baaardzo pomagają. ;) To z czosnkiem to też polecam, najlepiej w formie masła czosnkowego na grzankach. Podobno dobre jest też wdychanie oparów z gotujących się ziół, ale niestety nie pamiętam jakich. No i czekolada - nie wiem czy pomoże na przeziębienie, ale przynajmniej jest dobra i poprawia samopoczucie xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Nymph. Wypij herbatę z lipy. Przeziębienie wyleczy, gardło też powinna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mordka pierwszy raz słyszę, ale jeśli pomaga na prawdę, to wysyłam sis do sklepu : D

Tak na prawdę muszę wyzdrowieć do jutra, a czuje się jakby mnie pies przeżuł -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainstalowałam sobie wtyczkę do scroblowania na Windows Media Player i Winamp, wszystko byłoby pięknie tylko, że nie działa mi jak należy...Przy instalowaniu nie było żadnego błędu ani nic w tym stylu, a mimo tego, coś jest nie tak :c czemu to tak? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludki potrzebuję pomocy. Jak w play na kartę zmienić formułę na tą, gdzie przez rok jest ważne konto i jak na tą 0 zl do play?

Wiem, że google nie gryzą, ale źle mi z tel szukać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy że wpiszesz i zatwierdzisz zieloną słuchawką jeden z poniższych kodów:

*163*6# – aktywacja Play na Kartę (zawsze 0 zł za rozmowy i SMS-y do Play)

*163*7# – aktywacja Play na Kartę Lubię to! (nieograniczony dostęp do internetu)

*163*2# – aktywacja Play na Kartę Rok Ważności Konta (każde doładowanie przedłuża ważność konta o rok)

*163*9# – aktywacja Formuły MINI MAX na Kartę (pełna kontrola środków na koncie)

Możesz sprawdzić, z jakiej taryfy aktualnie korzystasz, wpisując kod *111*49*1#

 

Skopiowane ze strony Play :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki jest najlepszy dvd player bez rejestrowania i licencji za darmo dvd mi się zepsuł a komp mi nie czyta oryginałów..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jaki jest najlepszy, ja używam VLC Media Player ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Kółko Caritas, w którym się udzielam od dłuższego czasu, wznowiło swoją działalność po wakacyjnej przerwie. Chcemy coś zrobić dla ludzi z Ośrodka Dziennego Pobytu dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Stopniu Znacznym i Głębokim. Myślimy o pokazie zdjęć z wycieczki do Muzeum Wsi (w czerwcu zdobyliśmy fundusze i udało się nam ich tam zabrać), ale zajmie nam to jakiś kwadrans, a mamy zarezwowane jakieś 2-3 godziny. Podopieczni Ośrodka mają różne stopnie upośledzenia; część z nich nie mówi, inni mają kłopoty z poruszaniem się, większość cierpi na porażenie mózgowe. Przypadków autyzmu i podobnych chorób tam nie ma. Kiedyś urządziliśmy im zajęcia plastyczne polegające na rysowaniu plakatów oraz wycinaniu i składaniu papieru, ale nie chcemy się powtarzać i szukamy nowych pomysłów.

 

Ktoś miał się do czynienia z takimi ludżmi? Ma jakieś pomysły? Ewentualnie pamięta jakieś zabawy dla dzieci, których moglibyśmy ich nauczyć?

 

Jeśli znajdzie się osoba, która zna lub poda mi linki do krótkich i łatwych piosenek dla dzieci w języku angielskim lub hiszpańskim (na inne nie zgodziła się opiekunka naszego koła, twierdząc, że będą za trudne) to też będę wdzięczna, bo dodatkowo opiekujemy się dziećmi z Domu Dziecka i planujemy zrobić im zajęcia o tematyce międzynarodowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.